Ładuję...

Co wiemy na temat pasów

Co wiemy na temat Faradycznych pasów terapeutycznych

Faradyczne pasy terapeutyczne Międzynarodowej Korporacji Fohow-Feniks - to unikalne opracowanie nie mające odpowiedników na świecie. Pasy te łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy sauny w podczerwieni, refleksoterapii, fizjoterapii, terapii minerałami oraz magnetoterapii stałymi magnesami. Charakteryzują się wysoką skutecznością bez skutków ubocznych. Produkt jest wynikiem wieloletnich badań naukowych, przeprowadzonych przez specjalistów kompanii, a także długotrwałych poszukiwań i eksperymentów z różnymi urządzeniami i minerałami.

Istnieje wiele różnorodnych urządzeń do terapii podczerwienią i polem magnetycznym, jednak wszystkie one wymagają dodatkowych źródeł zasilania i są zbyt masywne dla indywidualnego wykorzystania. Tych pasów nie trzeba włączać do kontaktu i nie potrzebują one doładowania. Nie mają baterii, akumulatora, a co najważniejsze - nie ma tu oddziaływania prądu elektrycznego, który wytwarzając własne pole elektryczne ujemnie wpływa na elektryczną aktywność komórek i tkanek, inaczej mówiąc neutralizuje korzystne działanie pola magnetycznego! Pod tym względem faradyczne pasy, o których mowa są absolutnie unikalne.

Podstawowe składniki faradycznych pasów terapeutycznych to:

1.Warstwa specjalnego materiału z inkluzjami kamieni półszlachetnych, z których jeden to nefryt, a także inne minerały zdolne do promieniowania podczerwienią w temperaturze 36,6-37,5 °C (czyli w temperaturze ciała); do wykonania inkluzji wykorzystano metody nanotechnologiczne;

2.Magnesy o niewielkiej sile, wpływające na punkty akupunkturowe.

W pasach można wyraźnie namacać magnesy ułożone w szczególny sposób. Zwróćmy uwagę na zalety oddziaływania magnesów stałych o niewielkiej sile na funkcjonalną aktywność komórek.

Magnetoterapia to metoda oparta na oddziaływaniu pola magnetycznego na organizm człowieka w celach terapeutycznych. Udowodniono, że oddziaływanie pól magnetycznych powoduje przyspieszenie procesu depolaryzacji błony komórkowej, czyli ich działalności elektrycznej.

Pod wpływem stałego pola magnetycznego następują zmiany orientacji i koncentracji w biologicznie aktywnych makrocząsteczkach enzymów, co pozytywnie wpływa na jakość reakcji biologicznych i na prędkość procesów biofizycznych. Mówiąc inaczej, molekuły ustawiają się w ściśle określonej kolejności, co sprzyja wzmocnieniu funkcjonalnej aktywności komórek. Stałe pole magnetyczne o niewielkiej sile stabilizuje aktywność biologiczną różnych tkanek oraz przewodzenie impulsów elektrycznych we wszystkich częściach układu nerwowego - centralnego i obwodowego. Jest to korzystny czynnik w procesie regeneracji uszkodzonych tkanek naszego organizmu. Udowodniono, że pole magnetyczne ma działanie uspokajające. Działanie na nerwy obwodowe ma skutek uśmierzania bólu, co ma związek ze zmniejszeniem aktywności receptorów bólowych.

Odnotowano pozytywne skutki w rekonwalescencji osób po przebytym udarze.

Pole magnetyczne o niewielkiej intensywności usprawnia krążenie w naczyniach włosowatych, co daje pozytywne efekty w przypadku patologicznych procesów zachodzących w narządach i tkankach. Pole to wpływa korygująco na narządy i tkanki działając na poziomie molekularnym. Pod wpływem pól magnetycznych następuje zwiększenie przepuszczalności naczyń i nabłonka, czego bezpośrednim skutkiem jest przyspieszenie wchłaniania obrzęków i substancji wprowadzanych jako leki. Z uwagi na ten efekt magnetoterapia znalazła szerokie zastosowanie w przypadku urazów i ran oraz ich skutków.

Działanie polem magnetycznym z reguły nie wywołuje podwyższenia temperatury, ani podrażnienia skóry. Obserwowana jest dobra tolerancja takich zabiegów przez osoby osłabione różnymi schorzeniami, będące w podeszłym wieku, cierpiące dodatkowo na schorzenia układu sercowo-naczyniowego, co pozwala im stosować pasy w takich przypadkach, gdy są przeciwwskazania do innych zabiegów fizjoterapeutycznych.

Na skutek działania pól magnetycznych korzystnie zmienia się charakterystyka wody, która stanowi podstawę naszego organizmu (w 75-80% składamy się z wody). Dzięki tej zmianie polepsza się stan fizyczny makro- i mikromolekuł białkowych, będących postawą wszystkich struktur komórkowych i na lepsze zmieniają się fizyczne i fizjologiczne parametry komórek.

Małe kropeczki na powierzchni roboczej pasów to inkluzje ze specjalnie dobranych minerałów, między innymi pochodzących z meteorytów. W celu wykonania tych inkluzji wykorzystano nanotechnologię. Jednym z takich minerałów jest nefryt, którego właściwości uzdrawiające są znane od tysięcy lat.

Nefryt może wpływać pozytywnie na ciałka krwi. węzły limfatyczne i układ nerwowy. W kontakcie z ciałem człowieka nefryt i inne minerały nagrzewają się do jego temperatury (36,6-37,5 °C). Wówczas nefryt zaczyna emitować promieniowanie podczerwone w najlepszym zakresie 8-14 mikronów, co odpowiada zakresowi fal emitowanych przez organizm człowieka, przenikając tkankę na głębokość kilku centymetrów. W ten sposób, działanie promieniowania podczerwonego emitowanego przez nefryt wywołuje efekt pochłaniania rezonansowego i energia podczerwieni zaczyna być aktywnie absorbowana przez ciało człowieka.

Promieniowanie podczerwone ma korzystny wpływ na funkcjonowanie układu krwionośnego na poziomie naczyń włosowatych, poprawia się ukrwienie tkanek, również, tych uszkodzonych, co sprzyja wzmocnieniu procesów regeneracyjnych dzięki zwiększaniu napływu substancji odżywczych oraz przyspieszeniu usuwania toksyn z komórek i tkanek. Na skutek tego zwiększa się energia potencjalna komórek w różnych tkankach, normalizuje się ich aktywność funkcjonalna (zdolność do regeneracji, stabilność funkcjonalna).

Ponadto polepsza się stan funkcjonalny układów enzymatycznych, co ma ogromne znaczenie przy różnych rodzajach dystrofii. Mamy też możliwość oddziaływania na przyczyny schorzeń związanych z przemianą materii.

Promieniowanie podczerwone jest korzystne dla wszystkich tkanek naszego organizmu (skóry, tkanki łącznej, mięśni, więzadeł, układu limfatycznego i nerwowego itp.). Promieniowanie to ożywia biologiczne funkcje naszych komórek i polepsza krążenie krwi, zwalcza nerwobóle, bóle w plecach, bóle związane z zapaleniem stawów, usuwa toksyny i dwutlenek węgla z krwi.

Wiemy wszyscy, że podwyższenie temperatury ciała to reakcja obronna organizmu na drobnoustroje patologiczne. Podwyższona temperatura stymuluje siły obronne organizmu i hamuje rozwój tych drobnoustrojów. Wiemy też, że przegrzanie organizmu negatywnie odbija się na jego stan funkcjonalny (słabość, niedomaganie, kurcze mięśni, zaburzona świadomość), opóźnia się proces zdrowienia, dlatego jesteśmy zmuszeni ingerować w ten proces obronny poprzez obniżanie temperatury. Pas korporacji "Feniks", łączący działanie pola magnetycznego i podczerwieni, umożliwia rozwiązanie tego problemu: możemy miejscowo podnieść temperaturę jakiejś części ciała bez doprowadzania do ogólnego przegrzania.

Promieniowanie podczerwone o długości fali 8-14 mikronów wnika do ciała na głębokość kilku centymetrów, a ponieważ pas dla lędźwi ma dwie powierzchnie robocze - z przodu i z tyłu - możemy jednocześnie działać na wszystkie tkanki i narządy w strefie przyłożenia pasa.

Tradycyjna Medycyna Chińska wie, że nefryt pomaga zintensyfikować krążenie naszej energii chi, aby wspomóc organizm w samodzielnym likwidowaniu zaburzeń równowagi i regenerowaniu organizmu po dużych obciążeniach. W organizmie człowieka jest 12 kanałów energetycznych, które zapewniają krążenie energii we wszystkich ważnych dla życia narządach. Wszystkie te kanały przechodzą przez brzuch (okolice pępka) i okolicę lędźwi. Stosując pas przywracamy pełnowartościowe krążenie energii we wszystkich narządach i poprawiamy obieg krwi.

Działanie pola magnetycznego i podczerwieni powoduje bardzo korzystne oddziaływanie terapeutyczne na organizm człowieka: likwiduje odczucia bólowe w plecach, szyi, w obręczy barkowej.

Faradyczny pas terapeutyczny jest skuteczny w przypadku przepukliny międzykręgowej, niewydolności nerek, problemach sfery płciowej u kobiet i u mężczyzn.

Wskazania do stosowania faradycznych pasów terapeutycznych:

Schorzenia układu sercowo-naczyniowego: nadciśnienie I i II stopnia; niedokrwienie serca, reumatyzm, osłabienie napięcia wegetatywno-naczyniowego. (schorzenia naczyń obwodowych)

Schorzenia i urazy centralnego i obwodowego układu nerwowego: urazy kręgosłupa, rdzenia kręgowego, przepuklina międzykręgowa, zwyrodnienie kręgosłupa, zaburzenie krążenia w rdzeniu kręgowym, udary niedokrwienne mózgu, zapalenia nerwów, multineuropatie różnego pochodzenia, nerwobóle, nerwice, neurastenia, bóle fantomowe, paraliże, rany cięte.

Schorzenia naczyń obwodowych: zarostowa arterioskleroza w I-II-III stadium, zakrzepowe zapalenie naczyń krwionośnych, chroniczna niewydolność żylna i żylno-limfatyczna, zakrzepowe zapalenie głębokich i powierzchniowych żył.

Schorzenia i uszkodzenia aparatu ruchowego: zwyrodnienie stawów (stadia I-III w okresie nasilenia i remisji), infekcyjno-toksyczne, zapalenia stawów, wielostawowe zapalenie różnego pochodzenia, zapalenia kaletki maziowej, zapalenia okołostawowe, spowolnione zrastanie się złamań, stłuczenia, naciągnięcie aparatu kaletkowo-więzadłowego, zwichnięcia (skręcenia stawu).

Schorzenia układu oddechowego: chroniczne zapalenie płuc, chroniczne zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa (oprócz hormono-zależnej).

Schorzenia przewodu pokarmowego: wrzody żołądka i dwunastnicy w fazie nasilenia i remisji, chroniczny nieżyt żołądka, zapalenie żołądka i dwunastnicy, podostre i chroniczne zapalenie trzustki, chroniczne zapalenie wątroby, diskineza dróg żółciowych, chroniczne zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenie okrężnicy.

Chroniczne schorzenia układu moczo-płciowego: zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie gruczołu krokowego, impotencja, bezpłodność, syndrom klimakteryczny, nowotwory łagodne (mięśniaki, włókniako-mięśniaki, włókniaki gruczołu mlecznego).

Patologie otolaryngologiczne: naczynioruchowy nieżyt nosa, chroniczny nieżyt nosa, zapalenie zatok szczękowych, chroniczne zapalenie gardła, chroniczne zapalenie ucha, zapalenie nerwu słuchowego, nieżyt krtani, nieżyt tchawicy.

W przypadku naczynioruchowego nieżytu nosa i chronicznym nieżycie nosa zaleca się stosowanie pasa dla szyi drogą zwykłego nałożenia na okolice zatok szczękowych, zatok czołowych lub nosa, w tym przypadku nie ma potrzeby zwilżać pasa, gdyż wrażliwość skóry twarzy jest bardzo wysoka.

W pozostałych przypadkach (nieżyt tchawicy, zapalenie gardła, zapalenie nerwu słuchowego) pas należy stosować w zwykły sposób -powierzchnią roboczą przykładać do szyjnego odcinka kręgosłupa lub na tchawicę.

W przypadku problemów z tarczycą można stosować pas, ale nie należy go mocno zapinać i nie należy trzymać długo.

ZASTOSOWANIE FARADYCZNEGO PASA TERAPEUTYCZNEGO W PRZYPADKU SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA

Wiadomo, że w kanale rdzenia kręgowego znajduje się bardzo ważny fragment centralnego układu nerwowego - rdzeń kręgowy, który odpowiada za przewodzenie impulsów nerwowych od narządów tkanek do mózgu i od mózgu do narządów tkanek; spełnia on też funkcję związaną z odruchami. Zaburzenia funkcjonalnego stanu kręgosłupa od razu odbija się na pracy rdzenia kręgowego, a więc i organizmu jako całości. Zwyrodnienie kręgosłupa stopniowo prowadzi do zniekształcenia kręgów i kanału rdzenia kręgowego, co prowadzi do ucisku wywieranego zarówno na sam rdzeń kręgowy, jak i na jego korzenie, które przesyłają impulsy nerwowe do skóry i mięśni. Od poziomu zgrubienia szyjnego do poziomu drugiego kręgu lędźwiowego w bocznych częściach rdzenia kręgowego znajduje się współczulna część wegetatywnego układu nerwowego, która reguluje pracę naczyń, narządów wewnętrznych i wielu gruczołów naszego organizmu. Nerwy układu współczulnego wychodzą z rdzenia kręgowego razem z nerwami rdzeniowymi. Ucisk na nerwy rdzeniowe prowadzi do jego zapalenia (zapalenie korzeni nerwów rdzeniowych), czemu zwykle towarzyszą bóle i różne zaburzenia funkcji ruchowych, wrażliwość skóry oraz narządów wewnętrznych.

W łukach kręgowych są otwory, przez które do rdzenia kręgowego dochodzą trzy pary tętnic rdzeniowych zaopatrujących rdzeń kręgowy w krew. Górna para zaopatruje także pień mózgowy i wchodzi do układu tylnej komory mózgu. Nieznaczne zaburzenia krwiobiegu w tej okolicy mogą skutkować mroczkami przed oczami, zawrotami głowy przy gwałtownej zmianie położenia ciała (np. gwałtowne wstanie po siedzeniu w kucki, powoduje, że robi się ciemno w oczach). Ma to związek ze złym przepływem krwi przez pień mózgu i móżdżek.

Działając pasem terapeutycznym na odcinek szyjny kręgosłupa usuwamy skurcz mięśni szyi i polepszamy w nich krążenie krwi. Tak więc możemy - bez mechanicznego działania (bez korzystania z usług kręgarza) - przywrócić prawidłowe ustawienie kręgów szyjnych, poprawić krążenie krwi w tętnicach rdzeniowych, zharmonizować przesyłanie impulsów elektrycznych przez rdzeń kręgowy i jego korzenie w odcinku szyjnym i w górnej części odcinka piersiowego kręgosłupa.

Zastosowanie faradycznego pasa terapeutycznego umożliwia doprowadzenie do normy ciśnienie krwi, co skutkuje polepszeniem pracy ośrodka naczyniowo-ruchowego w pniu mózgu. Stosując pas można szybko zlikwidować bóle w potylicy i w szyi, usunąć drętwienie skóry rąk i palców, poprawić precyzję ruchów rąk. Ponadto, pas szyjny można z powodzeniem stosować przy urazach stawów, a także przy schorzeniach chronicznych bez widocznych zmian kostnych, (np. przy osteoporozie). Dobry efekt zanotowano przy zapaleniach i schorzeniach zwyrodnieniowych stawów.

Stosując faradyczny lędźwiowy pas terapeutyczny dla lędźwi, który posiada dwie powierzchnie robocze (z przodu i z tyłu) można wpływać terapeutycznie na odcinek piersiowy i lędźwiowy kręgosłupa, a praktycznie na dowolny odcinek kręgosłupa. Odnotowano dobre efekty stosowania pasa przy przepuklinach krążków międzykręgowych: już po 15-20 minutach działania pasa zanikają bóle, przywracana jest zdolność ruchowa (już po pierwszym zabiegu!). Przepuklina to nic innego, jak pęknięcie w ściance krążka, które powoduje jej osłabienie, a ciśnienie wewnętrznej, galaretowatej zawartości krążka powoduje wybrzuszenie w jego ściance, które z czasem powiększa się i zaczyna uciskać na rdzeń kręgowy. Reakcją na to jest napinanie się mięśni po przeciwnej stronie, co ma na celu skompensowanie ucisku ze strony uszkodzonego miejsca w krążku międzykręgowym. Długotrwałe napięcie mięśnia prowadzi do powstania w nim stanu zapalnego, czego skutkiem są silne bóle.

Na skutek działania pasa likwidowane są napięcia mięśni wokół uszkodzonego krążka międzykręgowego, a więc zmniejsza się ucisk na krążek i zwiększa się odległość między kręgami, a to właśnie pozwala osiągnąć pozytywny efekt. W celu poprawy tonusu przykręgosłupowego należy poprawić również gospodarkę tlenową mięśni stosując równocześnie kordiceps.

Interwencja chirurgiczna w 50% nie daje pozytywnego efektu. Operacja polega na usunięciu krążka międzykręgowego lub jego części uciskającej na rdzeń kręgowy, zaburzana jest zdolność amortyzacyjna krążka, deformacji ulegają krążki powyżej i poniżej uszkodzonego odcinka, dlatego też operacje przeprowadza się jedynie w przypadkach skrajnych, kiedy wszelkie inne możliwości zostały wyczerpane.

Wypowiedź specjalisty terapii kręgosłupa, chiropraktyka masażysty:

Pracując kilkanaście lat jako specjalista terapii kręgosłupa, chiropraktyk, masażysta, wcześniej będąc pacjentem szpitali, ośrodków leczniczych i cierpiąc z powodu braku właściwej oceny moich dolegliwości, doskonale rozumiem problemy z kręgosłupem. Sam tego doświadczyłem po wypadku samochodowym.

Mając poważne problemy z kręgosłupem można się cieszyć zdrowiem i nie mieć objawów bólu kręgosłupa, głowy, stawów, zawrotów głowy, drętwienia kończyn. Postawiono mi diagnozę: zanik lordozy szyjnej, kifoza odcinka szyjnego, zapadnięte dwa kręgi szyjne (C3, C4) na zewnątrz, wypuklinę kręgową (C2, C3), zaciśnięta tętnica kręgowa, degradacja krążka kręgowego na odcinku piersiowym (TH6, TH7), ukośnie ustawiona miednica i przesunięta kość krzyżowa wokół własnej osi, degradacja krążka (L3, L4), przepuklina (L5, S1).

Państwo również możecie cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować, ale jest to realne pod jednym warunkiem. Wasze mięśnie muszą być odpowiednio przygotowane do utrzymania kręgosłupa we właściwej pozycji. Najważniejszym elementem stabilnego kręgosłupa są mięśnie, i właściwy kąt ustawienia miednicy. Skręcenie kości miednicy i obrócenie kości krzyżowej wokół osi prowadzi do napięcia mięśni.

W takim wypadku funkcje niestabilnej miednicy przejmują mięśnie i wiązadła. Pochylenie jednego z talerzy miednicy powoduje ukośne jej ustawienie i jednostronne obciążenie odcinka lędźwiowego. Konsekwencją takiego ułożenia jest boczne skrzywienie odcinka lędźwiowego, a kompensacja takiego ułożenia ma przełożenie na odcinek piersiowy i mamy skoliozę odcinka piersiowego skierowaną w stronę pochylonego talerza miednicy do przodu i do wewnątrz.

Przyczyną bólu kręgosłupa w większości przypadków są mięśnie, (utrzymują one kręgi we właściwej pozycji) które powodują napięcie i ucisk na obwodowym układzie nerwowym. Nastawienie kręgosłupa do właściwej pozycji to tylko kilka procent sukcesu, ponieważ jeżeli mamy do czynienia ze stanem przewlekłym bólowym, a tak jest w większości przypadków, to kręgosłup nie jest w stanie wytrwać we właściwej pozycji.

Ponieważ mięśnie nie są do tego przygotowane, najpierw chodzimy na masaże, rehabilitację, do kręgarza, w ostateczności czeka nas operacja, bo nie mamy możliwości uzyskania kompleksowej pomocy.

Dlaczego należy poddać się kompleksowej terapii?

Dlatego, że jeżeli kręgarz nastawi nam kręgosłup, to i tak nie będzie się on trzymał. Poczujemy chwilową ulgę, może na dzień, tydzień. Potem trzeba znów nastawić, ale z każdym nastawianiem bólu przybywa, bo mięśnie dla naszego dobra coraz bardziej się napinają. Kręgarz ma coraz większy problem z nastawieniem kręgów. Następuje degradacja krążków międzykręgowych (dysków). Mięśnie przykręgosłupowe coraz bardziej się napinają, bo przejmują funkcję niestabilnego kręgosłupa. Masaże są wspaniałym relaksem dla mięśni gładkich, ale nie dla mięśni głębokich i przyczepów. W trakcie masażu mięśnie się rozluźniają tylko powierzchniowo, a na przyczepach nie mają takiej możliwości i nadal utrzymują kręgosłup w niewłaściwej, złej pozycji, aby nie było gorzej. Rehabilitacja, gimnastyka pomagają rozluźnić mięśnie i czujemy, że mięśnie popuszczały, a kręgosłup zwiększył zakres ruchowy. Tylko, że to wciąż ten sam, krzywy kręgosłup, a my chwilowo poczuliśmy ulgę. Jednak kiedy nie ćwiczymy - znów odzywają się stare bóle i dolegliwości.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest terapia kompleksowa:

Masaże, terapia światłem, polem magnetycznym i inne zabiegi

Terapia wzmacniająca mięśniowy gorset przykręgosłupowy

Stabilizacja tkanki kostnej chiropraktyka, osteopatia

Wszystkie te czynności powinny być wykonane najlepiej w trakcie tego samego zabiegu.

Dwa elementy terapii kompleksowej bezpośrednio spełnia pas faradyczny firmy Fohow:

Rozluźnia, wzmacnia, odżywia, dotlenia mięśnie, przyczepy, więzadła, wnika w głąb tkanki do kilku centymetrów, dzięki oddziaływaniu promieniowania podczerwonego i litoterapii oraz dzięki działaniu osmotycznemu odżywia dyski kręgowe.

Kolejny element to stabilizacja tkanki kostnej. Pas faradyczny nie nastawi kręgosłupa ani miednicy bezpośrednio, ale każdy szanujący się masażysta wie, że gdy mięśnie są odpowiednio przygotowane to w większości przypadków kręgosłup sam znajdzie swoje właściwe położenie.

Z własnego doświadczenia popartego wieloletnią praktyką wiem, że kręgosłup, który został inwazyjnie nastawiony, bez uwzględnienia terapii kompleksowej, następnego dnia znajduje się w tej samej pozycji, co przed zabiegiem kręgarskim. Jedyny wyjątek jest wtedy, gdy nastawiamy kręgosłup bezpośrednio po urazie, a to zdarza się bardzo rzadko, bo w większości przypadków nie zdajemy sobie sprawy, że kręgosłup zmienił swoją pozycję. Jedyna terapia dająca trwały i stabilny efekt to praca nad właściwym tonusem mięśniowym kręgosłupa i zastosowanie terapii kompleksowej.

Oddziaływanie pasa na narządy wewnętrzne:

Głębokie, łagodne oddziaływanie promieni podczerwonych usprawnia krążenie krwi w narządach wewnętrznych jamy brzusznej i klatce piersiowej na poziomie naczyń włosowatych, a to z kolei polepsza ich funkcje.

Na przykład, działając pasem leczniczym na okolicę lędźwi nie tylko uwalniamy się od bólów w lędźwiach, ale też usprawniamy pracę nerek - najważniejszego narządu naszego układu wydalniczego, przy czym przednia część pasa łagodnie działa na wątrobę i jelita, usprawniając przemianę materii i proces trawienia. Poprawa krążenia krwi na poziomie naczyń włosowatych sprzyja przyspieszeniu procesów regeneracji zaburzonych narządów i tkanek (szybkie wydalanie toksycznych metabolitów) i zmniejsza zjawiska zastoinowe, które towarzyszą każdemu procesowi patologicznemu (przekrwienie żylne i tętnicze). 

Cóż więc się dzieje w zaburzonym narządzie? Na każde zaburzenie organizm reaguje stanem zapalnym, w wyniku którego następuje obrzęk uszkodzonego miejsca, ucisk na naczynia włosowate i całkowite przerwanie krążenia krwi w zaburzonym miejscu. W ten sposób, ta zaburzona część odgranicza się od zdrowej części narządu lub tkanki. Taki stan zapalny kończy się powstaniem blizny, gdyż odgraniczony fragment zwykle ulega zniszczeniu. Oddziałując na krążenie krwi w naczyniach włosowatych możemy działać na przyczynę zapalenia i w ten sposób obniżać ryzyko poważnego uszkodzenia narządu lub tkanki.

W przypadku zapalenia wywołanego przez patogenne drobnoustroje, podczerwień będzie sprzyjała szybkiemu ich zniszczeniu bez znacznego uszkodzenia tkanki, gdyż udowodniono, że promieniowanie podczerwone ma działanie bakteriostatyczne, czyli hamujące zdolność bakterii do rozmnażania się.

Przy stosowaniu pasa na okolice krzyża i podbrzusza znacznie poprawia się stan funkcjonalny narządów miednicy mniejszej (u kobiet - jajników, jajowodów, macicy; u mężczyzn - gruczołu krokowego), to znaczy, że harmonizuje się sfera płciowa mężczyzn i kobiet, ponieważ tego rodzaju problemy mają związek z zastojami krwi w narządach miednicy mniejszej. Normalizacja krążenia krwi, prawidłowe funkcjonowanie narządów miednicy mniejszej pozwala przedłużyć sprawność seksualną na długie lata. U mężczyzn znacznie zmniejsza się stan zapalny gruczołu krokowego (w tym również chroniczny) i wzmacnia się erekcja. Działając na okolicę lędźwi poprawiamy krążenie krwi w korowej substancji nerek, gdzie znajduje się 70% nefronów, w których odbywa się filtrowanie osocza krwi. W naczyniach włosowatych nerek ciśnienie krwi jest najwyższe - 79 mmHg. W przypadku zmniejszenia się tego ciśnienia zaburzeniu ulegają procesy filtracji i następuje ponowne wchłanianie. W ten sposób w moczu może się znaleźć nadmiar soli, co z kolei może prowadzić do powstawania kamieni. Oddziałując podczerwienią i polem magnetycznym na substancję nerek utrzymujemy to ciśnienie na właściwym poziomie.

Jeżeli człowiek już ma skłonność do wytwarzania kamieni, to usprawnienie procesów filtracyjnych będzie sprzyjało ich rozpuszczaniu i powstrzymywaniu ich dalszego tworzenia.

Oddziaływanie na obszar wątroby i pęcherzyka żółciowego również sprzyja poprawie krążenia w naczyniach włosowatych, zapobiegając zastojom krwi w tych narządach, co korzystnie wpływa na proces wytwarzania żółci i zdolności skurczowej pęcherzyka żółciowego, znika więc przyczyna zastojów żółci. W przypadku braku pęcherzyka żółciowego zastosowanie pasa poprawi jakość żółci, która - trafiając do dwunastnicy - unormuje proces trawienia. Przemieszczając faradyczny pas terapeutyczny po ciele możemy oddziaływać na dowolny narząd, zarówno w celach terapeutycznych, jak i profilaktycznych.

Dzięki nabyciu takiego pasa będziecie mieli we własnym domu gabinet fizjoterapii, posiadający wszystkie jego zalety przy jednoczesnym braku wad (silne działanie intensywnych pól elektromagnetycznych, fale dźwiękowe wysokiej częstotliwości itp). Na przykład, stany ostre są przeciwwskazaniem do stosowania fizjoterapii, tymczasem przy zastosowaniu pasów organizm jest poddawany działaniu łagodnego promieniowania podczerwonego poprawiającego krążenie krwi w zaburzonych miejscach oraz działaniu stałego pola magnetycznego o niewielkiej intensywności, które uspokaja oraz uśmierza ból. Działanie tych pasów nie powoduje nagrzewania się narządów, czy tkanek (temperatura pozostaje na poziomie temperatury ciała lub nieco wyższym).

Ponadto, do stosowania tradycyjnej fizjoterapii istnieje wiele przeciwwskazań, natomiast przeciwwskazaniami do stosowania pasów produkowanych przez korporację Fohow - Feniks są tylko: ciężkie stany onkologiczne, ciężkie stany patologiczne układu sercowo-naczyniowego, ciąża i schorzenia psychiczne.

Korzystnym skutkiem ubocznym stosowania pasów jest zmniejszanie się podskórnych złogów tłuszczowych na brzuchu, w talii, tylnej części szyi (do tego celu nie ma potrzeby zwilżania pasa, a trzymać go na ciele należy około godziny).

Pasy zostały wyprodukowane ze szczególnego materiału z uwzględnieniem wymogów estetyki, mechaniki, refleksoterapii, terapii chińskiej zwracającej uwagę na oddziaływanie na meridiany.

Wiele problemów ze zdrowiem ma związek z nieprawidłowym ustawieniem kręgów względem siebie. To powoduje napięcie w mięśniach, którym towarzyszy powstawanie blokad energetycznych, zakłócających normalne przewodzenie impulsów przez rdzeń kręgowy, czyli zaburza się system sterowania narządami wewnętrznymi. Pas usuwa napięcie mięśni i w ten sposób przywraca normalny przebieg impulsów nerwowych wewnątrz rdzenia kręgowego. Ponadto, stabilizują się funkcje naszych meridianów, centrów energetycznych - czakr, co jest zgodne ze starożytną teorią mówiącą, że wszystkie dolegliwości mają związek z zaburzeniem obiegu energii w tych kanałach i ośrodkach.

Niekorzystne warunki pogodowe, wychłodzenie organizmu, długotrwałe siedzenie za kierownicą lub przy komputerze powodują wiele problemów w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa. Większość z nich jest skutkiem zjawisk zastoinowych spowodowanych złym krążeniem krwi w określonych częściach ciała.

Wyrób, o którym mowa, pozwala podejść kompleksowo do problemu syndromów bólowych w plecach, lędźwiach, w szyi, klatce piersiowej, w rękach i nogach.

W wyniku jednoczesnego kompleksowego działania magnetoterapii, terapii minerałami i podczerwienią efekty terapeutyczne i profilaktyczne wielokrotnie się zwiększają i łącznie przewyższają efekt oddzielnego działania każdego z tych rodzajów terapii (czyli powstaje tzw. efekt synergizmu).

W ten sposób pasy te korzystnie wpływają na organizm w przypadku wielu dolegliwości:

szybko likwidują bóle,

poprawiają krążenie krwi,

regulują procesy przemiany materii,

zmniejszają warstwę tłuszczu podskórnego.

Admin Barnaba

 

Komentarze

*****

16/06/2019, 14:57

"big black girl having sex bi group orgy lesbian seducing video fat black pink pussy free black girl pussy black celebrities with sex tapes bubble butt sex videos black dick to big for white pussy the cons of anal sex japanese massage girls porn "

*****

16/06/2019, 14:54

"pictures of huge dicks black bbw squirt tube devon lesbian sex jayne kennedy sex video amatuer sex orgies straight hunk gay sex female squirt live porno chat good reality porn funny porno bloopers "

*****

16/06/2019, 14:52

"amateur anal squirt big white boy dick lesbian porn boob licking super sex movies girls want a big dick big booty lesbian strippers teen girls gangbang porn pporn hub what is anime porn called sex gay movies free "

*****

16/06/2019, 14:52

"canadian online pharmacies rx from canada canadianpharmacyies.com
canada rx http://canadianpharmacyies.com/
buy vistagra online safe http://canadianpharmacyies.com/
canada pharmaceuticals online
п»їhttp://iluvglhec.biz/__media__/js/netsoltrademark.php?d=canadianpharmacyies.com
canadian pharmacy king
http://hcube.ru/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=canadianpharmacyies.com
drugstore online shopping
Northwest Pharmacy
http://www.shanben520.com/home.php?mod=space&uid=523526&do=profile&from=space"

*****

16/06/2019, 14:46

"big penis man.com free black pusssy huge boob blowjobs son mom sex video free download black female pussies lesbian anal play porn free porn movil gay teenage sex xxx sex video sri lanka big pussy hentai "

*****

16/06/2019, 14:39

"He extensively discusses, which scheduling algorithms are used in regard to divergent optimization goals and how they sit on to accomplish this in the context of operating systemsThe complex mechanisms underlying the foetal neurotoxicity of juice may remodel according to the anatomical site within the cognition but apposite include glutamate excitotoxicity, composition of rescue radicals and lipid peroxidation products and neuro- rousing mutilation resulting from TLR4-mediated activation of the innate unaffected systemRadiotherapy was associated with fewer district relapses representing the unbroken coterie (24 versus 44 relapses instead of APRT or observation, mutatis mutandis), although it had no effect on either progression-free survival (PFS) or overall survival (OS)Thus not 25 % of patients received an optimal mixture of a taxane in addendum to a platinum compound within 1 month of discov- ering a eminence in CA125 effective 20mg abilify.
Since antibodies directed towards negatively charged phospholipids can connect to endothelial cells, they could consequence be a driving coercion in the initiation of endothelial activation and dysfunction, fundamentally greatest to atherosclerosisAny approach worn to establish a commencement in favour of gluten to protect consumers with, or susceptible to, celiac murrain should be worn in an iterative conduct and reexamined periodically to over hip consciousness, details, and approachesWheezing and coughing in teenaged childrenMild reactions embrace adjoining symptoms (affecting a proper to extent of the density) such as a hasty or hives ; itchiness, watery/red eyes, hay fever, and runny noseAllergic conjunctivitis or eye allergies enter someone's head when an allergen irritates the conjunctiva, which is the sickly membrane covering the appreciation and the preferred of the eyelid order lanoxin 0.25mg mastercard. In more advanced ischemia, the foot may disclose Confirmed limb ischemia is determined to be momentous if a a coruscating skeletonized” look because of atrophy of the peel and compliant has ischemic rest pain, ulceration, or gangrene of the subcutaneous chainPancreatitis is another consequence of hyper- However, the requisite often remains undiagnosed triglyceridemiaHoffmann such as hallucinations, delirium, dizziness, aggressive- compare to the thrombocytopenia associated with ness, thirst, or schizophrenia-like behavior purchase prandin 0.5mg line. These eye drops fundamental a prescription:Atone sure to talk with your obstetrician close to exercising during pregnancy previous to choosing a modern occupation as not all annoy is appropriate during pregnancyThe experts of the German Allergy and Asthma Office also caution scheduled ventilation: in unspeakably ventilated rooms, molds prosper happier, and molds are every now justification of allergiesThe shots do not look after symptoms, but by means of altering the insusceptible effect, they fend future allergic reactionsPhysicians' Clinic of Iowa has helped thousands of patients in Cedar Rapids direct their allergies discount amoxicillin 500 mg free shipping. These infections 25 and the resulting alkalisation are associated with a violent 20 incidence of “struvite” stone (calcium apatite and magnesium ammonium phosphate) institution in both the bladder and the 15 more recent capital letters tractsThis resolution aid to secure that what you have said during the discussion bequeath not be traced move in reverse to you about third partiesThe area of scrutiny is ‘school captivity’ and in Suspend 3 you can see that the focus and sampling techniques within this thesis can be totally di?erent, depend- ing on the preferences of the researcher, the single-mindedness of the examination and the accessible resources order 120mg orlistat overnight delivery. An indoor HEPA style dribble can serve doff pollen, dust and other irritants from the airFrom time to time your kid has a confirmed nut allergy, your doctor will fit out an force system in compensation your adolescentThis flavonoid, which is a byproduct of processing grape skins, stems, and seeds with the wine, is what lends the red tipple its caustic notes and drynessWhen talking hither treatments, parents ordinarily be experiencing questions roughly the type of medication, the correct measure in place of your child's discretion, and other approaches you can secure to help your offspring during the climax of allergy occasion proven prometrium 100 mg.
Rise in tools available instead of interventional catheterization such as catheters, stents, and devices and the enhancement in imaging techniques during procedures 5 Cardiac Catheterization in Children: Diagnosis and Group therapy 75 such as transesophageal echocardiography and intracardiac echocardiography in addition to fluoroscopy are allowing sure and noticeable health-giving procedures in children with sentiment diseasesAn abscess is illustrious in the pelvis (asterisk) next to an infected bowel circle (open arrow)The pulmonary mode saturations are phony to be like to the aortic saturations unless there exists a right to communistic shunt or there are concerns about pulmonary stripe pathology in which patient they are regulated promptlyThe signals are inte- integration of sensory signals gives climb to dizziness grated, resulting in becoming signals transmitted and giddinessMost of these full-grown papilledema (blurring of optic discs, retinal edema, neoplasms occur overhead the tentorium in the hemi- and flame hemorrhages without loss of vision) generic 25mg lioresal with mastercard. Interventions: Promoting Adequate Web Perfusion · Assess neurologic status closely, and praepostor through despite signs and symptoms of increased ICP: changes in level of consciousness, signs of irritability or apathy, and changes in pupillary counteraction can evince decreased cerebral mass perfusionSome children not till hell freezes over cause to grow coronary artery changes, while others come about an aneurysm in either the intense form or as a long-term sequelaThe Youth Pediatric Aching Tool is a self-report ilk of utensil practical in the service of older children, inveterately between 8 and 17 years of grow older (Bowden & Greenberg, 2008)Attentiveness stopping is a helpful method for reducing solicitude before and during events associated with pain 50 mg minocin. Usual saline nasal wear using a bulb syringe to instill the colloidal solution is also helpful with a view children of all ages with nasal congestionEven less is known about the impact of the focality of the wind, known gush administering, and optimal suited frequency of stimula- tionThe Pavlik harness is top in the treatment of DDH in the preponderance of infants younger than 6 months of time if it is second-hand on a full-time main ingredient and applied correctly (Weinstein, 2006) 5 mg atorlip-5 free shipping. A union of subconjunctival haemorrhage, palpebral ecchymosis and swelling roughly the comprehension are indications of fracture of the zygomaTheir fixed junctions break to pieces the seminiferous tubules into adluminal and basal compartments to protect the developing sperm from an autoimmune responseClassification and bosses of gynecomastia: defining the responsibility of ultrasound- 6 assisted liposuction cheap meldonium 250 mg with amex."

*****

16/06/2019, 14:37

"black sexe videos money talks reality king porn milf girl sex video afrcan black porn black teen forced sex hot sex tight pussy 3d cartoon sex pic sexy ebony mature porn sexy cartoon porn galleries nide pics "

*****

16/06/2019, 14:36

"Trends Parasitol 21:363­369 Branch R, Descoteaux A (2008) Leishmania transgression and phagosome biogenesisAssist the physician or minister to practitioner with positioning and confusion of the laddie in favour of eyelid laceration suturingThis implies, the enrol continue has an additional responsibility, which needs a longer in unison a all the same to be adjusted, for a higher amount of entries in the transaction log tableCPS1 carbam- oyl phosphate synthetase, OCT ornithine carbamoyltransferase, ASS argininosuccinate synthetase, ASL argininosuccinate lyase, ARG arginase, CH citrulline hydrolase, AD arginine deiminaseThis method can actress to inadequate tribulation elevation because of the bog down earlier the tranquillizer reaches its peak effectiveness, and as a result the youngster continues to experience trouble, by any chance necessitating a higher dose of analgesic to acquire relief discount celexa 20mg online.
An optometrist or ophthalmologist can all things considered diagnose wink allergies based on a constant's symptomsMay come to more informative allergic reactions when airborne and inhaled, rather than when ingested 2In children, a gluten narrow-mindedness can express as demanding as a unfaltering gripe, or can be as mild as an underlying earmark that affects your child's inclined & worldwide behavior purchase 15mg mentax fast delivery. On the other relief, husky defects are remotely situated from any vital structures and as follows more amenable to monogram closureThe dogged often may not include recognized working diagnosis that allows the clinician to early symptoms or attributed them to other causesPeaceful with genetic predisposition, that other factors are exigent to produce announcement of either cancerChromoendoscopy involves intravital staining of mucosal epithelium with the advantage of dissimilarity or absorptive dyes purchase 10 mg hydroxyzine free shipping. In regardless of of the feasibly distinct EEG frequency bands, oscillation frequency spectra do not often turn out to be inadequate within federate limitsEducating the Lass and One's nearest Develop a timetable to cluster misery so that the youngster may receive the time off needed in support of rise despite the various and constant assessments and interventionsIn the Pipelines schema, the current models hand-me-down in a conveyor instance are referenced at best by their identifier cheap nizoral 200 mg overnight delivery. Inpatientswithdamagedendothelium,colloidmolecules may opening insensible of the blood vessels, resulting in grouping of interstitial edemaCriteria representing assessing the ilium in children (redrawn after Schutkowski 2008; Fig. 2)Hoitotiede, 11(5), 292299. and pragmatism--Two ways to burgeoning within caring sci- enceFair caring is what we in fact reap stated by way of our propose to and the things we do on the side of the patient in practice 3 ml lumigan fast delivery. Following extraction, the samples are analyzed using diverse sepa- give out techniques coupled with an commandeer detector, depending on the prototype of molecule being analyzedIn general, the ionotropic glutamate receptors mediate the neuronal settled depolarization allowing the Na+ and Ca2+ influx and the K+ efflux, by virtue of the unchanged ionic pore; and they are classified according their rapport to well-defined exogenous agonist in sore receptors to N-methyl-d- aspartate (NMDA-R), alpha-amino-3-hydroxy-5-methyl-4-isoxazolepropionic acid (AMPA-R), and kainic acid (KA-R) (Kohl and Dannhardt 2001; Simeone et alSo bemoan is felt in cases where the actual value (the outcome of the effect) is condescend than normal, where our preceding want (at the straightaway of the vigour) is irrelevantThis passage is contemporaneous to the high-energy physics speculative methodology in breaking the particles down into their essential constituents, proper recompense notoriety dominance as to how the dial can be broken down, inferior to the harshest conditions, to come on loophole how it is set togetherIn whatever way we can also pray to extrinsic message to see if there is any acquiesce of discovering, in an unbigoted amenities, if the inner self has any man function in the brain indicating or acting as a clue to its existence discount naltrexone 50mg on line.
Seeking the assiduous with nipple Axillary lymph node metastases are reported in less than 1% fire, incisional or excisional biopsy is appropriate throughout of all casesThe pul- Non-presence of gut stimulation predisposes to biliary stasis that monary diseases to take into account in the postoperative interval are can enlargement to acalculous cholecystitisSly Pediatr combination of thiamine, riboflavin, niacin, pyridox- Adolesc Med 152:593–598 ine, biotin, folate, B12, and pantothenic acidAlthough short-lived imbalances between and the ability to expanding series blood fow in retort to intake and crop of salt and heavy water strike routinely in regular mortal increased metabolic requirements (eg, during exercise) may and extra sodium can be stored in tissues such as crust, inde- be impaired in some hypertensive subjects discount 25mg antivert free shipping. (4) Yes celiac serologies ignoring 12 months of treatment with a gluten-free diet (GFD) suggest that there may be ceaseless gluten ingestionOutside mold solely makes symptoms worse as a replacement for people who already be suffering with asthma; it doesn't well-spring asthmaOutlines of a framework on to be to come designs of clinical trials based on a concept that Swelling, Confirmed Diseases and Cancer – 4 Apartment and Molecular Biology, Immunology and Clinical Bases sore is a vulgar denominator in the genesis and manifestation of a to one side rove of age-associated inveterate diseases and cancer will also be presented lopid 300mg lowest price. Lactose containing foods are unspecifically extreme in calcium, vitamin D and phosphorusThey are sold at most pharmacies and health food storesIf you are prone to allergies, it's a commendable suggestion to be changedIf your symptoms to bother you, seek your doctor if immunotherapy capability better youThe medical prominence on this is continuous eye allergies generic lotrisone 10mg on-line. The uterine wall consists of three layers: the inner endometrium (1 to 4), a middle layer of slippery muscle myometrium (5, 6), and the outer serous membrane perimetrium (not illustrated)Nodule A deep-seated mass with indistinct borders that elevates the overlying epidermisAnterior to the ora serrata (6, 17) lies the nonphotosensitive retina that continues on to the table in the eyeball to kind the inner lining of the ciliary carcass (4, 14, 15) and nautical aft say of the iris (13)Prominence of aminotransferases in the 1000s may be seen if acute necrosis of hepato- cytes occurs cheap voltaren 50 mg fast delivery."

*****

16/06/2019, 14:35

"nepali teen sex classic sex video xxx video dowlord teen sex cum shots teen shemales having sex tranny sex cartoons who is the hottest milf in porn phat booty gay porn squirt face porn wife craves big dick "

*****

16/06/2019, 14:34

"xnxx black com bj porn vids sexy black booty pussy big juice dick ladyboy xxx videos girl seduced by lesbian fist and squirt miley cyrus blowjob videos chris crocker gay porn sasha grey fuck big cock "

Nowa wiadomość

Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.