Ładuję...

Aegea - pozytywna wibracja

Właściwości Energetyczne potwierdzili przed wielu laty największe umysły naukowe świata


Albert Szent Gyorgyi - GotowyNaBiznes

  Albert Szent Gyorge

1937 Laureat Nagrody Nobla Medycyny I Fizjologii.

”Komórka jest  maszyną działającą  dzięki energii.  

 W każdej kulturze i w każdym tradycyjnym  systemie 

 medycznym proces leczenia  sprowadzał się do  

 usprawnienia Przepływu Energii.” 


albert Einstein - gotowynabiznes.jpg

         Albert Einstein

Fizyk Teoretyczny I Laureat Nagrody Nobla

w Dziedzinie Fizyki

” Wszystko Jest Energią ”


         Nikola Tesla

 Wybitny Amerykański Inżynier

“Jeśli Chcesz Znaleźć Sekrety Wszechświata –

Myśl Kategoriami 
Energii, Częstotliwości I Wibracji.”

Naszą wizją JEST podniesienie Jakości Życia poprzez Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne. Popieramy tę wizję, przyjmując prostote działanie Energii, Częstotliwości i Wibracji.

AEGEA - SPOTKANIE PIERWSZE

Znalezione obrazy dla zapytania aegea kartah

MISJA 

W Aegea, "zdrowie i uroda". Naszym towarem jest przekształcenie i podnieść ducha ludzkiego. Brać pod uwagę siebie i innych, Aegea na zlecenie, społeczność, która rozciąga się poza granice miast i miast na świecie.

Aegea JEST pierwszym i jedynym Sprzedawca Społeczny zaoferować myślących holistyczne podejście zrobić Podróży Życia. Cos więcej niz produkty; chodzi o sensowne chwile Życia, Relacje i doświadczenia. Aegea JEST ekosystemem pełnym Ludzi, A tak że najnowocześniejszych Produktów, A tak że doświadczonym zespołem korporacyjnym, Który może urzeczywistnić marzenia. Aegea zapewnia Możliwości zarobku naszym przedstawicielom handlowym niezależnych Przedstawicieli i zwykłych Przedsiębiorców, przynosząc korzyści klientom na całym Świecie.

AEGEA SPOTKANIE DRUGIE

eZnalezione obrazy dla zapytania aegea karta

CEL 

Aegea JEST pierwszym i jedynym Sprzedawca Społeczny zaoferować myślących holistyczne podejście zrobić Podróży Życia. Cos więcej niz produkty; chodzi o sensowne chwile Życia, Relacje i doświadczenia. Aegea JEST ekosystemem pełnym Ludzi, A takze najnowocześniejszych Produktów, A takze doświadczonym zespołem korporacyjnym, Który moze urzeczywistnić marzenia. Aegea zapewnia Możliwości zarobku naszym przedstawicielom handlowym niezależnych Przedstawicieli i zwykłych Przedsiębiorców, przynosząc korzyści klientom na całym Świecie.

AEGEA - SPOTKANIE TRZECIE

 hZnalezione obrazy dla zapytania aegea karta


INOWACJE

Jestesmy wdzięczni za możliwość dzielenia się naszymi produktami i filozofią ze światem. Zakres produktów Aegea odzwierciedla dążenie zrobić doskonałości í innowacji z całego Świata. Nasze portfolio jest celowo różnorodne dzieki niezbędnym elementom Stylu Życia, ktoré są dystrybuowane za pośrednictwem naszego modelu Sprzedaży detalicznej, oferując różnorodne potencjalne źródła dochodów. Poprzez Nasz Zespół Przedstawicieli, Aegea zobowiązała się zrobić dostarczania naszym klientom Nowych i unikalnych Produktów, Które poprawią Ich Życie.

AEGEA - SPOTKANIE CZWARTE 

Znalezione obrazy dla zapytania aegea karta

Przeznaczenie


ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTA ENERGIA


Znalezione obrazy dla zapytania AEGEA karta Quantum Life

ŚWIEŻA WYCIŚNIĘTA ENERGIA Z KARTY AEGEA QUANTUM CARD.

Wyobraź sobie rewolucyjną, wydajną i łatwą w użyciu technologię z uziemiającą częstotliwością, która działa naturalnie w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, a nawet żywności!

KARTA QUANTUM to inteligentny sposób na pomoc w harmonizacji wody pitnej, żywności, napojów, a także do stosowania na płynach nie zużywających się, takich jak płyny i kosmetyki.

Stworzona dzięki opatentowanej technologii QUANTUM RESONANCE TECHNOLOGY (QRT). Potężne programowanie na tej karcie ma możliwość połączenia z naturalnym rezonansem harmonicznym produktów na bazie wody.

Po prostu machnij KARTĄ QUANTUM nad przedmiotami, aby czerpać korzyści z energii uziemiającej. W ciągu kilku sekund możesz doświadczyć szerokiej gamy pozytywnych efektów, energii, wydajności, a nawet dramatycznej poprawy smaku.

Czas działania: 3 lata

POPRAWIA & WZMACNIA

 • Wodę
 • Napoje
 • Jedzenie
 • Kosmetyki & Kremy
 • Siła & Energia
 • Ciało & Umysł

 

REDUKUJE:

 • Stress
 • Bóle Głowy
 • Bóle
 • Zmęczenie ciała
 • Electro Magnetyczne Promieniowanie (EMRSA1)

 

FRESHNESS CARD

Wyróżniona nagrodami Technologia Kwantowa, która sprawia, że ​​wszystko, począwszy od jedzenia, a skończywszy na kwiatach, pozostaje dłużej świeże!

Specjalnie opracowana przez AEGEA karta FRESHNESS CARD różni się od wszelkich procesów i systemów poprawiających świeżość przechowywanych produktów spożywczych. KARTA FRESHNESS w unikalny sposób łączy fizykę kwantową, technologię Tesli i autorskie programy energetyczne, które zwiększają żywotność warzyw, owoców, produktów, mięs, pieczywa i innych artykułów spożywczych. Pomaga również w rozmiarze i wydajności roślin i kwiatów, długowieczności kwiatów ciętych dla firm domowych i komercyjnych! Nasze ekskluzywne rozwiązanie zostało zaprojektowane w celu powstrzymania rozwoju pleśni, grzybów i bakterii, które psują żywność i przyspieszają rozkład w lodówce, spiżarni, liczniku i nie tylko!

Opatentowana KARTA FRESHNESS jest dobra do użytku domowego, firm, rynków, sklepów spożywczych, obiektów handlowych, rolnictwa i innych.


ENERGENTICS RELIEF

ODKRYJ PRAWDZIWĄ MOC ENERGII!

 

Innowacyjny przełom technologiczny w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, AEGEA’S ENERGENTICS RELIEF – pierwszy w swoim rodzaju, unikalny produkt z systemem aplikacji Hologramowej QuBIT zaprojektowany  z myślą o wspomaganiu krążenia i usprawnianiu przepływu energii.

Daje korzyści takie jak: znaczna redukcja bólu dyskomfortu, poprawa ostrości wzroku, poprawa nastrój, zwiększenie energii, poprawa układu sercowo-naczyniowego i wsparcie krążenia.

Hologram ENERGETICS RELIEF  firmy AEGEA został zaprojektowany w celu zapewnienia większej dostępności dzięki opatentowanej energii, częstotliwościom i wibracjom które do natychmiast dostępne bezpośrednio w ciele, bez absorpcji jakichkolwiek substancji chemicznych przez skórę.

Poczuj prawdziwą moc energii, korzystając z takich korzyści jak: poprawa zdrowia, dobrego samopoczucia i wielu innych.

Czas działania: 72 godziny

 

POMAGA & WSPIERA

 • Redukcja Stanów Zapalnych
 • Ulga od niepokoju
 • Ulga od mdłości
 • Zdrowie Układiu Krwionośnego
 • Ulga w Zaburzeniach Neurologicznych
 • Bez chemii, bez skutków ubocznych

NITRO QuBITS

TLENEK AZOTU – POWIEDZ “TAK” ZDROWIU SERCA ORAZ UKŁADOWI KRĄŻENIA

 Nagroda Nobla, za odkrycia w jaki sposób tlenek azotu (N-O) dostraja funkcje serca.

AEGEA NITRO QuBIT to pierwszy na świecie bio-energetyczny hologram do wzmocnienia tlenku azotu. AEGEA NITRO QuBIT są kwantowym interfejsem dzięki epigenetycznemu wpływowi na energetyczne ścieżki ludzkiego ciała. System Meridian przenosi energię i informacje w całym ciele.

Urazy, choroby, stres, epigenetyka mogą blokować te ścieżki, blokując zdolność ciała do naprawy lub regeneracji i wykonywania funkcji w najlepszym wydaniu.

Kilka razy w ciągu dnia, ludzkie ciało jest zagrożone zanieczyszczeniem środowiska, smogiem elektrycznym i długimi kontaktami z telefonami komórkowymi, komputerami, Wi-Fi itp.

Te zakłócenia i inne epigenetyczne czynniki stresogenne również rzucają wyzwanie naszym systemom, nawet gdy jesteśmy w spoczynku.

Emocjonalna i żywieniowa ingerencja, podlega szeregowi zmian fizjologicznych i energetycznych, aby utrzymać nas przy życiu i dostosować się do procesu zmiany, utrzymując homeostazę i rezonans harmoniczny.

Czas działania: 72 godziny

WZMACNIA & WSPOMAGA

 • Zdrowe Ciśnienie Krwi
 • Zdrowie Serca i układu krwionośnego
 • Lepsze ukrwienie & zdrowe funkcjonowanie żył
 • Relief Of Inflammation & Discomfort

 

EMF SHIELF / TARCZA EMF

 

EMF SHIELD

NEUTRALIZUJ SZKODLIWE POLA ELEKTROMAGNETYCZNE

Jeśli poważnie myślisz o osiągnięciu i utrzymaniu swojego zdrowia, możesz podjąć kilka kroków, aby zminimalizować wpływ EMF na ciebie i twoją rodzinę.

Według Światowej Organizacji Zdrowia: “Pola elektromagnetyczne wpływają na nas, ponieważ nasze ludzkie ciała mają swoje własne elektryczne i biochemiczne reakcje, takie jak układ nerwowy, trawienie, funkcjonowanie mózgu i czynność serca, ekspozycja na pola elektromagnetyczne może oddziaływać z ciałem na wiele niekorzystnych sposobów. ”

Pomagaj w chronieniu się przed szkodliwym promieniowaniem, sygnałami i częstotliwościami EMF.

EMF SHIELD to korygująca, harmonizująca technologia rezonansu zaprojektowana, aby pomóc ciału w równoważeniu negatywnych “wibracji” z komputerów, telefonów, mikrofal, monitorów i urządzeń Wi-Fi.

Po prostu umieść EMF SHIELD blisko źródła zasilania, aby chronić cię i swoją rodzinę.

Czas działania: 1 ROK.

WZMACNIA & WSPOMAGA
 • Redukcja zaburzeń układu nerwowego, takich jak zmęczenie, stres i zaburzenia snu
 • Redukcja podrażnień oczu, takich jak pieczenie
 • Redukcja podrażnień skóry, takich jak mrowienie twarzy, uczucie pieczenia i wysypki
 • Zapobieganie zaburzeniom ciała, takim jak bóle i bóle mięśni

 

Opinie testemoniali i lekarzy

Znalezione obrazy dla zapytania opinie lekarzy na temat medycyny kwantowej

 

Podobny obraz

 

Wysłuchaj tych niesamowitych historii, ponieważ niedługo będą tak opowiadać Polacy o swoich doznaniach dzięki wsparciu Energii Zdrowia z hologramów.

Spotkanie 1 https://vimeo.com/292564296/a860ebb8ee

Spotkanie 2 https://vimeo.com/292564835/6025eded0e

Spotkanie 3 https://vimeo.com/292569052/fe44f7e198

Spotkanie 4 https://vimeo.com/292718811/d335bce0a5    

 

Aegea Spotkanie Specjalne: Gość: Sussie & Jeff Cohen

https://vimeo.com/295172795/fad43cabd7

Aegea Spotkanie Kobiet - Gość: Penny Morris

https://vimeo.com/295171723/24355ac006

Aegea Spotkanie Liderów - Gość specjalny: John King

https://vimeo.com/294661843/3a14ed2abc 

Opinia Lekarza 1: https://vimeo.com/291502219
Opinia Lekarza 2: https://vimeo.com/291503495

 

Społeczność jak żadna inna. Miejsce docelowe dla wszystkich. Aegea bedzie budować ekscytujące Międzynarodowe Miasto Sztuki i Rozrywki, oparte na naszej kolektywnej historii i bogatym dziedzictwie, i poświęcone sztuce Dobrego Życia. Aegea połączy najlepsze cywilizacje, aby zapewnić niezrównane doświadczenia poprawiające Jakość Życia, Randki dzieki indywidualnemu podejściu. Możesz mieszkać lub po prostu odwiedzić spektakularne tematyczne i wciągające lokale Rozrywkowe i kulturalne w Aegea, każde miejsce przeznaczenia Samo w sobie!

 

 
Znalezione obrazy dla zapytania aegea karta
Przewidywana na jedno z największych Projektów rozwojowych na Świecie, Aegea ™ do Planowane Międzynarodowe Miasto Rozrywki i Sztuki w Południowo-Centralnej Florydzie. Markowe "Rozrywka Living ™", spektakularne ustawienia nabrzeża, romantyczna architektura i nieskończone możliwości rozrywki w Aegea łączą się, tworząc niezrównany cel Życia. Następna generacja parków Rozrywki Aegea, zatytułowana "Wioski Rozrywki", bedzie fascynować i oświecać, dzieki wyjątkowym atrakcjom wykorzystującym najbardziej zaawansowane systemy Jazdy, technologie i efekty, i beda oparte na prawdziwych, ponadczasowych koncepcjach, które będa atrakcyjne dla ludzi w każdym wieku i tla. Europejski styl Aegea "


Dziedzictwo Aegea sięga tysięcy lat wstecz zrobić zaawansowanego żeglarza na starożytnym skrzyżowaniu Świata, Gdzie zebrano najlepsze pomysły, produkty i innowacje. Uważane za miejsce narodzin zachodniej cywilizacji, by pokojowe społeczeństwo bylo znane ze swojej architektury i wyjątkowego standardu Życia, ceniąc sztukę i rozrywkę. Czasami określany Jako "The Best of Civilization" interfejsie lub "muzeum na świecie", Aegea Chroni Wspaniale i różnorodne kultury Świata poprzez sztukę, kulture i architekturę. Jako żywa Stała Ekspozycja światowa, Aegea powyżej tygodnia się rownież wiodącym ośrodkiem Innowacji ukierunkowanych na komunikację, transport, energia i technologia rolniczą. Wizja Aegea brzmi: „Stać się najważniejszym globalnym miejscem przeznaczenia,,

Podobnie Jak miasto Aegea zaprezentuje najlepsze Tego Świata w jednym miejscu budowy, Aegea w Internecie bedzie źródłem unikalnych Produktów, Które Mogą rzeczywiście poprawić Życie, Które Mogą pomoc w transformacji i podniesieniu ludzkiego ducha. Aegea bedzie nieustannie poszukiwać znaczących Innowacji, ABY poprawić Styl Życia i Zdrowe Życie.

 

KONTAKT: abcfohow54@gmail.com tel: 789373169