Ładuję...

O naszej firmie

HONESTe Seal - Click to verify before you buy!Nasze motto:

,,Jesteśmy przekonani, że kultura Medycyny Chińskiej w znaczny sposób przyczyni się do zdrowia każdego człowieka na całym świecie, bez względu na wiek, kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie,,


Vitipol należy do grupy wyspecjalizowanych sklepów, których ambicją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów powstałych w zgodzie z naturą i człowiekiem.

Firma Vitipol w trosce o Wasze zdrowie i zdrowie waszych najbliższych znalazła wyjątkowy produkt który pozwoli Wam zadbać i poprawić stan zdrowia.

W produktach firmy Fohow nie znajdziecie Państwo chemii w żadnej postaci, jak mówi producent: jeśli je znajdziecie to w 100% nie są to produkty firmy Fohow, są to podróbki.

Do współpracy nad zastosowaniem specyfików firmy Fohow zaprosiliśmy wielu profesorów,(Arkadii Gamperis - naczelny lekarz firmy Fohow) lekarzy i specjalistów medycyny chińskiej którzy udzielają porad, układają terapię całkowicie bezpłatnie, na podstawie wypisów ze szpitali, ostatnich wyników badań krwi, moczu itp.

Dbając o Państwa wygodę ofertę produktową uporządkowaliśmy według następującego klucza:

1. Seria oczyszczająca

2. Seria regulująca

3. Seria odżywcza

4. Seria pielęgnacyjna

5. Seria terapeutyczna

Wiele dodatkowych informacji na temat produktów firmy Fohow i nie tylko znajdą Państwo w zakładce INRORMACJA.

Wszelkie pytania związane z produktami, cenami oraz o ich zastosowaniu prosimy o kontakt email: abcfohow54@gmail.com lub barnaba.54@wp.pl

Vitipol to miejsce, w którym proponujemy wyselekcjonowane produkty spożywcze pochodzenia ekologicznego.Vitipol skupia swoją ofertę na produktach o własciwościach leczniczych i prozdrowotnych.

Serdecznie zapraszamy!

Vitipol Admin Barnaba