Ładuję...
Bielizna korygująca

Bielizna korygująca


W magazynie

Bielizna korygująca

(FOHOW Anti-Radiation)


 

Każda kobieta chce się przez całe życie promieniować bezgraniczną pięknością, mieć wspaniałą sylwetkę cudowne włosy, aksamitną skórę.... Ale prawdziwe piękno - to znacznie więcej niż widzimy. Uroda zaczyna się od wewnątrz.

                                                                                                                                

Fitness bielizna korygująca – to druga skóra kobiety. Wszystkie kobiety potrzebują bielizny, wysokiej jakości, bieliznę dającej kobiecie poczucie komfortu i bezpieczeństwa która bezpośrednio wpływa na jej stan emocjonalny. Obecny stosunek do bielizny damskiej zmienił się radykalnie: za pomocą informacji, reklamy telewizyjnej, okładek magazynów międzynarodowych marek, itp. - Kobiety są bardziej świadome i doceniają potrzebę posiadania bielizny korygującej.  

Na każdym etapie życia kobiety, kobieta stara się być harmonijnie ukształtowana i piękna. Akumulacja i wzrost wiedzy na temat bielizny, zmusił wielu kobiet do zupełnie innej perspektywy, aby spojrzeć na ten problem, wzrost zainteresowania i zakupu bielizny korygującej. Coraz więcej kobiet decyduje się nie tylko na modną, seksowną bieliznę, ale jednocześnie funkcjonalną i rekreacyjną - która spełnia wszystkie normy i wymagania współczesnej kobiety.

 Sześć głównych celów bielizny korygującej:

1. Wzrost piersi.

2. Wyrównuje spin.

3. Zawęża ​​talię.

4. Likwiduje nadmiar tłuszczu na brzuchu.

5. Kształtuje i ujędrnia pośladki.

6. Wyszczupla uda.

Produkt ten pozwala kobietom na uzyskanie i przywracanie wdzięków w kształcie litery S

Biustonosz: Do konstrukcji biustonosza została użyta metoda stereometrycznego cięcia, składa się z trzech części. Technologia ta pozwala na całkowite otoczenie przez biustonosz kobiecej piersi. Specjalny krój pozwala na zmianę kształtu piersi i czyni ją bardziej zaokrągloną. Dzięki strefom silnego nacisku (w rejonie tuż pod biustem), pozwala na usunięcie fałd tłuszczu co zapobiega chorobom piersi. Z tego powodu, tłuszcz, który jest dostarczany w okolicy klatki piersiowej, ma wystarczającą ilość miejsca na rozwój. To z kolei przyczynia się do efektu powiększania piersi. Budowa miseczek biustonosza jest skierowana ku górze , aby skutecznie utrzymać cały ciężar z piersi, co zapobiega obniżeniu konturów piersi, zmniejsza obciążenie na ramionach, pomaga w tworzeniu bujnego i seksownego biustu.

Gorset: Sześć kamieni mocy, które pobudzają krążenie krwi w okolicy lędźwiowej. Konstrukcja ta opiera się na zasadzie ergonomii i mechaniki ludzkiego ciała. Gorset umożliwia rozdzielenie ciśnienia w odpowiedzi na zmiany w kształcie kobiety. Gorset może także wspierać swoją postawę, chroni kręgosłup od odchyleń i krzywizny, łagodzi napięcia mięśni pleców, poprawia i zawęża talię, dzięki czemu organizm nabywa elegancką formę. Gorset jest bardzo skuteczny po porodzie, w trakcie cyklu życia - usuwa ból i dyskomfort kości. Titanium gorset, pomaga zachować kręgosłup i mięśnie w stanie relaksu, równowagi a ciśnienie pozwala na idealne dopasowanie gorsetu do ciała co chroni kręgosłup, zapobiega i leczyć istniejące podzwichnięcia kręgów. Saturate tkaniny wzmacnia tkanki mięśniowe. Bieliznę korygującą zaleca się, ubierać się rano.

Konstrukcja spodni zwiększa nacisk na wewnętrzne i zewnętrzne uda, która skutecznie ściąga tłuszcz w tych obszarach ciała.To zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w nogach, i  eliminuje ciężkie, opuchnięte nogi, poprawia kształt, zwiększa krążenie krwi, sprawia, że ​​mięśnie stają się bardziej elastyczne i sprężyste, co sprawia. W obszarze pośladków, spodnie mają łukowaty kształt, tak więc, pośladki nie są pod ciśnieniem. A tłuszcz z lędźwi, brzucha i ud jest wysyłany do łukowate regionie pośladków.

To pozwala "rzeźbić" zaokrąglać, podwyższać seksowne pośladki. Projekt spodni, a także ich konstrukcja zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza w kroku, co wpływa na zdrowie kobiet.