Ładuję...
kosmetyki Fohow

Kosmetyczny zestaw ROYAL CARE FOHOW

KOD: FC12


Cena: PLN600.00

W magazynie

Już początek wiosny odmładza serca - cudowne kosmetyki Fohow skórę.

 FOHOW HERBARTY:

ZESTAW KOSMETYKÓW Fohow ROYAL CARE DO PIELĘGNACJI SKÓRY.

FOHOW HERBARTY – kosmetyki do pielęgnacji skóry, których sekretna receptura przez tysiące lat była przekazywana z pokolenia na pokolenie w pałacu cesarskim. Ich naturalne składniki, takie jak wyciągi z ziół i roślin błyskawicznie i skutecznie wchłaniają się w głębokie warstwy skóry, jednocześnie regulując i regenerując głębokie warstwy skóry.

Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy działa na wzrost odporności i zdolności regeneracji komórek skóry. Wpływa na równowagę procesów metabolicznych w komórkach skóry, wzmacnia osobiste funkcje komórek skóry, przywraca optymalną, fizjologiczną równowagę. To prowadzi do zahamowania procesów starzenia skóry, usunięcia wad skóry oraz osiągnięcia równowagi piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Kosmetyki FOHOW – unikatowa formuła, która przywraca skórze naturalny, zdrowy blask.

Jest bardzo skuteczny w eliminacji zmarszczek.

Specjalnie wyabstrahowane naturalne składniki kosmetyków uzyskiwane są przy użyciu precyzyjnych technologii ekstraktownia roślin i ziół, wytworzone są zgodnie z recepturami TMC i dokładnie wyselekcjonowane bazując na osiągnięciach naukowych.  Kosmetyki FOHOW wykazują jednoznaczny wpływ na regenerację i utrzymanie równowagi nawilżenia skóry, naciągnięcie skóry twarzy, likwidację zmarszczek i wyhamowanie procesów starzenia się skóry. Kosmetyki FOHOW – gwarantują piękno i młodzieńczy wygląd na długi czas!

Zestaw pięknej i zdrowej skóry – regularna pielęgnacja, która składa się z kilku etapów: oczyszczenie, tonizacja, nawilżenie.

Firma FOHOW z nieskrywaną dumą przedstawia kompleks kosmetyczny do zachowania naturalnej równowagi nawilżenia naskórka, składający się z 5 produktów: żel oczyszczający, tonik nawilżający, esencja liftingowa, balsam odżywczy i krem nawilżający. Jest to komplet do zasadniczej codziennej pielęgnacji skóry.

W  skład zestawu wchodzi pięć 5 środków do pielęgnacji skóry:

Instrukcja krok po kroku wskaże jak stosować kosmetyki:

Krok 1: zastosować FC12A do oczyszczenia głębokich warstw skóry twarzy i regulacji wodno-tłuszczowego balansu skóry.

Krok 2: wykorzystać FC12B dla uzyskania nawilżenia w głębokich warstwach cery i aktywizacji komórek.

Krok 3: przeznaczyć FC12C dla uzyskania właściwego poziomu kolagenu i spożywczych substancji w komórkach, zwiększenie elastyczności i sprężystości cery.

Krok 4: użyć FC12D żeby nawilżyć i odżywić skórę, zmaksymalizować możliwości naskórka do utrzymywania długotrwałej wilgotności.

Krok 5: zastosować FC12E,  aby utrzymywać nawilżenie w głębokich warstwach skóry, utworzyć ochronną nawilżającą powłokę na powierzchni naskórka, długotrwale podtrzymać wilgoć w wewnętrznych i zewnętrznych warstwach skóry.

Oryginalne kosmetyki Fohow Feniks - Tradycyjna Medycyna Chińska.