Loading...

Laminina cud życia i uzdrowienia

 

Jaka jest laminina?

 Laminina to połączenie ekstraktu z zapłodnionych jaj ptaków, białka ryb z chrząstki rekina, oraz białko roślinne jadalnego grochu, które są zbiorczo określone jako zastrzeżona mieszanka OPT9

Składniki Lamininy:

OPT9 (Oligo Peptide Transporter 9) jest terminem wykorzystywany przez LifePharm opisujący główny składnik stanowiący zastrzeżona mieszankę, której jest 620 mg na kapsułkę Lamininy.

OPT9 kryje w sobie naturalną kombinację składników odżywczych, energetycznych, które zawierają aminokwasy, oligopeptydy i glikopeptydy pochodzące z dziewięciodniowych, częściowo inkubowanych i zapłodnionych jaj, izolowane białka roślinne i morskie, które współpracują ze sobą w celu utworzenia super-pokarmu, zapewniając nam zdrowy umysł i ciało a także ogólne dobre samopoczucie.

OPT9 czyni cuda w starzejących się komórkach i organizmie. Pomaga w przywróceniu energii i efekty są szczególnie odczuwalne przez osoby starsze lub wychodzące z poważnej choroby. W wielu przypadkach są wręcz niewiarygodne pozytywne zmiany.

Składniki takie jak aminokwasy, pomagają naszej skórze w normalizacji i przejściu na jej najlepszy poziom. Dostarczają również elementy odżywcze które wpływają na włosy, funkcję pamięci, układ sercowo-naczyniowy. Te symbiotyczne składniki, pochodzące z naturalnych źródeł, są wyodrębnione i połączone w postaci, która jest być może najlepszym suplementem diety, jaki kiedykolwiek odkryto.  Laminina dostarcza organizmowi pełnego łańcucha 22 aminokwasów, które są istotne dla zdrowia  w organizmie, w tym aminokwasów w łańcuchu działa jako kwas naturalny

"Adaptogen": można zaprogramować tak, dorosłe komórki macierzyste, które dotrą do obszarów ciała, najbardziej pilne potrzebuje napraw i  je regeneruje. To bezpieczne, naturalne suplementy są zgodne z wytycznymi US Food and Drug Administration (Food & Drug Administration, FDA) i aktualna dobra praktyka wytwarzania (Current Good Manufacturing Practices, cGMP) produkowane w USA.

Czy laminina to ekstrakty tkankowe, Tissue Extract?

Ekstrakt z jaj zapłodnionych ptaka, znany również jako Młoda Tissue ekstrakt jest zawarty w preparacie lamininy . Jak już wspomniano powyżej, zawiera unikalną mieszankę OPT9 białek Życie Pharm morskiego i roślinnego pochodzenia   Ekstrakty tkankowe Tissue Wyciąg z zapłodnionych jaj ptaków.

 Jaka jest zalecana dzienna dawka lamininy?

Zalecana dawka  lamininy na dzień to od jednej do czterech kapsułek. Zażywać  rano i wieczorem przed jedzeniem.

Czy podawanie lamininy zwierzętom jest bezpieczne?

Laminina nie została specjalnie zaprojektowana do spożycia przez zwierzęta. Nie istnieją żadne doniesienia o skutkach ubocznych  spowodowane przez zażywanie przez zwierząta.

Jaka jest zalecana dawka lamininy dla  zwierząt takich jak koty, psy i konie?

Zalecana dawka zależy od zwierzęcia. My polecamy:

 Dla psów i kotów (równomiernie podzielona na dwa razy dziennie)

 0-18 kg: ½ do 1 kapsułka dziennie

 18 - 36 kg: 2 kapsułki dziennie

 36 - 45 kg: 3 kapsułki dziennie

 U koni, zalecana dawka wynosi od około 4 kapsułki na dzień.

Udowodniono, że Laminina wpływa na wzrost poziomu serotoniny wpływając tym samym  na polepszenie stanu emocjonalnego i nawet już po krótkim czasie widać znaczące rezultaty zażywania preparatu. Laminina aktywizując potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala kardynalnie polepszyć zdrowie pod wszystkimi postaciami. 

Regularne stosowanie Lamininy wpływa na:

- Redukcje stresu i napięcia

- Normalizuje sen

- Reguluje poziom serotoniny

- Normalizuje ciśnienie

- Reguluje poziom cukru we krwi

- Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu

- Polepsza pamięć i koncentracje

- Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną

- Podtrzymuje równowagę emocjonalną

- Zwiększa wytrzymałość, wzmacnia odporność  i dodaje energii

- Wzmaga produkcję kolagenu w skórze

- Redukuje oznaki starzenia

- Reguluje spalenia tłuszczu

- Podtrzymuje optymalny poziom kortyzolu

- Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym  obciążeniu

- Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni

- Zmniejsza ból

- Zwiększa libido u kobiet

- Reguluje poziom testosteronu u mężczyzn

- Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)

- Polepsza ogólne samopoczucie

Składniki lamininy a efekty  ubocznne?

Nie ma udokumentowanych przypadków lub doniesienia o działaniach niepożądanych. Przy normalnym użytkowaniu laminina jest bezpieczna , skuteczny efekt może jednak różnić  się znacznie w zależności od osoby. Proszę skontaktować się z lekarzem, czy jesteś uczulony na jaja kurze.

Jak Życie Pharm odnosi się do wyciągu z jaj zapłodnionych ptaka?

Od początku 2012 roku Życie Pharm wprowadziła do swoich produktach w USA wyciągi tylko z hodowli drobiu bez używania klatek. Ekstrakt z zapłodnionych jaj ptaków odzyskuje się następnie przez higieniczne chłodzenie i odparowanie. Kiedy higieniczne chłodzenie przez odparowanie, pozostają łańcuchy peptydowe, które są tak ważne dla lamininy podczas konwersji z ekstraktu zapłodnionych jaj ptasich ze stanu ciekłego z którego otrzymuje się w postaci proszku. Ta technologia jest używana tylko przez życie Pharm i był dostępny na całym świecie . Wcześniej, o których mowa LPGN Ekstrakt z zapłodnionego jaja ptaków była z Norwegii. Zmiana została zakończona w celu zapewnienia jakości, identyfikowalności i pozyskiwania surowców. Przepisy dotyczące produktów drobiowych są szczególnie rygorystyczne w Stanach Zjednoczonych, a życie Pharm został wyprodukowany zgodnie z wytycznymi FDA i cGMP.

Czy laminina może być stosowana na receptę lub bez recepty ?

Laminina nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.  

Laminina jest cząsteczką adhezji, która jest obecna w każdym człowieku na poziomie komórkowym. Substancja ta działa jako łącznik i jest dlatego też inspiracją dla nazwy "laminina"

Dlaczego laminina  wyłącznie przez niezależnych partnerów handlowych?

Laminina jest dostępna za pośrednictwem telesprzedaży oraz w sklepach internetowych. Dlatego jest to idealne miejsce dla modelu sprzedaży "Powiązania marketing". Z tego powodu  postanowiliśmy zaoferować laminine wyłącznie za pośrednictwem naszej sieci LPGN-SVPs.