Ładuję...

Żel Aloesowy Fohow (Phoenix Aloe Vera)

KOD: F-503/10PV


Cena: PLN60.00

W magazynie

http://www.fohow.com/index.php/Products/detail/id/21/

Główne składniki:

Żel Aloe Vera, Aloe Vera Juice, kwas hialuronowy, Betaglukan, alantoiny i glicyryzanu dipotasu.

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Żele na bazie kwasu hialuronowego są stosowane do wypełnień ubytków w tkankach oraz służą do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust oraz piersi.

 

Aloes - zawiera ponad 160 aktywnych składników np.: aloe-tin wzmacnia organizm przygotowując go do walki z wirusami, a aloemycyna dobrze radzi sobie z komórkami rakowymi. Aloes stymuluje odporność, wzmacnia siłę życiową, spowalnia procesy starzenia się. Ponadto, aloes pomaga w przypadku zaparć, hemoroidów, ran, w schorzeniach sercowo-naczyniowych.

 

 

 


Betaglukan, lub β-glukan – organiczny związek chemiczny, polisacharyd jeden ze składników błonnika pokarmowego. Występuje w owsie, jęczmieniu, życie i pszenicy. Stanowi on składnik budulcowy ścian komórkowych drożdży, grzybów i zbóż, na przykład: owsa i jęczmienia. Istnieją jego dwa izomery 1,3-D/1,6-D i 1,3-D/1,4-D.

Pierwszy z nich jest nierozpuszczalny w wodzie i występuje m.in. w produktach piekarniczych. Drugi (1,3-D/1,4-D) jest rozpuszczalny w wodzie i obecny tylko w nieprzetworzonych produktach naturalnych takich jak otręby z jęczmienia i owsa. Izomer rozpuszczalny w wodzie (1,3-D/1,4-D) wykazuje silną aktywność biologiczną. M.in. powoduje redukcję

 Odświeża i wygładza skórę; zapobiega wysychaniu skóry; naprawienia szkody na skórze przez promieniowanie, takich jak promieniowanie światła słonecznego, itp .; pozwala konwergencji, miękkość, wilgoć i wybielanie skóry; skutecznie oprzeć światło ultrafioletowe i chroni komórki skóry.Wyeliminowanie szkodliwego wpływu na skórę przez wolne rodniki tlenowe wytwarzane przez promieniowanie UV i promować gojenie się ran poprzez pogłębianie proliferacji i różnicowania komórek naskórka.

  • Zmniejsza stan zapalny, ból i zatrzymać przyspieszają gojenie się ran. Produkt może zatrzymać ból i przyspiesza gojenie ran, oparzeń cięć, trądzik, ukąszenia owadów, itp .. Może również zapobiegać i łagodzić powstawanie blizn.

  • Posiada funkcje anty-zmarszczki i spowalnia starzenie się skóry. Produkt może poprawić zdolność retencyjną skóry, nadal nawilżenie skóry i wspierania przepływu krwi. Jest to przydatne do wchłaniania pokarmu i ma funkcję anty-zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry i spowalnia jej starzenie.

  • Produkt posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, acesodyne, detoksykacja, antyalergiczny, dezodorantu i funkcje anty-oksydacji. Nosi ona funkcje antybakteryjne, przeciwzapalne, detoksykacyjne, antyalergiczne i dezodorantów bez skutków ubocznych. To może zapobiec podrażnieniom i efekty alergiczne na skórze przez czynniki chemiczne i ma funkcje rozpraszając pieg i ochrony przeciwsłonecznej. Produkt jest na pewno dobre gojenie się ran skóry i anty-wrzodowa lek.

 

Główne składniki:  Aloe vera żel, sok z aloesu, kwas hialuronowy, β-glukan, alantoina i gliceryzynian dipotasowy

na stosowana w przemyśle farmaceutycznym oraz kosmetycznym, w kremach nawilżających. Ułatwia gojenie się ran, łagodzi objawy łuszczycy, działa przeciwzapalnie i ściągająco, przyśpiesza regenerację skóry. Alantoina występuje w przyrodzie w korzeniu żywokostu lekarskiego, ale ta, która jest używana do produkcji kosmetyków ma pochodzenie syntetyczne. Jest stosowana, jako substancja czynna w maściach i kremach przeciw trądzikowych. Nie wykazano, aby alantoina wpływała na zewnętrzne oznaki starzenia.

 

Phoenix Aloe Vera

Piękność skóry z natury

Magia kąpieli Kleopatry.

Wieść niesie, że niezwykle piękna królowa Egiptu Kleopatra, kąpała się w magicznym basenie, do którego nikt nie mogł się zbliżyć. Codziennie o północy Kleopatra wchodziła do basenu i kąpała się w falach w blasku księżyca. Rok po roku, jej wygląd nie zmieniał się i ludzie nie mogli odgadnąć wiek królowej aż do dnia, kiedy odkryli w sekretnym miejscu królowej Egiptu jakiego płynu używała królowa do magicznych kąpieliw basenie. A był to właśnie Aloe Vera.

 

Cudowne uzdrowienie w Hiroszimie i Nagasaki.

W czasie II wojny światowej, po wybuchu dwóch bomb atomowych w Nagasaki i Hiroszimie w Japonii, było chorych z ciężkimi oparzeniami przez izotopy promieniowania atomów ,wiele tysięcy. Pewne leki były nieskuteczne dla tych ofiar. Niektórzy ludzie których rany się nie goiły zaczeli używać ALOE VERA. Zdarzył się cud. Rany goiły się dobrze i szybko. Regeneracja była dwa razy szybsza, niż przy stosowaniu innych leków. Rany zagoiły się bez śladu. Rząd USA widząc magiczną moc uzdrawiania aloe vera, natychmiast przeprowadził badania, które mają certyfikat prawdziwości cudu aloesu. Raporty z badań na ten temat zostały opublikowane.

 Właściwości i efekty specjalne:

Miąższ Aloe Vera zawiera substancję czynną i elementy nawilżające aloes herb. Specjalna formuła łagodzi uczucie dyskomfortu skóry, nawilża i odżywia skórę zachowuje zawartość wody do odnowienia płaskości i elastyczności skóry i przywraca skórze blask. Po użyciu tego produktu, Twoja skóra będzie miękka i delikatna w dotyku. Uczucie świeżości przynosi szczęśliwy dzień. Aloe Vera nie zawiera żadnych hormonów, zapachu lub koloru jest naturalnie czysty, zapewnienia bezpieczeństwo skóry przed podrażnieniami. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

 Aloe Vera Juice żel pochodzi z aloesu, który może być wykorzystywany zarówno jako żywność i lek. Zawiera różne substancje, takie jak aloiny, polisacharydy aloesu, fenol, aminokwasy, witaminy, składniki mineralne, kwasy organiczne, etc. Aloe Vera sok ma wiele funkcji ochrony zdrowia, poprzez stosowanie doustnego i zewnętrznego. Stwarza warunki dla gładkości, nawilżania i wybielania skóry, zapobiega suchości skóry i regeneruje szkody spowodowane przez promieniowanie słoneczne. Aloe Vera sok zmniejsza stan zapalny, ból stóp, przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, trądzika, ukąszenia owadów, oraz zapobiega i ogranicza powstawania blizn.

 Kwas hialuronowy, produkowany przy użyciu zaawansowanej inżynierii biologicznej z naturalnych czynników nawilżających w płynach tkankowych i ciała, kwas hialuronowy poprawia zdolność zatrzymywania wody w skórze, nawilża skórę przedłużając jej młodość oraz pobudza krążenie. Jest to przydatne do wchłaniania substancji odżywczych i ma działanie przeciwzmarszczkowe.Jest w stanie zwiększyć elastyczność i trwałość skóry. Ponadto, produkt ten może wyeliminować uszkodzenia skóry spowodowane przez wolne rodniki tlenu wytwarzane przez promieniowanie UV i ułatwić gojenie się ran, w oczekiwaniu na proliferacji i różnicowania komórek naskórka. Również pomaga w zmniejszeniu gravidarum kobiet.

 Beta-glukan - to pozyskiwany produkt zbożowy w górach, beta glukan może skutecznie penetrować skórę, stymulując produkcję kolagenu, wspiera regeneracje skóry, wygładzają zmarszczki, daje skuteczny opór przeciwko ultra- fioletom i chroni komórki skóry.

 Alantoina- chemiczna rafinacja, alantoina jest powszechnie używana w dziedzinie medycyny, w kosmetyce i rolnictwie. Posiada funkcję sterylizacji, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Produkt ten pozwala skórze do zatrzymywania wody, wilgoci i miękkości, jednocześnie posiada funkcje fizjologiczne, aby stymulować wzrost komórek, przyspiesza gojenie się ran, przez zmiękczanie keratyny, itp. , co sprawia, że ​​produkt alantoina skutecznie pomaga w leczeniu urazów skóry i jest dobry jako anty-wrzód.

 Monopotas glicyryzan jest uzyskiwany z lukrecji, który w naturalny sposób spełnia funkcję antybakteryjne, przeciwzapalne, detoksykacyjne, antyalergiczne dezodorantu oraz działa bez efektów ubocznych. Ten produkt zapobiega podrażnieniu i alergii na działania substancji chemicznych na organizm, likwiduje oraz hamuje powstawania piegów i chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.