Ładuję...
Regeneracja, przeciebólowy

Energia balsam Fohow


Cena: PLN210.00

W magazynie

Energia balsam Fohow

 

Energia balsam Fohow - jest wynikiem rozwoju szefa spółki Sri Fohow, wybitny znawca tradycyjnej medycyny chińskiej akademika Tang Yu Zhi i znanego eksperta w dziedzinie nowoczesnych technologii wydobycia składników leczniczych Tradycyjnej Medycyny Chińskiej profesora Zhang Tszyahen.
Ten produkt jest najnowszą metodą terapeutycznego oddziaływania na kanały energetyczne ciała, idealnie łącząc tradycyjne teorie medycyny chińskiej i zaawansowane technologie kwantowe. Jest ucieleśnieniem zasady starożytnej doktryny kanałów energetycznych i wykorzystania nowoczesnych technologii kwantowej pozwala składniki lecznicze natychmiast wnikają w głąb skóry i mają bezpośredni wpływ na BAT (punkty akupresury), eliminując w ten sposób wewnętrzne dolegliwości z pomocą terapii zewnętrznej.

Balsam energetyczny Yang-Sheng Fohow szybko łagodzi ból bez zastrzyków i pigułek. Składniki lecznicze są dostarczane bezpośrednio do obszaru problemowego. Balsam wykorzystuje unikalną recepturę opracowaną przez akademika Tang Yu Zhi.

Skład:

Ekstrakt z komórek macierzystych szwajcarskich jabłek przyspiesza regenerację 80% komórek macierzystych, stymuluje gojenie, spowalnia proces starzenia.

Resweratrol wzmacnia aktywność sirtuin (białka długowieczności), zwiększa poziom energii w komórkach. Właściwości przeciwzapalne przewyższające aspiryna 60 razy, działanie przeciwutleniające (eliminacji wolnych rodników) przekracza OPC, ekstrakt z nasion winogron i koenzym Q10 40 razy. Nie ma skutków ubocznych, zwiększa skuteczność leczenia i profilaktykę onkologiczną o 40 razy.

Wyciąg z kory sosny francuskiej (piknogenol) najsilniejszym naturalny przeciwutleniacz, jest 50 razy bardziej skuteczna niż witamina C i 20 razy bardziej skuteczna niż witamina E. W 80% przypadków, stosowane do wytwarzania dodatków do żywności, w 20% przypadków, stosowanych w produkcji chorób sercowo-naczyniowych. Najpopularniejszy produkt zdrowotny spowalniający proces starzenia w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Tradycyjne składniki TCM

Ligusticum Szechuan (aktywuje krążenie krwi, eliminuje stagnację, łagodzi bóle reumatyczne) 

Chiński cynamon (ogrzewa nerki, wzmacnia energię Yang, wyświetla flegmę, ostrzega przed kaszlem) 

Eucommia (wyciągi i nalewkę z kory stosuje się we wczesnych stadiach choroby nadciśnieniowej. Wyciąg z kory i gałązek używany jest jako środek wzmacniający i moczopędny oraz obniżający ciśnienie krwi)

Kurkuma (aktywuje krążenie krwi, otwiera meridiany, łagodzi ból, wspomaga krążenie energii Qi)

Eleutherococcus spiny (dziki pieprz, svobodnoyahodnik kolczasty, krwawy krzew. Tonik stosowany w zmęczeniu fizycznym i psychicznym, ogólne osłabienie organizmu, osłabienie aktywności seksualnej, obniżenie ciśnienia krwi.

Piołun (rozprasza zimno i eliminuje nadmiar wilgoci, działa znieczulająco i antybakteryjnie, łagodzi swędzenie)

Podstawowe działanie: czyści kanały energetyczne. Poprawia krążenie krwi i eliminuje stagnację krwi usuwa toksyny z organizmu i patologiczny czynnik "wilgoci"wzmacnia nerki, poprawia funkcjonowanie układu krążenia, przyspiesza metabolizm, zwiększa odporność i energię ciała pomaga przywrócić zdrowie i witalność ma silne działanie przeciwbólowe, eliminuje stany zapalne i zapobiega ich rozwojowi, przyczynia się do odbudowy uszkodzonych tkanek pomaga pozbyć się nadwagi ma efekt kosmetyczny i spowalnia proces starzenia

Metoda aplikacji: Nałożyć niewielką ilość balsamu energetycznego Fohow na obszar problemowy lub obszar BAP, po 10-30 sekundach poczujesz efekt rozgrzewający i poczujesz jak aktywne składniki balsamu penetrują skórę. Uczucia te wskazują na wpływ składników leczniczych w obszarze problemowym. Podczas rozgrzewania pory skóry rozszerzają się, mikromolekularne składniki lecznicze ekstrahowane za pomocą technologii kwantowych, szybko przenikają przez skórę i ujawniają ich właściwości lecznicze.

Dzięki badaniom ustalono, że przy każdym podwyższeniu temperatury komórki o 1 stopień współczynnik absorpcji składników leczniczych wzrasta 2-5 razy. Składniki lecznicze za pośrednictwem BAT są dystrybuowane do tkanek i komórek znajdujących się w pobliżu. Wnikają w skórę, docierają do mięśni i tkanek kostnych i wpływają na skupienie się choroby.

Jeśli chodzi o choroby kręgosłupa szyjnego, barkowego łopatki, ból w dolnej części pleców - nałóż niewielką ilość balsamu energii na obszarze problem, a następnie owinąć folią to miejsce przez 30 minut. To usunie ból, a przy dłuższym użyciu pozbędzie się dolegliwości.

Jeśli bolesne miesiączkowanie, zaburzenia miesiączkowania, wykonaj te same wytyczne - balsam pomoże pozbyć się bólu, a długotrwałe stosowanie przyczyni się do normalizacji cyklu miesiączkowego.

Cechy produktu:

wysokie bezpieczeństwo:

brak składników chemicznych,

surowce spełniają wymagania klasy produktów spożywczych,

kompozycja przyjazna dla środowiska,

brak obcych zapachów, nie pozostawia śladów na ubraniach

pasuje absolutnie dla wszystkich: mężczyźni, kobiety i dzieci, nie ma ograniczeń wiekowych

unikalne zaawansowane technologie:

opatentowane technologie chronią przed fałszerstwem i zapewniają wiodącą pozycję na światowym rynku w ciągu 3-5 lat brak efektu ubocznego

szybki wynik: ocieplenie w ciągu jednej minuty po aplikacji, znieczulenie w ciągu 10 minut, brak konkurencji: wyjątkowość produktów, brak porównywalnych analogów wpływ na przyczynę choroby: problem ustępuje z bólu, silny efekt po pierwszym zastosowaniu.

Standard opakowania: 50 gramów