Ładuję...

Laminina cud życia i uzdrowienia

LIFEPHARM GLOBAL NETWORKS

Jaka jest laminina?

Laminina to połączenie ekstraktu z zapłodnionych jaj ptaków, białka ryb z chrząstki rekina, oraz białko roślinne jadalnego grochu, które są zbiorczo określone jako zastrzeżona mieszanka OPT9.

Składniki Lamininy:

OPT9 (Oligo Peptide Transporter 9) jest terminem wykorzystywany przez LifePharm opisujący główny składnik stanowiący zastrzeżona mieszankę, której jest 620 mg na kapsułkę Lamininy.

OPT9 kryje w sobie naturalną kombinację składników odżywczych, energetycznych, które zawierają aminokwasy, oligopeptydy i glikopeptydy pochodzące z dziewięciodniowych, częściowo inkubowanych i zapłodnionych jaj, izolowane białka roślinne i morskie, które współpracują ze sobą w celu utworzenia super-pokarmu, zapewniając nam zdrowy umysł i ciało a także ogólne dobre samopoczucie.

OPT9 czyni cuda w starzejących się komórkach i organizmie. Pomaga w przywróceniu energii i efekty są szczególnie odczuwalne przez osoby starsze lub wychodzące z poważnej choroby. W wielu przypadkach są wręcz niewiarygodne pozytywne zmiany.

Składniki takie jak aminokwasy, pomagają naszej skórze w normalizacji i przejściu na jej najlepszy poziom. Dostarczają również elementy odżywcze które wpływają na włosy, funkcję pamięci, układ sercowo-naczyniowy. Te symbiotyczne składniki, pochodzące z naturalnych źródeł, są wyodrębnione i połączone w postaci, która jest być może najlepszym suplementem diety, jaki kiedykolwiek odkryto.  Laminina dostarcza organizmowi pełnego łańcucha 22 aminokwasów, które są istotne dla zdrowia  w organizmie, w tym aminokwasów w łańcuchu działa jako kwas naturalny

"Adaptogen": można zaprogramować tak, dorosłe komórki macierzyste, które dotrą do obszarów ciała, najbardziej pilne potrzebuje napraw i  je regeneruje. To bezpieczne, naturalne suplementy są zgodne z wytycznymi US Food and Drug Administration (Food & Drug Administration, FDA) i aktualna dobra praktyka wytwarzania (Current Good Manufacturing Practices, cGMP) produkowane w USA.

Czy laminina to ekstrakty tkankowe, Tissue Extract?

Ekstrakt z jaj zapłodnionych ptaka, znany również jako Młoda Tissue ekstrakt jest zawarty w preparacie lamininy . Jak już wspomniano powyżej, zawiera unikalną mieszankę OPT9 białek Życie Pharm morskiego i roślinnego pochodzenia   Ekstrakty tkankowe Tissue Wyciąg z zapłodnionych jaj ptaków.

Jaka jest zalecana dzienna dawka lamininy?

Zalecana dawka  lamininy na dzień to od jednej do czterech kapsułek. Zażywać  rano i wieczorem przed jedzeniem.

Czy podawanie lamininy zwierzętom jest bezpieczne?

Laminina nie została specjalnie zaprojektowana do spożycia przez zwierzęta. Nie istnieją żadne doniesienia o skutkach ubocznych spowodowane przez zażywanie przez zwierząta.

Jaka jest zalecana dawka lamininy dla  zwierząt takich jak koty, psy i konie?

Zalecana dawka zależy od zwierzęcia. My polecamy:

Dla psów i kotów (równomiernie podzielona na dwa razy dziennie)

0-18 kg: ½ do 1 kapsułka dziennie

18 - 36 kg: 2 kapsułki dziennie

36 - 45 kg: 3 kapsułki dziennie

U koni, zalecana dawka wynosi od około 4 kapsułki na dzień.

Udowodniono, że Laminina wpływa na wzrost poziomu serotoniny wpływając tym samym na polepszenie stanu emocjonalnego i nawet już po krótkim czasie widać znaczące rezultaty zażywania preparatu. Laminina aktywizując potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala kardynalnie polepszyć zdrowie pod wszystkimi postaciami. 

Regularne stosowanie Lamininy wpływa na:

- Redukcje stresu i napięcia

- Normalizuje sen

- Reguluje poziom serotoniny

- Normalizuje ciśnienie

- Reguluje poziom cukru we krwi

- Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu

- Polepsza pamięć i koncentracje

- Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną

- Podtrzymuje równowagę emocjonalną

- Zwiększa wytrzymałość, wzmacnia odporność  i dodaje energii

- Wzmaga produkcję kolagenu w skórze

- Redukuje oznaki starzenia

- Reguluje spalenia tłuszczu

- Podtrzymuje optymalny poziom kortyzolu

- Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym  obciążeniu

- Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni

- Zmniejsza ból

- Zwiększa libido u kobiet

- Reguluje poziom testosteronu u mężczyzn

- Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)

- Polepsza ogólne samopoczucie

Składniki lamininy a efekty  ubocznne?

Nie ma udokumentowanych przypadków lub doniesienia o działaniach niepożądanych. Przy normalnym użytkowaniu laminina jest bezpieczna , skuteczny efekt może jednak różnić  się znacznie w zależności od osoby. Proszę skontaktować się z lekarzem, czy jesteś uczulony na jaja kurze.

Jak Życie Pharm odnosi się do wyciągu z jaj zapłodnionych ptaka?

Od początku 2012 roku LifePharm wprowadziła do swoich produktach w USA wyciągi tylko z hodowli drobiu bez używania klatek. Ekstrakt z zapłodnionych jaj ptaków odzyskuje się następnie przez higieniczne chłodzenie i odparowanie. Kiedy higieniczne chłodzenie przez odparowanie, pozostają łańcuchy peptydowe, które są tak ważne dla lamininy podczas konwersji z ekstraktu zapłodnionych jaj ptasich ze stanu ciekłego z którego otrzymuje się w postaci proszku. Ta technologia jest używana tylko przez życie Pharm i był dostępny na całym świecie . Wcześniej, o których mowa LPGN Ekstrakt z zapłodnionego jaja ptaków była z Norwegii. Zmiana została zakończona w celu zapewnienia jakości, identyfikowalności i pozyskiwania surowców. Przepisy dotyczące produktów drobiowych są szczególnie rygorystyczne w Stanach Zjednoczonych, a życie Pharm został wyprodukowany zgodnie z wytycznymi FDA i cGMP.

Czy laminina może być stosowana na receptę lub bez recepty ?

Laminina nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Laminina jest cząsteczką adhezji, która jest obecna w każdym człowieku na poziomie komórkowym. Substancja ta działa jako łącznik i jest dlatego też inspiracją dla nazwy "laminina"

Dlaczego Laminina sprzedawana jest wyłącznie przez niezależnych partnerów handlowych?

Laminina jest dostępna za pośrednictwem telesprzedaży oraz w sklepach internetowych. Dlatego jest to idealne miejsce dla modelu sprzedaży "Powiązania marketing". Z tego powodu postanowiliśmy zaoferować laminine wyłącznie za pośrednictwem naszej sieci LPGN-SVPs.

Pułapki związane z suplementacją LAMININE

Po ponad roku dzielenia się fenomenem suplementu Laminine z osobami z mojego otoczenia mam kilka przemyśleń, które chciałbym z Wami omówić.

Specyfik Laminine jest niezwykle skuteczny. Suplementacja tym produktem daje bardzo dobre rezultaty - potwierdzane medycznie. Wiele osób twierdzi, że Laminine wpływa pozytywnie na ich stan zdrowia, poziom energii życiowej, zaś przede wszystkim na ogólne samopoczucie. Wyniki badań medycznych potwierdzają, iż ustępują choroby różnego rodzaju; od zwykłych przeziębień poprzez cięższe, typu cukrzyca, aż po ekstremalne, jak nowotwory. 

Dlaczego tak się dzieje ? 

Wynika to z faktu, iż Laminine zawiera czynnik wzrostu fibroblastów, który potrafi pobudzić nasze komórki macierzyste do całościowej regeneracji organizmu. Obecność tego czynnika w naszym organizmie doprowadza do kompletnego zdrowia – stanu równowagi. Jednak pomimo spożywania Laminine nie wszystkim udaje się to osiągnąć. 

Jakie mogą być powody tych niepowodzeń:

1. Laminine traktujemy jak „czarodziejską różdżkę”.

Laminine jest suplementem diety nowej generacji. Potrafi pobudzić komórki macierzyste do całościowej regeneracji organizmu, jednak nie jest czarodziejską różdżką za dotknięciem której staniemy się kompletnie zdrowi. Często po okresie 1-3 miesięcy mamy świetne rezultaty i zaprzestajemy suplementacji, „bo już jesteśmy zdrowi”. Powrót do stanu równowagi organizmu to skomplikowany i czasochłonny proces, który często bywa burzliwy. Mimo szybko pojawiających się pozytywnych efektów po drodze napotykamy na wiele kłopotów. Są to m. in. krótkotrwałe nawroty problemów zdrowotnych sprzed rozpoczęcia suplementacji, zwane kryzysami ozdrowieńczymi.

2. Laminine traktujemy jak lek na wszystko, odstawiając leki przepisane nam przez lekarza i rezygnując z leczenia konwencjonalnego.

Laminine nie jest lekiem, jest suplementem diety, który bardzo skutecznie wspomaga leczenie metodami konwencjonalnymi, gdyż dostarcza nam wszystkich brakujących wartości odżywczych dla uruchomienia procesu samo regeneracji organizmu. Leki odstawiać należy sukcesywnie - według zaleceń lekarza prowadzącego, który taką decyzję podejmuje na podstawie wyników badań medycznych.

3. Laminine traktujemy jako rozwiązanie na wszystkie problemy zdrowia.

Laminine, jako bardzo skuteczny suplement diety, nie jest jednak panaceum - czyli lekiem na wszystko. Często po rozpoczęciu suplementacji Laminine w bardzo szybkim tempie zaczynamy robić rzeczy, na które wcześniej nie moglibyśmy sobie pozwolić. Popełniamy błąd - forsując organizm ponad normę, w przekonaniu, iż „w razie czego” wystarczy nam zwiększona dawka Laminine. Tymczasem droga do zdrowia jest bardzo długa i kręta.

4. Laminine traktujemy jako super pokarm.

Często sądzimy, że dzięki Laminine możemy wybaczyć sobie wszelkie „grzeszki” żywieniowe, zakładając, iż mając do dyspozycji tak skuteczny produkt, nie trzeba już zważać na to, co jadamy. Należy jednak pamiętać, że dobroczynne właściwości składników Laminine nie zniwelują w 100% ujemnego wpływu złego odżywiania na nasz organizm. Ponadto Laminine nie zapewnia nam odpowiednich ilości wszystkich niezbędnych witamin. Głównym celem suplementacji Laminine jest dostarczenie 22 aminokwasów oraz czynnika wzrostu fibroblastów. Jeśli nasza dieta jest uboga w witaminy i mikroelementy, należy je dostarczać za pomocą dodatkowych preparatów.

W czym zatem tkwi sekret sukcesu suplementacji Laminine, będącego udziałem tak wielkiej liczby osób? 

Aby możliwe były daleko idące zmiany naszego zdrowia na lepsze, powinny być spełnione następujące warunki: 

Należy dostosować ilość spożywanego specyfiku do wieku, wagi, oraz ogólnego stanu zdrowia. Dla określenia przybliżonych wartości można użyć tabeli sporządzonej na podstawie doświadczeń tysięcy użytkowników, pamiętając, że są to tylko ilości średnie. Odpowiednio dobrane wartości powinny w ciągu 1-2 tygodni, a czasem 1 miesiącadać pierwsze pozytywne odczucia, zaś potwierdzone medycznierezultaty następują zwykle już po 3 miesiącach.

Po 1 miesiącu stosowania dokonuje się oceny, czy dawkowanie preparatu jest właściwe. Bowiem stosowanie odpowiednich ilości jest tutaj niezwykle ważne. Dla przykładu - spożywanie 4 kapsułek dziennie przez 3 miesiące daje o wiele lepsze rezultaty niż spożywanie 2 kapsułek dziennie przez 1 rok.

Należy utrzymać zwiększoną dawkę do czasu uzyskania oczekiwanych rezultatów. Najczęściej jest to 3–6 miesięcy; jednak w przypadku poważniejszych schorzeń trwa to o wiele dłużej. Sporo osób z większymi problemami zdrowotnymi potwierdza powrót do kompletnego zdrowia po 2-3 latach od rozpoczęcia suplementacji Laminine.

Należy pić dużo wody. Jest ona niezbędna w procesie detoksykacji organizmu - który w przypadku Laminine bywa niezwykle intensywny.

Należy stosować zróżnicowaną, bogatą w witaminy i mikroelementy dietę, wspierając jednocześnie organizm za pomocą preparatu Laminine oraz preparatów dodatkowych.

Należy dokładnie poznać sam produkt, oraz mechanizmy, jakie uruchamia w naszym organizmie. Konsultując się z innymi osobami, które suplementują się Laminine, możemy wymieniać się doświadczeniami.

Reasumując, traktowanie preparatu Laminine - z uwagi na jego wyjątkową skuteczność - niczym „czarodziejską różdżkę” błyskawicznie przywracającą nam zdrowie, może stanowić niebezpieczną pułapkę. Liczymy na to, że niewielkie dawki specyfiku w krótkim czasie uwolnią nas od ciężkich (czasem śmiertelnych nawet) chorób. Oczekując trwałych rezultatów zdrowotnych już po krótkim okresie suplementacji, zapominamy, iż do aktualnego stanu zdrowia doprowadzaliśmy się całymi latami. Zatem do osiągnięcia pełnego sukcesu potrzebna jest - obok włączenia suplementacji Laminine - czasem zmiana nie tylko diety, ale przede wszystkim całego dotychczasowego stylu życia. 

Życzę każdemu z nas, aby udało mu się odnieść taki sukces. Doprowadzić swój organizm do pełnego zdrowia oraz - w dalszej kolejności – stan ten utrwalić.

Laminine - niesamowite przypadki uzdrowień - omówienie produktów

https://youtu.be/W7SwuYrQqVE 

Ranny na nogach

https://youtu.be/Rm2iPROuDAM


WTOREK, 19 KWIETNIA 2016

Laminine - Padaczka

Dziecko kilku letnie 
Choruje na padaczkę Bierze produkty LPGN od 1,5 miesiąca na początku nastąpiło zwiększenie ilości ataków po ustaleniu dawki 1/2 kapsułki rano i 1/2 wieczorem + po kilku dniach dodanie 1/2 L Omegi ataki ustąpiły wcześniej dziecko miało średnio 4-5 ataków w tygodniu . Od 4 tygodni ataki padaczki nie występują . Pamiętajmy o piciu wody dobrej jakości .
To już 3 przypadek padaczki . Rodzice tych dzieci są bardzo zadowoleni .Choć na początku gdy pojawiła się większa ilość ataków byli wystraszeni i chcieli przerwać branie Laminine . Jednak jeszcze postanowili dać szanse i rezultaty są WSPANIAŁE


Chłopiec 11 lat 
Urodził się jako wcześniak , ataki padaczkowe, ADHD, uznany za dziecko opóźnione w rozwoju. W szkole specjalnej nauczyciele mieli z nim duże problemy nie potrafił się skupić, chodził po klasie, słabo się uczył. Mama zaczęła mu podawać Laminine najpierw 4 potem 2 tabletki dziennie. Szybko ustąpiły objawy padaczki, uspokoił się, zaczął się dużo lepiej uczyć i szybciej rozwijać do tego stopnia, że nauczyciele pytali się co mama stosuje. Pojawiłą się nawet sugestia przeniesienia chłopca do szkoły powszechnej.
Dziewczynka lat 7 
Padaczka poszczepienna. Po rozpoczęciu zażywania Laminine objawy ustąpiły całkowicie.

Laminine - rak pęcherza

Dziękuję, Dziękuję, dziękuję …

Od kilku miesięcy wiem, że jestem chora na raka pęcherza. Nie zgodziłam się na operację chcieli mi wszystko usunąć. Czułabym się jak kura wypatroszona. Płakałam po nocach. Byłam coraz słabsza i miałam coraz większą depresję .Od znajomych usłyszałam o Jolancie i o tym że może ona coś poradzi.
Każde oddanie moczu powodowało krwawienie. Miałam coraz gorsze wyniki krwi – anemia. 3 tygodnie temu dostałam PAKIET Laminine. Chciałam podziękować od 5 dni nie krwawię. Dużo śpię, czuję się dobrze. Mam nadzieję, że te produkty pozwolą mi dalej żyć. Za 2 tygodnie idę na badania kontrolne. Oczywiście dam znać jakie mam wyniki, ale jestem pełna nadziei.
Ilosci produktów w ciągu doby pierwsze 2 dni 1/2 L - 1D- 1 I - 1/2 L -1 D -1 I
Kolejne 2 dni 1L -1 D- 2 I - 1 L -1 I -1 D
teraz codziennie zwiększa po 1 Laminine i dodała 1 O

 

Laminine przy trądziku różowatym.

 

Mężczyzna 40 lat. Od kilku lat choruje na trądzik różowaty odwrócony.
 
Objawy - zmiany skórne w miejscach intymnych w pachwinach i pod pachami. Silne bóle w węzłach chłonnych.
W internecie można przeczytać, że w początkowym stadium choroby, gdy te zmiany skórne są małe można je usunąć chirurgicznie za pomocą skalpela. Ale ponieważ choroba należy do wstydliwych (objawy występują w miejscach wstydliwych) zwykle chorzy zgłaszają się do lekarza gdy choroba jest bardzo zaawansowana. Tak było u mojego znajomego.
Bardzo rozległe zmiany skórne pod prawą pachą (otwarte rany). Niesamowity ból, uniemożliwiający mu poruszanie prawą ręką. Nie mógł np. prowadzić samochodu (manualna skrzynia biegów) co bardzo komplikowało mu życie i pracę. Każdy ruch prawą ręką powodował niesamowity ból. Nie było mowy np. o podniesieniu ręki . Lekarze byli bezradni. Leczenie kompletnie nieskuteczne. Podczas pierwszego kontaktu ze mną w strasznym stanie psychicznym, pozwolił zrobić sobie zdjęcie ran pod pachą.
Około 2 miesięcy temu zaczął zażywać preparaty LPGN: po 3 kapsułki lamininy rano i wieczorem, 2 kapsułki LamininyOmega+++ dziennie, 2 kapsułki Digestive dziennie, 2 tabletki Immune dziennie.
Rezultaty stosowania:
Nie odczuwa już żadnego bólu, ręką porusza bez żadnych ograniczeń. Rany częściowo ustąpiły, zmniejszają się i robią się coraz bledsze. Pod kątem psychicznym nie ten sam człowiek co 2 miesiące wcześniej. Już w tej chwili całą rodzinę i kilku znajomych karmi Lamininą.Nasz identyfikator: 

LPGN Independent Business Owner
ID: 15202899