Loading...

Olejek magnesowy


Price: PLN49.00

In stock

Olejek magnezowy 

Jego niesamowite właściwości, których nie znałeś! 

 

Zostało udowodnione, że dostarczanie magnezu przez skórę jest najlepszym sposobem dostarczenia tego pierwiastka do organizmu. Magnez w formie płynnej w postaci olejku, stosowany zewnętrznie na skórę, a zwłaszcza w okolicę bolących miejsc lub skurczy działa przeciwbólowo, ale przede wszystkim usuwa główną przyczynę tych problemów a nie jedynie objawy!

 

Magnez jest "królem" pierwiastków! Ma dobroczynny wpływ na wiele chorób i zdolność odmładzania nieubłaganie starzejącego się organizmu. Magnez jest niezbędny do większości reakcji enzymatycznych w naszym organizmie, prawidłowej pracy mózgu i układu nerwowego, jak również zdrowych kości i zębów. Oprócz właściwości przeciwbakteryjnych i odpornościowych, magnez jest minerałem ,,młodości’’, który zapobiega zwapnieniu tkanek! Włosy i paznokcie stają się zdrowsze a osoby stosujący oliwkę magnezową mają więcej energii. Magnez jest niezbędnym pierwiastkiem przy chorobach reumatycznych oraz syndromie chronicznego zmęczenia oraz uporczywej bezsenności

 

W naszej codziennej diecie brakuje odpowiedniej ilości magnezu dla jego prawidłowego funkcjonowania a my nie identyfikujemy naszych dolegliwości z niedoborem magnezu. Przekaz telewizyjny utwierdza nas w błędzie, iż powinniśmy uzupełniać wapń, którego w rzeczywistości mamy w swoim organizmie zbyt wiele w stosunku do ilości magnezu, co powoduje poważne konsekwencje. Dostępne na rynku suplementy diety nie są w stanie uzupełnić niezbędnej dla naszego organizmu dawki magnezu, ponieważ mało kto wie, iż im większa dawka jednorazowa magnezu tym mniej organizm go przyjmie, a nadmiar usunie przez nerki, które są niepotrzebnie obciążane. Dlatego właśnie olejek magnezowy jest przełomowym produktem, który przychodzi nam z pomocą.

 

Tak zastosowany magnez może przynieść ulgę w bardzo wielu dolegliwościach:

- bólach pleców (na całym odcinku kręgosłupa),

- bólach stawów (kolana, stawu skokowego, barków oraz łokci-leczy również tzw. łokieć tenisisty),

- bólach mięśni (jest rewelacyjny dla ludzi aktywnych fizycznie, sportowców amatorów i profesjonalistów),

- usuwaniu stanów zapalnych nadgarstka określanych jako „cieśń nadgarstka”,

 

Skąd biorą się niesamowite właściwości tego olejku?

Magnez, wnikając bezpośrednio przez skórę do układu limfatycznego bardzo intensywnie go aktywizuje, efektem czego jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i większy przepływ krwi. Ma to zasadniczy wpływ na oczyszczanie i odżywianie tkanek, w następstwie czego mięśnie rozkurczają się, dzięki czemu ustępują bóle i skurcze. Magnez dostarczony w takiej formie likwiduje stany zapalne. Forma dostarczenie tego pierwiastka w postaci Olejku Magnezowego, czyli bezpośrednio na skórę oraz jego działanie, usuwa przyczynę większości tego typu dolegliwości. Długotrwałe, systematyczne stosowania jest w stanie całkowicie usunąć przyczyny, co oznacza leczenie, a nie jedynie likwidowanie skutków lub objawów.