Ładuję...
Energia

Energetyczna magnetyczna bransoleta FOHOW

KOD: F513A


Cena: PLN516.00

W magazynie

Energetyczna magnetyczna bransoleta FOHOW

Magnetyczna bransoletka FOHOW wykonana została z tytanu wysokiej jakości, który jest zgodny z najwyższymi standardami światowymi. Do obróbki powierzchni wykorzystano technologię obróbki i matowania o wysokiej dokładności. Inkrustacja rzadkimi i wartościowymi materiałami energetycznymi wspiera zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej organizmu. 

 

  

Skład produktu:

metale: tytan o wysokim poziomie czystości  (95%), granulki  germanu o wysokim stopniu czystości (99%), granulki magnesów wysokiej intensywności (od 2 000 gausów), granulki materiałów emitujących promieniowanie podczerwone o wysokiej czystości (zdolność emisji 92%),granulki materiałów posiadających właściwości emisji anionów o wysokiej czystości.

Zalety stosowania magnetoterapii

Pole magnetyczne wpływa na przyspieszenie dyfuzji jonów pomiędzy przestrzenią zewnątrz komórkową, a wnętrzem komórki. Wpływa to pozytywnie na zwiększenie intensywności wielu procesów metabolicznych, jak również wspiera poprawę przewodnictwa nerwowego. Magnetoterapia poprawiając poziom natlenienia i odżywienia tkanek, wpływa korzystnie na samopoczucie fizyczne i zdolności intelektualne człowieka. Wspiera usuwanie toksyn zorganizmu, pobudza produkcję endorfin, które działają jak naturalne środkiprzeciwbólowe.

Magnetoterapia z powodzeniem stosowana jest wprzypadku chorób związanych z układem ruchu i bólami mięśniowo-stawowymi. Wyniki badań wskazują na przeciwbólowy efekt oddziaływania polem magnetycznym oraz efekt przeciw zapalny –  ma to wpływna zahamowanie postępowania zmian w przypadku takich chorób jak zapalenie kościi stawów. Pole magnetyczne pomocne jest również w leczeniu chorób układu krążenia. Nie tylko wspiera obniżenie ciśnienia krwi u osób cierpiących na nadciśnienie, ale pomaga również zmniejszyć poziom cholesterolu. Zastosowanie magnetoterapii do rehabilitacji osób po zakrzepicy żył głębokich pomaga zmniejszyć ryzyko rozwoju zespołu po zakrzepowego i umożliwia dużej liczbie pacjentów powrót do dotychczasowej pracy. Stałe pole magnetyczne stosowane jest również w leczeniu chorób o podłożu neurologicznym. Stymuluje ono przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi  wpływając na metabolizm neuronów i regenerację tkanki nerwowej. Pole magnetyczne wykazuje pozytywne działanie w przypadku osób cierpiących na stwardnienie rozsiane. Badania wykazały, że po pół roku stosowania u nich magnetoterapii zaobserwowano spowolnienie procesów upośledzania funkcji układu nerwowego.

Jony ujemne – aniony

Jony ujemne (aniony) to atomy posiadająceujemny ładunek elektryczny. Powstają poprzez włączenia do atomu jednego lubwięcej elektronów. Wybitny naukowiec, profesor Albert Krueger z Uniwersytetu wBerkeley w Kalifornii, po przeprowadzonych badaniach wysnuł następujący wniosek: „Jony ujemne mają takie samo działanie uspokajające i regulującepoziom serotoniny w organizmie jak chemiczne środki uspokajające, lecz bez ich szkodliwych konsekwencji”.    

German

German (germanium) to metal półszlachetny należący do grupy węglowców, składnik skorupy ziemskiej. Jest znanym półprzewodnikiem, nieszkodliwym dla człowieka, pozbawionym właściwości toksycznych. Znane jest  jego lecznicze oddziaływanie na organizm człowieka. Jako pierwsi german do celów medycznychzaczęli stosować Japończycy. Dr K. Asai w 1967 roku dr K. Asai dowiódł, że posiada szerokie spektrum oddziaływania biologicznego, w tym właściwości przeciw obrzękowe.

PromieniowanieIR

Promieniowanie podczerwone (IR ) od wielu latstosowane jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, ortopedii, rehabilitacjii medycynie sportowej. Jego pozytywny efekt IR został wielokrotnie udowodnionyw wielu pracach badawczych między innymi przez Amerykański Urząd Badawczy Lotnictwa i Astronautyki NASA.

Promieniowanie podczerwone w tkance biologicznej wywołuje przede wszystkim reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i prozdrowotne.

Promieniowanie podczerwone wykorzystywane jest dla celów medycznych. Z powodzeniem stosuje się je w bólach mięśniowych,chorobach stawowych, następstwach kontuzji czy zwichnięciach oraz zaburzeniach krążenia w obrębie skóry a także wielu innych dolegliwościach, np. bólach związanych z dyskopatią, po złamaniach, bólach będących następstwem zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych czy bólach menstruacyjnych i innych. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo - naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno - elektrolitową, czynności wydzielnicze nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorów, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Produkt szczególnie rekomendowany jest dla:

 1. Osób wiodących siedzący tryb życia, którzy z tego powodu cierpią na problemy z krążeniem oraz bóle i łamanie w lędźwiowej części kręgosłupa.

 2. Osób, którzy często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń elektrotechnicznych, czyli osób, którzy regularnie wystawieni są na działaniepola elektromagnetycznego.

 3. Osób wykonujących duży wysiłek podczas pracy i nauki, znajdujących się w sytuacjach stresowych a także cierpiących z powodu pogorszenia pamięci. 

 4. Osób, którzy cierpią na problemy ze snem, wiodących nieregularny tryb życia a także prowadzących nocny tryb życia.

 5. Osób cierpiących na nadciśnienie

 6. Osób cierpiących na obniżoną odporność, łatwo przeziębiającym się, często zapadającym na choroby przeziębieniowe i grypy, cierpiącym na „syndrom zimnych rąk”.