Ładuję...

Oszustwo nowotworowe

Oszustwo nowotworowe.

Artykuł poświęcony śp. Małgosi Żuk 

Nie aprobowane a skuteczne metody leczenia raka.
Przegląd alternatywnych terapii leczenia raka, John P Thomas – Health Impact News.

Skuteczne alternatywne metody leczenia raka zagrażają nowoczesnej medycynie.
Konwencjonalni lekarze chcą byśmy wierzyli, że są tylko trzy metody leczenia raka: chirurgia, naświetlania i chemoterapia. W rzeczywistości lekarze alopatyczni wyłącznie stosują te trzy metody w ostatnich 100 latach, z bardzo małym długoterminowym sukcesem.

Mimo że jasne jest to, że nawet amerykański rząd potwierdza, że obie metody: naświetlanie i chemo wywołują raka, te terapie nadal stosuje się nie zwracając uwagi na to że są przyczyną nowych nowotworów.

Więcej info o działaniach kartelu farmaceutycznego kontrolującego leczenie raka w Ameryce tutaj:
Przemysł nowotworowy zbyt dobrze zarabia by zezwolić na wyleczenie raka
http://healthimpactnews.com/2014/the-cancer-industry-is-too-prosperous-to-allow-a-cure/

System konwencjonalnego leczenia raka i wszystkie firmy farmaceutyczne które go kontrolują robią wszystko co mogą by ograniczyć rozwój wszelkich innych metod leczenia raka. Oni trzymają za gardło rozwój alternatywnych metod, i bezwzględnie pracują razem z FDA i różnymi finansowanymi przez rząd agencjami badającymi raka żeby uniemożliwić wydanie zgody na stosowanie ich przez lekarzy. Powodem tego jest to, że większość alternatywnych metod leczenia raka jest dużo tańsza niż chirurgia, naświetlanie i chemo. One są również skuteczne i wywołują mniejsze (jeśli w ogóle) niepożądane skutki.

Ogromnym strachem dla przemysłu farmaceutycznego i ogromnego systemu leczenia raka który go kontroluje, jest to, że nie dające się opatentować i niedrogie leczenie raka może wykopać ich z biznesu. Przykre jest to, że te organizacje istnieją po to by osiągać zyski z leczenia raka, które mierzy się corocznie w miliardach dolarów. One są w biznesie leczenia, a nie wyleczenia raka.

Alternatywne metody leczenia raka maja historię wyleczenia z niego, i to wielka farma chce ukryć przed amerykańskim społeczeństwem. Historycznie, odkryto wiele udanych terapii leczenia raka. Wykorzystują w nich zioła, minerały, oleje, olejki aromatyczne, modyfikacje dietetyczne, lewatywy i różne rodzaje sprzętu niszczącego komórki rakowe, pobudzające reakcję na raka naturalnego systemu odpornościowego.
Wiele osób całkowicie wyleczono z raka tymi metodami. Wyleczenie oznacza, że rak nigdy nie wraca. Ludzi żyli 20 lub 30 lat od leczenia, bez nawrotu raka. To kontrastuje z nowoczesną definicją słowa „wyleczenie”, mierzone okresem 5 lat. Okres 5 lat jest wygodną liczbą lat, bo nowotwory jakie powstaną poprzez narażanie na naświetlanie i chemo zaczynają się pokazywać właśnie po 5 latach. Tym sposobem te nowotwory wtórne można nazwać nową chorobą, a nie nawrotem raka.
W wielu przypadkach chemo faktycznie zabija pacjenta zanim zabije go rak. Ale alternatywne metody nie wywołują takich niszczących konsekwencji.

Strach jest siłą napędową wspomagającą monopol leczenia raka. Firmy farmaceutyczne wykorzystują strach do tego by ludzie wracali po coraz więcej terapii trujących, bo prawie wszyscy konwencjonalni lekarze mówią pacjentom, że ich jedyną szansą na przeżycie są chirurgia, naświetlania i chemoterapia. Ważne jest by zrozumieć, że kartel farmaceutyczny chce byśmy bali się raka. Kiedy ten strach jest już wystarczająco duży, to swój organizm i życie oddamy nowoczesnemu systemowi opieki zdrowia i powiemy: „Nie interesuje mnie co mi zrobicie, tylko zabijcie tego raka!”
Kiedy zrozumiemy, że rządzi nami strach, to wymkniemy się spod uścisku konwencjonalnego leczenia raka i wybierzemy inne opcje. Jedni wybierają alternatywne terapie kiedy staje się jasne, że konwencjonalne leczenie nie działa. Inni pomijają konwencjonalne leczenie w ogóle i idą prosto do bezpieczniejszych alternatywnych metod.

Reszta tego artykułu składa się z 3 części. Pierwsza opisuje niektóre z alternatywnych metod leczenia raka, z sukcesem stosowanych przez tysiące ludzi. Druga opisuje pewne kroki jakie należy podjąć by zapobiec powstaniu lub nawrotowi raka. Trzecia opisuje jak uniknąć narażania się na rzeczy zwiększające ryzyko powstania raka.
Ważna uwaga: Jeśli chcesz znaleźć którąś z tych alternatywnych metod w internecie, to znajdziesz wiele portali opisujących te metody jako fałszywe i takie które mogą cię zabić. Nie zniechęcaj się tą negatywną propagandą. Za prawie wszystkimi tymi portalami stoją przemysł farmaceutyczny i AMA [Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy].
Uważam, że kiedy znajdziesz pewna terapię krytykowaną jako niepotwierdzone znachorstwo, to jest to dobry znak, że ta metoda jest skuteczna i bezpieczna. Wielka farma nie marnuje czasu na przygotowanie raportów by ostrzec ludzi przed terapią alternatywną, chyba że jest ona skuteczna i ma potencjał zagrażający ich monopolowi.

Alternatywne metody leczenia raka

Konopie powodują samobójstwo…

Terapeutyczny potencjał konopi wydaje się być nieograniczony, od łagodzenia bólu po niwelowanie go w śmiertelnych chorobach. Mało tego, używanie konopi daje możliwość w miarę normalnego życia tysiącom chorym na padaczkę, raka i inne okrutne choroby.

Dlaczego osoby reprezentujące medycynę konwencjonalną eliminują konopie, skoro pomaga wielu chorym?

Konopie powodują „samobójstwo” komórek rakowych

Christina Sanchez, biolog molekularny z Uniwersytetu Compultense w Madrycie, od ponad 10 lat studiuje aktywność molekularną kanabinoidów. Wnioski z badań są oszałamiające. Okazuje się że tetrahydrokanabinol lub THC, główny psychoaktywny składnik konopi, wywołuje tak zwane „samobójstwo” komórek rakowych.

Innymi słowy: konopie niszczą komórki rakowe, pozostawiając w spokoju zdrowe komórki.

To niesamowite odkrycie było dość niespodziewane, ponieważ Sanchez i jej zespół, początkowo studiowali komórki raka mózgu. Chcieli zrozumieć w jaki sposób funkcjonują i jak działa na nie THC.

Zaobserwowali ciekawe zjawisko. Pozostawione na działanie THC komórki nowotworowe, nie tylko przestały się mnożyć, ale także zaczęły się same niszczyć. Zarówno w badaniach laboratoryjnych, jak i w próbach na zwierzętach.

Christina Sanchez pierwszy przypadek opisała w 1998 roku, publikując artykuł w europejskim czasopiśmie biochemii „FEBS Letters” na temat skutków przeciwnowotworowych THC.

THC wyodrębniono w Izraelu

„Na początku 1960 roku, Raphael Mechoulam z Uniwersytetu Hebrajskiego w Izraelu wyodrębnił główny związek w marihuanie produkujący efekty psychoaktywne” – wyjaśnia Sanchez podczas wywiadu z Cannabis Planet. „Po odkryciu tego związku, który nazywany jest THC, było całkiem jasne, że działa na komórki za pomocą mechanizmu cząsteczkowego”.

Sanchez objaśnia to w video dostępnym tutaj – vimeo.

W 1980 roku kolejne badania wykazały, że związek THC ma dwa cele:

 • endogenne ramy, które przetwarzają THC,
 • inne kannabinoidy, znane jako system endokannabinowy oraz różne receptory kannabinoidów w całym ciele, które je wykorzystują.

Razem te dwa naturalne systemy pozwalają organizmowi korzystać z kannabinoidów znajdujących się w konopi, z których niektóre nie występują nigdzie w naturze.

 Endokannabinoidy wraz z receptorami i enzymami, które syntetyzują, produkują i degradują endokannabinoidy, tworzą system system endokannabinoidowy”, dodał Sanchez. „A teraz wiemy, że system endokannabinoidowy reguluje wiele funkcji biologicznych: apetyt, wchłanianie żywności, zachowanie równowagi, reprodukcje i wiele, wiele innych funkcji. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny.”

Podczas wdychania lub spożywania, kannabinoidy konopi są włączone do naturalnego układu endokannabinoidowego ciała. Przyczepiają się do receptorów kanabinoidowych w taki sam sposób, jak endogenne kanabinoidy. Efektem tego, jak wykazano w modelach zwierzęcych obu raka piersi i raka mózgu, jest to, że komórki nowotworowe są wprowadzane w stan apoptozy, co oznacza, samozniszczenie.

 „Komórki mogą umrzeć na różne sposoby. Po leczeniu kannabinoidów, umierają w czysty sposób – one się same niszczyły” – ujawnił Sanchez. Jedną z zalet jest to, że kanabinoidy … skierowane są, w szczególności, do komórek nowotworowych. One nie mają toksycznego wpływu na normalne, nienowotworowe komórki. Jest to zaleta w stosunku do standardowej chemioterapii, która niszczy wszystkie komórki”.

To co Christina Sanchez opisuje pokrywa się z tym, co kanadyjski badacz i innowator Rick Simpson robi z „Phoenix Tears”. Olejem z konopi uzdrowił wiele ludzi z raka – Link

Olej z konopi w celach medycznych

W Polsce również prowadzona jest walka z systemem korporacyjnym o dopuszczenie oleju z konopi do legalnego leczenia chorób.

Problem tkwi w tym, że urzędnicy dowolnie interpretują przepisy i zabraniają importowania oleju z konopi. Każdy taki najmniejszy transport wymaga zgody urzędników państwowych.

Jeżeli sama/sam chcesz przygotować olej z konopi, to może się to wiązać z konsekwencjami prawnymi. Wiele ludzi w Polsce próbuje uświadamiać polityków i urzędników o bezdyskusyjnym działaniu oleju z konopi. Chcą, aby lekarz mógł legalnie leczyć przy użyciu tej substancji.

Doktor Marek Bachański, jest lekarzem, który w warunkach szpitalnych (Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie) stosuje preparaty na bazie konopi indyjskich w leczeniu dzieci chorych na padaczkę lekooporną.

„Osiągane efekty terapeutyczne są znakomite. Z kilkuset rzutów padaczki dziennie, incydenty te często zredukowane są do zera” – pisze w newsletterze Jerzy Zięba, który bardzo mocno zaangażowany jest w propagowanie oleju z konopi.

Można wysoce domniemywać, że taka sam kuracja również pomogłaby dorosłym pacjentom chorym na raka i na wiele innych chorób. 

Muszę powiedzieć na początku, że istnieje wiele różnych metod leczenia raka. Niektóre z nich stosują zasady, które wydają się zaprzeczać jedna drugiej. Moim celem jest przedstawienie informacji, która pomoże wam zastanowić się nad alternatywnymi metodami, i nie będę próbował rozwiązać różnic w teorii leczenia. W ostatnich latach znalazłem badanie, które potwierdza znaczenie diety ketogenowej (którą omówimy najpierw) jako bardzo imponujące. Ono potwierdziło się jako potężna metoda, ale inne metody z sukcesem stosowano w leczeniu raka. Opowiadam się za dietą ketogenową, ale nie zaprzeczę iż wielu ludzi wyleczyło się z raka również innymi metodami, które opiszę, mimo że nie stosowały diety ketogenowej.

Ten artykuł jest wprowadzeniem do tematu alternatywnego leczenia raka. Jeśli masz raka, albo próbujesz pomóc komuś kto go ma, to powinieneś zbadać zanim zdecydujesz która alternatywna terapia jest dobra dla ciebie czy innych. Musisz poświęcić czas na czytanie i badanie jeśli działasz sam. Jeśli możesz znaleźć innych którzy już szli alternatywną drogą leczenia raka, to będziesz mógł skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy.

Tam gdzie grzyb, tam guz nowotworowy. Jak się go pozbyć?

Zapraszam do bardzo dobrego artykułu, który został opublikowany na edrnona.pl.

Około 8 mln. ludzi rocznie umiera na raka. Szacuje się, że do 2030 roku liczba ta wzrośnie do 12 mln. Organizacje charytatywne zbierają ogromne sumy na finansowanie badań mających na celu wynalezienie „leku na raka”, tymczasem środek jest dobrze znany, lecz całkowicie nieopłacalny dla światowych koncernów farmaceutyczno-medycznych.

Lek na raka ukrywany przez agencje rządowe

Na spotkaniu lekarzy w Pittsburhu w 1969 roku dr Richard Day, szef rockefellerowskiej organizacji eugenicznej – „Planowane Rodzicielstwo” podczas swojego wystąpienia wygłosił, że organizacja jest w stanie wyleczyć prawie każdy rodzaj nowotworu, a informacja o tym znajduje się w instytucie Rockefellera i to tylko od jego władz będzie zależało czy zostanie ujawniona.

Niestety, nigdy nie ujrzała światła dziennego. Śmietanka „Wielkiej Farmacji” oraz agencje rządowe „uciszają” każdego kto odkrywa skuteczny sposób na raka. Dlaczego? Ponieważ dotychczasowe metody leczenia nowotworów (chemioterapia, radioterapia itp.) przynoszą ogromne zyski, oprócz tego jest to dobry sposób na redukowanie światowej populacji.

Nowotwór to grzyb

Włoski lekarz Tullio Simoncini, mimo naciskom ze strony „Wielkiej Farmacji” postanowił upublicznić swoje odkrycie odnośnie skutecznego leczenia raka – grzyba wywołanego przez candida. Candida to organizm drożdżopodobny, występujący w niewielkich ilościach nawet w zdrowym organizmie. Kiedy przyjmuje formę dużego grzyba, powoduje poważne problemy (także raka), wtedy aby móc się rozmnażać zaczyna żywić się naszym organizmem.

Dr Simoncini doszedł do wniosku, że występowanie grzyba i guza są ze sobą powiązane. Tam gdzie guz, tam w 90% znajduje się z pewnością grzyb. Jeśli mieliśmy grzybicę między palcami u nóg, to z pewnością jego ślady mamy w jelicie grubym. Jeśli od tamtego czasu nie przeprowadziliśmy np. diety przeciwgrzybiczej, nadal używamy sporej ilości cukru, czy źle się odżywiamy, możemy być pewni, że on tam jest tylko uśpiony.

Powodem guzów w organizmie jest zakwaszenie organizmu i zniszczenie systemu mitochondriów komórkowych, przez co komórki nie mogą produkować wolnej energii i organizm „obumiera”. Guz jest wyrazem ratowania się organizmu przed upadkiem, który zbiera w sobie wszystkie toksyny, których organizm nie potrafił wydalić.

Niestety lekarze po prostu go wycinają, lub próbują zwalczyć chemią przez co toksyny wracają z powrotem do organizmu. Medycyna nazywa to zespołem toksemii guza, czyli zatruciem wtórnym „metabolitami rozpadu komórek guzowych”.

Dr Simoncini zrozumiał, że wszystkie nowotwory funkcjonują jednakowo, bez względu na umiejscowienie w organizmie ani przybraną formę. Zauważył również, że guzy rakowe zawsze są białe. Organizm w normalnych warunkach utrzymuje candidę w ryzach, natomiast kiedy zmniejsza się jego odporność i zaczyna słabnąć candida rozrasta się i zaczyna tworzyć kolonie. Zjada swojego żywiciela (czyli nas).

Organizm chcąc się bronić buduje barierę ochronną zwaną nowotworem. Zdaniem włoskiego doktora przerzuty, to nic innego, jak uciekająca ze swojej siedziby kolonia Candidy. Nasze życie to codzienna walka organizmu z systemem odpornościowym, poddawanym destrukcyjnemu działaniu szkodliwych związków chemicznych obecnych w żywności, napojach, kosmetykach, rolnictwie i wielu innych.

Chemioterapia

Chemioterapia to wyniszczające leczenie, które mimo swojej uciążliwości dla chorego, nie zawsze odnosi oczekiwane efekty. Celem chemioterapii jest zabicie komórek rakowych zanim wyniszczy wystarczającą ilość zdrowych komórek. Wniosek z tego taki, że chemioterapia zabija też komórki odpornościowe, a candida żyje nadal. Chemioterapia, która ma za zadanie leczyć, niszczy nasz system odpornościowy, czyli jedyną naszą ochronę przed wszelkimi chorobami.

Dr Simoncini odkrył, że środek, który zabija grzyba a jednocześnie usuwa raka, to wodorowęglan sodu bardziej znany jako soda oczyszczona. Candida nie może się do niej „przystosować”. Pacjent przyjmuje sodę doustnie oraz przez endoskop. To umożliwia ulokowanie sody dokładnie w miejscu raka – grzyba.

Dr Simoncini przedstawił swoje odkrycia i sukcesy w leczeniu raka włoskiemu ministerstwu zdrowia, które nie tylko zignorowało jego udokumentowaną pracę, ale również skrytykowało i zabroniło stosowania nielegalnych metod leczniczych. Poddano go destrukcyjnej kampanii medialnej, która miała za zadanie ośmieszenie i pokazanie go w jak najgorszym świetle.

Został skazany na 3 lata więzienia za spowodowanie śmierci pacjentów leczonych jego metodą. Nie pokazano niestety ile ciężkich przypadków zdołał wyleczyć. Na szczęście dr Simoncini okazał się lekarzem z prawdziwym powołaniem dla którego przysięga Hipokratesa jeszcze coś znaczy. Swoje prace udostępnia na internecie oraz przedstawia podczas wystąpień publicznych.

Niestety jego metoda jest nie zatwierdzona przez światowy przemysł farmaceutyczny, dlatego ludzie leczą się na własną rękę pod jego nadzorem. Komórki rakowe posiadają swoistą biocechę, a mianowicie posiadają enzym CYP1B1, który w reakcji z salvestrolem (molekuł antyrakowy) niszczy komórki rakowe nie naruszając tych zdrowych. Salvestrol to również naturalny system obronny przeciw atakom grzybiczym, znajdujący się w owocach i warzywach, podatnych na szkody wywoływane grzybami (truskawki, jagody, maliny, winogrona, jabłka, gruszki, warzywa zwłaszcza zielonych, brokuły, kapusta, karczochy, czerwona i zielona papryka, awokado, rzeżucha, szparagi i bakłażan.

Jednak w dzisiejszym rolnictwie rośliny są nawożone chemią, która w sztuczny sposób niszczy grzyby, przez co plony nie muszą wyzwalać własnej obrony czyli Selvastroli. W ten sposób skazani jesteśmy na chemię, która codziennie zatruwa nasz organizm.

Profilaktyka w zapobieganiu nowotworów

Współczesny tryb życia i sposób w jaki się odżywiamy (zbyt duża ilość cukrów, mięsa, alkoholu, napojów sztucznie zabarwianych itp.) sprawia, że w naszym organizmie wytwarza się odczyn kwasowy, który sprzyja rozwojowi grzybów. W celu przywrócenia odczynu alkalicznego należy przeprowadzić odpowiednią terapię, która usunie candidę z naszego organizmu i przywróci mu odpowiedni odczyn.

1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka. W celu odkwaszenia organizmu należy przez 3 dni – 2 razy dziennie pić roztwór sporządzony z filiżanki ciepłej wody i 1 łyżki stołowej sody. Potem 10 dni przerwy i powtarzamy 3 dniowy cykl. Jeśli nie możemy znieść smaku rozrobionej sody, można spożyć ją na sucho i popić letnią wodą.

2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

Jeśli candida rozwinęła się już do tego stopnia, że utworzył się guz lub cysta, należy zwiększyć częstość spożywania roztworu oraz wzbogacić go o miód, melasę lub syrop trzcinowy. Należy rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta/guz znika.

W przypadku zaawansowanego problemu nowotworowego, należy stosować miksturę w proporcjach – łyżeczka miodu/ łyżeczka sody każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. Jedynym skutkiem ubocznym jest biegunka. W porównaniu ze skutkami chemioterapii, to naprawdę niewiele. Wystarczy zmniejszyć ilości przyjmowanej mikstury, a biegunka zniknie.

W celu sprawdzenia alkaliczności śliny można zastosować papierki lakmusowe, dostępne w aptekach. Papierek przybiera kolor różowy do czerwonego w przypadku odczynu kwasowego, i jasny do ciemnego niebieskiego w środowisku zasadowym.

Jak sprawdzić candidę?

1. Wieczorem postaw obok łóżka pół szklanki wody.

2. Po obudzeniu natychmiast wypluj do wody w szklance to co masz w ustach, nie zbieraj śliny, wypluj tylko to co masz, nawet najmniejszą ilość.

3. Pozostaw na 15 min, potem delikatnie zakręć wodą w szklance.

4. Jeśli plwocina zostanie na powierzchni, to wszystko jest ok.

5. Mętna woda znaczy, że wskaźnik jest pozytywny.

6. W celu sprawdzenia, należy podnieść szklankę pod światło. Jeśli woda jest mętna i plwocina opada na dno, oznacza zaburzenia równowagi candidy. Należy odkwasić organizm.

Dieta ketogenowa w leczeniu raka

Dietę ketogenową opracowano jako terapię w leczeniu dzieci z epilepsją. Z biegiem lat okazała się pożyteczna w wielu innych dolegliwościach. Standardowa amerykańska dieta zalecana przez amerykański rząd i niemal wszystkich konwencjonalnych lekarzy, jest wysokoweglowodanowa i wyjątkowo niskotłuszczowa. Tę dietę teraz uważa się za jedna z głównych przyczyn epidemii syndromu metabolicznego, cukrzycy, Alzheimera, choroby serca i raka, które dotykają większość współczesnego amerykańskiego społeczeństwa.

Dieta ketogenowa jest dietą wysokotłuszczowa, umiarkowanie białkową i niskowęglowodanową. Ograniczenie oznacza, że ograniczona jest liczba kalorii i jest bardzo mała ilość węglowodanów.Ta dieta wywołuje ważne zmiany w sposobie w jaki odżywiane są komórki organizmu.

Zdrowe komórki wykorzystują glukozę lub ciała ketonowe jako główne źródło energii. Główne rodzaje ketonów używane jako źródło energii to kwas acetylooctowy i kwas beta-hydroksy-masłowy.
Komórki rakowe nie mogą wykorzystać ketonów jako źródło energii. One polegają na glukozie i glutaminie dla metabolizmu. A zatem, jeśli nie maja dostępu do glukozy, szybko zaczynają umierać. Kiedy człowiek stosuje dietę ketogenową, powstaje sytuacja o zmniejszonym poziomie glukozy we krwi i podniesionym poziomie ciał ketonowych. W rezultacie komórki rakowe pozbawione są głównego źródła energii (są głodne), zaś zdrowe komórki w organizmie są odżywiane przez ketony.

Wielu lekarzy nie rozumie tego, że możliwy jest umiarkowanie podniesiony poziom ketonów i żeby wtedy organizm funkcjonował normalnie. Istnieje różnica między ketozą odżywczą i patologiczną kwasicą ketonową. Ketoza odżywcza występuje w czasie postu albo kiedy jest bardzo mała konsumpcja węglowodanów.
W odżywczej ketozie stężenie ciał ketonowych jest w przedziale 0.5 -5.0 mM. Ten poziom ketozy nie jest niebezpieczny. Jest to normalna reakcja organizmu na zmniejszony dostęp do węglowodanów. Jest to sytuacja jakiej doświadcza wiele osób co roku w częściach świata gdzie dostęp do żywności jest ograniczony w pewnych okresach roku. Jest to także sytuacja kiedy ludzie stosują okresowy post jako część swoich praktyk religijnych.
Natomiast patologiczna kwasica ketonowa jest rezultatem innych chorób, takich jak źle leczona cukrzyca typu 1. W tym przypadku poziom ketonów będzie w przedziale 15-25 mM. Dieta ketogenowa nie powoduje takiego poziomu ketonów. Do wnikliwszego omówienia literatury naukowej o stosowaniu diety ketogenowej w leczeniu  raka polecam pracę dr Thomasa N Seyfrieda. http://www.amazon.com/Cancer-Metabolic-Disease-Management-Prevention/dp/0470584920 

W wysokotłuszczowej diecie katogenowej organizm przerabia tłuszcz na nieglukozowe źródło energii. Kiedy stosuje się ograniczoną dietę ketogenową, nadmiar tłuszczu w organizmie zostaje przerobiony na źródło energii i zużyty. Organizm ma zdumiewającą zdolność wytwarzania wszelkiej potrzebnej mu energii z diety wysokotłuszczowej, średniobiałkowej i niskoweglowodanowej. Przedłużone stosowanie tej diety normalizuje wagę, chroni tkanki mięśniowe i głodzi raka.
Dieta ketogenowa wymaga poważnej zmiany stylu życia i chęć przetrwania głodu weglowodanowego. Większość Amerykanów jest fizycznie i emocjonalnie uzależniona od cukru i innych weglowodanów przerabianych na cukier. Dlatego kiedy człowiek zaczyna stosować tę dietę, zwykle występuje okres głodu, podobny do głodu narkotykowego. Objawy te szybko znikają po kilku dniach, i wkrótce doświadcza się zwiększonego poczucia spokoju i jasności umysłowej, kiedy organizm przechodzi w stan ketozy odżywczej.

Poniżej artykuły opublikowane przez Health Impact News na temat stosowania diety ketogenowej w leczeniu raka:
Kobieta zwalcza raka mózgu stosując niskowęglowodanową dietę ketogenową bez chemo
Woman Battles Brain Cancer Using Low-Carb Ketogenic Diet Without Chemo
Stosowanie wysokotłuszczowej diety ketogenowej w leczeniu guzów mózgu
Using the High Fat Ketogenic Diet to Heal Brain Tumors
Mężczyzna zwalcza nieuleczalnego raka bez chemo stosując wysokotłuszczową dietę ketogenową
Man Beats Terminal Cancer without Chemo Using High-fat Ketogenic Diet
Badanie: Sporadyczny post i dieta ketogenowa skuteczne w leczeniu raka
Study: Intermittent Fasting and Ketogenic Diet Effective in Cancer Therapy
Terapia enzymem trzustkowym
Dr Nicholas Gonzalez opracował zindywidualizowane dietetyczne metody leczenia raka. Polega na różnych dietach razem z wysokimi dawkami enzymów trzustkowych. Nie wierzy w to, że jest dieta odpowiadająca rakowi. Wykrył, że są różnice między rodzajami raka, i niektóre lepiej reagują na pewne rodzaje diety. Dlatego wymaga specyficznej diagnozy medycznej przed zastosowaniem swojego programu leczenia.
Wyraźne jest to, że dr Gonzalez odnosi sukcesy, bo jego badania zsabotażował establiszment medyczny.
Naturalne, oparte na diecie przełomowe leczenie raka trzustki? – badania zniszczone
A Natural, Nutrition-Based Breakthrough Treatment for Pancreatic Cancer? – Research Destroyed
Więcej info o metodach dr Gonzaleza: visit: http://www.dr-gonzalez.com/index.htm

Metoda Peskina

Ponad 80 lat temu, laureat Nagrody Nobla, dr Otto Warburg, wykazał, że 35% zmniejszenie tlenu powodowało, że każda komórka albo umierała, albo stawała się rakowa. Eksperymenty amerykańskie przeprowadzone w latach 1953-1955 potwierdziły ten wynik”. Ta zasada jest sednem pracy wykonywanej przez dr Seyfrieda z dietą ketogenową stosowaną w leczeniu raka omówionego w poprzedniej sekcji.
Dr Brian Peskin również rozpoczyna od badania dr Otto Warburga nad oddychaniem komórkowym. Dr Peskin stosuje zasady diety ketogenowej w swojej metodzie leczenia raka. Jest to dieta niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa obejmująca 3 aspekty. Wykazał, że standardowa amerykańska dieta cechuje się wielkim niedoborem pewnych „olejów rodzica” [parent oil], niezbędnych w małych ilościach do budowania zdrowych komórek i zapewniania poprawnego oddychania komórkom. Brak zdrowych olejów uszkadza oddychanie komórkowe i powoduje powstanie raka. Wykrył mieszankę olejów, które spełniają potrzeby organizmu do poprawnego oddychania komórkowego. U Amerykanów występuje także niedobór pewnych minerałów.
Do wyrównania tych niedoborów stosuje suplementy. I w końcu stosuje kombinację ziół podobnych do Herbaty Essaic (opisanej dalej) by pomóc w oczyszczeniu i detoksykacji organizmu. Przedstawia wnikliwie zbadane dowody, że olej rybny może nie być najlepszym źródłem olejów omega. To czyni jego badanie nieco kontrowersyjnym dla niektórych ludzi. Jego książka Tajna historia raka [The Hidden Story of Cancer] pokazuje szeroką dokumentację wszystkich swoich opinii. Nie zaniedbaj przeczytania załączników.
Więcej info tutaj: http://brianpeskin.com/

Dieta Gersona

Dieta Gersona jest dietą oczyszczającą. Opiera się na założeniu, że pacjent z rakiem ma bardzo wysoki poziom toksyn w organizmie, i należy je usunąć by wyleczyć raka. Stosuje pewne kombinacje soków owocowych i warzywnych i częste lewatywy [wlewki]. Osoby stosujące dietę Gersona konsumują specjalnie opracowane posiłki wegetariańskie, duże ilości soku owocowego i warzywnego, oraz 4 lub więcej wlewek z kawy dziennie. Pierwotnie obejmowała sok z surowej wątroby, ale ostatnio usunięto go z diety. Niektórzy dostarczyciele alternatywnego leczenia uważają, że pierwsze sukcesy tej terapii wiązano z włączeniem surowej wątroby, i ona powinna być stosowana do osiągnięcia pełnych korzyści terapii.
Odkrył ją dr Max Gerson w latach 1920-1930 i teraz jest dostępna w Gerson Institute w Meksyku. Dietę Gersona można stosować w domu, jeśli pacjent ma oddanego opiekuna do pomocy. Niektórzy jadą do Meksyku, a później, kiedy ich stan zdrowia ulega poprawie, kontynuują leczenie w domu.
The Gerson Institute http://gerson.org

Letril i amigdalina (B17)

Ta metoda stosuje substancje naturalne występujące w niektórych orzechach i nasionach. Amigdalina znajduje się w pestkach moreli i wiśni, niektórych pestkach jabłek, i specjalnym rodzaju pestek migdała zwanego „migdałem gorzkim”. (Zwykłe migdały nie zawierają amigdaliny.) Gorzki migdał był lepszym źródłem amigdaliny, ale USDA nakazał zniszczenie wszystkich drzew gorzkiego migdała, rzekomo z uwagi na obawy o zatruciu cyjankiem (Amigdalina zawiera cyjanek.)
Amigdalina to glikozyd, zawiera cząsteczkę łączącą glukozę z cyjankiem. Jak omówiliśmy wcześniej, komórki rakowe muszą mieć glukozę by przeżyć. Dlatego kiedy cząsteczka amigdaliny dostanie się do komórki rakowej, cząsteczka ta się rozpada i uwalnia cyjanek. Wtedy on zabija komórkę rakową. Cyjanek nie uwalnia się w zdrowej, normalnie funkcjonującej komórce, bo komórka rakowa zawiera specjalny enzym który uwalnia cyjanek. Amigdalina jest nieszkodliwa dla normalnej komórki.
Letril, nazywany także wit. B17, jest zsyntetyzowaną wersją naturalnie występującej amigdaliny. Byli pewni lekarze w Ameryce którzy z sukcesem leczyli raka letrilem, ale zażądano by zakończyli tę praktykę, bo raka leczyli nieaprobowaną przez FDA metodą. Niektórzy z nich przenieśli się do Meksyku żeby nadal leczyć pacjentów.
Pestki moreli wykazują obiecujące efekty w zwalczaniu raka
Apricot Kernels Display Promising Effects in Fighting Cancer

Terapia antineoplastoneowa

Dr Stanislaw Burzynski, lekarz z Houston, Texas, odkrył terapię antineoplastonową w latach 1970. Leczył wiele rodzajów raka, dotąd, aż osiągał zbyt duże sukcesy. Jego metoda miała wysoki wskaźnik sukcesu be żadnych skutków ubocznych. Teraz jest stosowana w leczeniu najtrudniejszych postaci raka mózgu.
Dr Burzynski dziesiątki lat walczył z FDA próbując otrzymać zgodę na leczenie raka. Najpierw FDA usiłowała odebrać mu licencję lekarską. Kiedy to się nie udało ciężko pracowała by zniszczyć jego klinikę, odcinając pacjentów od oferowanej przez niego metody leczenia.
Kartel farmaceutyczny czuje się tak zagrożony jego metodą, że amerykański rząd złożył 12 wniosków patentowych na stosowanie antineoplastonu, mimo że dr Burzynski sam złożył je dużo wcześniej. Dr Burzynski nadal próbuje uzyskać zgodę FDA, ale obecnie jeszcze jej nie ma. Zrobiono film dokumentujący jego niezwykłe odkrycia w leczeniu raka, i jego walkę z teksańskim Medical Board i FDA (zwiastuny poniżej).
(Zobacz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/burzynski-rak-powazny-biznes-2014-02)
Więcej info:
Sprawdzona metoda leczenia raka którą FDA próbowała stłumić
The Proven Cancer Cure the FDA Has Tried to Suppress
Teksański Medical Board umarza sprawę przeciwko dr Burzyńskiemu
Texas Medical Board Dismisses Case Against Cancer Doctor Burzynski
Pacjenci z rakem umierają kiedy FDA ogranicza metodę dr Burzyńskiego
Cancer Patients Die as FDA Restricts Dr. Burzynski’s Treatment

Hiperbaryczna terapia tlenowa i dieta ketogenowa

Naukowcy wykryli, że dieta ketogenowa znacznie zmniejszała stężenie glukozy we krwi, spowalniała rozrost guza i przedłużała okres przeżycia o 56.7% u myszy z systemowym rakiem przerzutowym. Choć sama hiperboliczna terapia tlenowa nie wpływała na rozwój raka, to w połączeniu z dietą ketogenową dawała znaczną redukcję stężenia glukozy we krwi, w rozroście guza, i przedłużenie o 77.9% okresu przeżycia w porównaniu z grupą kontrolną.
Naukowcy wywnioskowali, że ta kombinacja terapii przynosiła znaczne skutki antyrakowe i należy ją dalej badać, jako potencjalną nietoksyczną metodę lub dodatkowe leczenie dla pacjentów z przerzutami. 
Niestety, FDA usiłuje ograniczyć stosowanie hiperbarycznej terapii tlenowej (praktycznie bez żadnych skutków ubocznych) w leczeniu raka.
Badanie: Dieta ketogenowa i hiperbaryczna terapia tlenowa zatrzymuje raka
Study: Ketogenic Diet and Hyperbaric Oxygen Therapy Stops Cancer
FDA chce ograniczyć hiperbaryczną metodę tlenową stosowaną w leczeniu raka
FDA Seeks to Restrict Hyperbaric Oxygen Therapy Used in Cancer Treatment
Hiperbaryczna terapia tlenowa jest tak skuteczna że zagraża medycynie, więc FDA próbuje ja ograniczyć
Hyperbaric Oxygen Therapy is so Effective it is a Threat to Medicine, so FDA Moves to Restrict it
Metoda Essiac
Herbata Essiac [Essiac Tea] stała się popularna w Kanadzie i w Ameryce, kiedy kanadyjska pielęgniarka stosowała mieszankę herbaty ziołowej w leczeniu raka. Pielęgniarka Rene Caisse otrzymała recepturę od indiańskiego szamana. Są różne receptury na rynku o różnych nazwach. Większość z nich zawiera oryginalne 4 składniki, a pozostałe mają pewne dodatki.
Poniżej link do oficjalnego portalu Essiac. Jest dość dużo info o Essiac w internecie, wyjaśniających stosowanie tej metody w leczeniu raka.
EssiacProducts.com

Metoda Iscadorem (jemioła)

Poniższa info pochodzi ze Stram Center for Integrative Medicine, który stosuje terapię jemiołową. Nie wiem nic o tej klinice i nie udzielam jej swojego poparcia. Jest to tylko dobra info o jemiole [mistletoe].
Metoda jemiołowa jest najczęściej stosowana jako uzupełniające leczenie pacjentów z rakiem w Niemczech i Szwajcarii. Pierwszy raz Iscadoru użyli w leczeniu raka w 1922 Rudolf Steiner i Ita Wegman opierając się na antropozofii. (Leczenie antropozoficzne raka i inne choroby uważa za chorobę całego człowieka – fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.)
Iscardor wytwarza się w procesie fermentacji ekstraktu wodnego całej jemioły z Lactobacillus plantarum. Jemioła jest jedną z najszerzej badanych roślin w medycynie uzupełniającej i alternatywnej raka. Ekstrakty z jemioły oceniano w wielu badaniach klinicznych i często informowano o poprawie przeżycia, jakości życia i / lub pobudzaniu układu odpornościowego.
Większość lekarzy utożsamiających się z medycyną antropozoficzną stosuje jemiołę jako proponowaną przez nich część leczenia raka.
Więcej: Iscador Mistletoe Therapy – Stram Center for Integrative Medicine

Metoda sody oczczonej (Sodium Bicarbonate)zys

Dr Tullio Simoncini jest włoskim lekarzem, który odkrył, że zwykła soda oczyszczona (proszek do pieczenia) ma ogromną zdolność usuwania raka z przewodu pokarmowego i innych części organizmu. Jego badania wykazują, że guzy są przeważnie grzybami, i soda jest szczególnie skuteczna w usuwaniu raka. Jego metoda polega na wstrzykiwaniu jej prosto w komórki rakowe. Pomimo jego imponującej liczby badań klinicznych i wskaźników sukcesu od ponad 20 lat, jest poddawany we Włoszech ostracyzmowi.

Oficjalny portal dr Simoncini Dr Tullio Simoncini Cancer Therapy official page
Dr Simoncini, leczenie sodą oczyszczoną – alternatywne leczenie lara
Dr. Simoncini, Baking Soda Treatment – Alternative Cancer Treatments

Metoda Hoxseya
Metoda Hoxseya to mieszanka ziół leczących raka. W latach 1920 zaczął ją sprzedawać p. Harry Hoxsey. Powiedział, że metoda ta pochodzi od jego pradziadka, który obserwował konia z guzem na nodze. Koń wyleczył się sam jedząc pewne dziko rosnące rośliny. John Hoxsey zebrał te zioła i wymieszał je z innymi ludowymi środkami stosowanymi w leczeniu raka. Celem tej metody jest odbudowa fizjologicznego stanu normalności z zaburzonego metabolizmu w całym organizmie, i pomoc w detoksykacji skutków raka. W pewnym okresie p. Harry Hoxsey miał 17 klinik w Ameryce. FDA je zamknęła. Obecnie jego klinika istnieje w Meksyku.
The Hoxsey Biomedical Center

Metoda wit. D

Większość ludzi żyjących na północnej półkuli ma poważny niedobór wit. D. Poniższe linki omawiają stosowanie wit. D z profilaktyce raka i jej istotny udział w jego leczeniu.
Wit. D: jej zdumiewające skutki na RAKA
Vitamin D: The Stunning Effect of This Single Vitamin on CANCER
Rozsądne przebywanie na słońcu może pomóc w profilaktyce czerniaka [melanoma], raka piersi i setkach innych problemów zdrowotnych
Sensible Sun Exposure Can Help Prevent Melanoma, Breast Cancer, and Hundreds of Other Health Problems

Deficyt witaminy D ma swój udział w większości chorób cywilizacyjnych.

Przeprowadzone w ostatnich latach badania potwierdziły, że deficyt witaminy D występuje powszechnie i staje się jednym z najważniejszych problemów medycznych we współczesnym społeczeństwie.

Oto lista chorób w których deficyt może mieć swój udział lub wręcz je powodować:

 • Rak
 • Autyzm
 • Cukrzyca typu I, II
 • Przeziębienia i grypy
 • bóle mięśni
 • osteoporoza
 • nadciśnienie tętnicze
 • stwardnienie rozsiane
 • stan zapalny jelit
 • choroby serca
 • astma
 • depresja
 • migreny
 • otyłość
 • utrata słuchu
 • Alzheimer
 • schizofrenia
 • choroby przyzębia
 • egzemy i łuszczyca

W artykule opublikowanym w sierpniu w the American Journal of Clinical Nutrition Anthony Norman, międzynarodowy ekspert w dziedzinie witaminy D, stwierdził z ubolewaniem, że pomimo wielu publikacji naukowych i spotkań, nowa wiedza dotycząca tej dziedziny nie przekłada się na polepszenie ludzkiego zdrowia. Zgodnie z jego opinią, zalecenia dotyczące suplementacji witaminą D3 powinny zostać ponownie określone, mając na względzie fakt, że może ona przyczynić się docelowo do zdrowia, które zapewnia 36 organów jakim witamina ta umożliwia prawidłowe działanie.

Fakty wyglądają tak, że zalecana suplementacja witaminy D z 1997 roku (w Polsce obowiązuje nadal) to:


witDsup

Przy czym najwyższa bezpieczna dzienna dawka została określona jako 2000 IU.

30 listopada 2010 The Institute of Medicine (IOM) podał nowe zalecenia:

 • noworodki, niemowlęta 0-12 miesięcy 0 IU
 • 1-18 lat - 600 IU
 • 19-50 lat - 600 IU
 • 51-70 lat - 600 IU
 • Po 70 roku życia - 800 IU
 • Kobiety ciężarne w wieku 14-50lat - 600 IU

Najwyższa bezpieczna dzienna dawka została podniesiona do 4000 IU

Ustalając po 13 latach nowe zalecenia suplementacji IOM brał pod uwagę tylko badania dotyczące kośćca twierdząc, że są dowody na to, że suplementacja witaminą D ma wpływ na jego zdrowie, ale dowodów takich brak, jeśli chodzi o inne schorzenia.

Badania dotyczące chorób, pochodzą głównie z badań obserwacyjnych i epidemiologicznych, które mogą sugerować związek między ryzykiem zachorowalności a pewnymi czynnikami, ale nie udowodniają związku przyczynowo skutkowego. Faktycznie, nie zawsze obiecujące odkrycia znajdują potwierdzenie w przeprowadzonych potem testach klinicznych. Ale, w jednej z niewielu przeprowadzonych randomizowanych prób klinicznych potwierdzono skuteczność witaminy D na kobietach z przypadkami raka po okresie menopauzy, które przyjmowały 1000 IU witaminy D i 1400-1500 IU mg wapnia dziennie. Stwierdzono zmniejszenie ryzyka rozwoju raka o 77 procent po okresie 4 lat, w porównaniu z grupą placebo zażywającą tylko wapń. Inna randomizowana próba kliniczna stosując dawkę 400 IU nie potwierdziła wpływu witaminy D na raka jelita grubego. Stwierdzono jednak, że równie dobrze wyniki te moaą oznaczać, że stosowana w badaniu dawka była po prostu za mała.

Te badania są jednak ignorowane. Oprócz tego IOM stara się również przeforsować obniżenie minimalnego poziomu witaminy D z 30ng/ml do 20 ng/ml. W tym samym czasie The Vitamin D Council zaleca poziom między 50 and 80 ng/ml.)

Gdzie leży problem? Według The Alliance for Natural Health USA (ANH-USA) badania przeprowadzane przez IOM Food and Nutrition Board nie spełniają norm naukowości, ponieważ badacze dyskryminują dowody, a sama organizacja przestrzega reguł narzuconych przez przemysł farmaceutyczny. Na witaminie D nie zrobi się pieniędzy, ponieważ nie podlega ona opatentowaniu, a skoro nie można na tym zarobić nikt nie będzie inwestował w uczciwe randomizowane kontrolne próby. I kółeczko się zamyka. Ciekawych detali zachęcam do przeczytania całego artykułu.

W USA zbierają podpisy pod petycją do Kongresu z żądaniem powołania nowego panelu naukowców wśród których zlaleźć by się mieli ci, których głos i badnia IOM kompletnie zlekceważył.

Co zatem powinien zrobić ktoś chcący zadbać o siebie?

Test krwi jest JEDYNYM wiarygodnym sposobem określenia potrzeb Twoich i Twojej rodziny

Przed rozpoczęciem suplementacji należysprawdzić poziom witaminy D i potem robić to w regularnych odstępach czasu. W ten sposób będzie wiadomo kiedy został osiągnięty poziom optymalny. Ilość witaminy D (czy to ze słońca, czy w postaci suplementów) potrzebna do osiągnięcia tego poziomu jest inna dla każdej osoby.

Żeby uzyskać właściwy poziom, większość dorosłych potrzebuje około PIĘĆ TYSIĘCY jednostek dziennie. Większość ludzi zażywa do 1 000 IU z przekonaniem, że są to wysokie dawki. Nie oszukuj się, będąc dorosłym potrzebujesz znacznie wyższych.

Należy jednak zauważyć, że około 10 procent ludzi potrzebuje znacznie ponad 5 000 jednostek. Niektórzy nawet 30 000 jednostek, żeby osiągnąć terapeutyczny poziom witaminy D w krwi.

W oparciu o najnowsze badania obecne zalecenia to 70 IU witaminy D na ok 1 kg wagi ciała.

Tak więc zalecana dawka dla dziecka ważącego 18 kg powinna wynosić 1 400 IU dziennie, a dla dorosłego ważącego 77 kg 6 000 IU.

Jak więc upewnić się co do optymalnego jej poziomu dla siebie, dziecka i starzejących się rodziców?

1: Upewnij się co do tego, jaki test robisz

Wykonanie prawidłowego badania jest pierwszym krokiem. Obecnie wykonuje się DWA rodzaje testu witaminy D: 1,25(OH)D i 25(OH)D.

Ten, który jest ci potrzebny to 25(OH)D

2: Określi swój optymalny poziom witaminy D

Ważną rzeczą jest uświadomienie sobie różnicy między tym, co konwencjonalna medycyna określa jako 'norma', a tym co jest optymalne.

Normalny poziom 25(OH)D w laboratoriach waha się między 20-56 ng/ml. (w Polsce norma laboratoryjna rozpoczyna się od 20-30 ng/ml) Jeśli porównasz to z tabelą poniżej jest to raczej sygnał deficytu i rozpiętość jest nazbyt szeroka, żeby być prawidłowa.

Poziom witaminy D nigdy nie powinien spaść poniżej 32 ng/ml, a każdy poziom poniżej 20 ng/ml jest uważany za stan poważnego deficytuzwiększajacy ryzyko pojawienia się 16 rodzajów raka i chorób autoimmunologicznych takich, jak stwardnienie rozsiane czy reumatoidalne zapalenie stawów.

OPTYMALNY POZIOM TO 50-70 ng/ml.

Ten poziom dotyczy wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Poziom został ustalony w oparciu o ilość witaminy D u zdrowych osób zamieszkujących tropikalne i subtropikalne części świata, gdzie otrzymuje się zdrową dawkę światłą słonecznego. Rozsądnym zdaje się założenie, że wartości te odzwierciedlają optymalne wymagania człowieka.

Warto uściślić, że ng/ml to amerykańskie jednostki miary. Większość świata używa nmol/l. W takim wypadku pomnóż wynik przez 2.5.

3: Kupując witaminę D kupuj jej właściwy rodzaj

Na rynku istnieją dwa rodzaje witaminy D – naturalna i syntetyczna.

 • Naturalna to D3 (cholekalcyferol), która jest tą samą witaminą D, która powstaje podczas ekspozycji na słońce.
 • Syntetyczna witamina D2 czasami pod nazwą ergokalcyferol

Kiedy oba rodzaje witaminy są w twoim organizmie muszą zostać przetworzone na aktywną formę. Witamina D3 jest przetwarzana 500 procent szybciej niż witamina D2, zatem jest w sposób oczywisty lepszą alternatywą.

Witamina D2 jest mniej trwała i jej metabolizm z białkami jest gorszy, co czyni ją mniej skuteczną. Badania udowodniły, że witamina D2 nie powinna być uważana za składnik odpowiedni do właściwej suplementacji czy używana w pożywieniu (chociaż nadal jest stosowana). Jeśli więc używasz do suplementacji witaminy D upewnij się że jest to witamina D3. 

Zalecane dawki witaminy D

Wiek Dawka
Poniżej 5 lat 35mg/0.5 kg /dziennie
5-10 lat 2.500 IU
Dorośli 5 000 IU
kobiety w ciąży 5 000 IU

Uwaga: Są to ogólne wskazówki – jedyną wiarygodna metodą jest zrobienie testu. Idealny poziom 25 OH D powinien być ok. 60ng/ml.

 

witdnormy


Metoda wit. C

Niekiedy bardzo proste metody leczenia mogą być bardzo dobre. Problemem z leczeniem wit. D i C jest to, że firmy farmaceutyczne nigdy nie mogą spodziewać się osiągnięcia ogromnych zysków z tych rodzajów leczenia. Niemniej jednak, terapia witaminowa może być ważną częścią leczenia raka.
Naukowcy z University of Kansas Medical Center ostatnio wykryli, że duże dawki wit. C podawane dożylnie w czasie chemoterapii pomagały zabijać komórki rakowe, zmniejszając toksyczne skutki chemo.
Naukowcy odkrywają korzyści dużych dawek wit. C u pacjentek z rakiem jajników
Researchers Establish Benefits of High-dose Vitamin C for Ovarian Cancer Patients
Dlaczego akceptuje się „gorącą chemo” w leczeniu raka – a nie podawaną dożylnie wit. C?
Why is “Hot Chemo” an Acceptable Cancer Treatment—But IV Vitamin C is “Too Far Out There”?

Witamina C to niezbędny składnik naszego pożywienia, bez którego niemożemy przeżyć życia w zdrowiu. Organizm człowieka nie może jejprodukować i musi być dostarczana z dietą. Jest rozpuszczalna w wodzie i nie jest magazynowana w organizmie, jest z niego dosyć szybko usuwana.Głównym powodem, dla czego zwierzęta nie znają zawałów serca jest faktprodukowania własnej witaminy C, w ilości od 1000 mg do 20000 mg dziennie, w przeliczeniu na wagę ludzkiego ciała. Dla porównania my istoty ludzkie nie możemy sami wyprodukować ani jednej molekuły witaminy C.
  
Witamina C przyczynia się na wiele różnych sposobów do zapobiegania chorób takich jak np.: 
- Chorobach reumatycznych 
- Przewlekłego zapalenia 
- Stresu 
- Układu krążenia 
W /w chorobach zapotrzebowanie organizmu na witaminę C jest większe niż możliwości przyswojenia drogą doustną. Jest więc oczywiste, że do osiągnięcia skutecznego efektu terapeutycznego witamina C musi być podawana dożylnie w postaci wlewu kroplowego rozcieńczona solą fizjologicznej lub glukozy.

W /w chorobach zapotrzebowanie organizmu na witaminę C jest większe niż możliwości przyswojenia drogą doustną. Jest więc oczywiste, że do osiągnięcia skutecznego efektu terapeutycznego witamina C musi być podawana dożylnie w postaci wlewu kroplowego rozcieńczona solą fizjologicznej lub glukozy.- Choroba sercowo-naczyniowa - Chorobach reumatycznych - Przewlekłego zapalenia - Stresu - Układu krążenia 
W /w chorobach zapotrzebowanie organizmu na witaminę C jest większe niż możliwości przyswojenia drogą doustną. Jest więc oczywiste, że do osiągnięcia skutecznego efektu terapeutycznego witamina C musi być podawana dożylnie w postaci wlewu kroplowego rozcieńczona solą fizjologicznej lub glukozy.
W /w chorobach zapotrzebowanie organizmu na witaminę C jest większe niż możliwości przyswojenia drogą doustną. Jest więc oczywiste, że do osiągnięcia skutecznego efektu terapeutycznego witamina C musi być podawana dożylnie w postaci wlewu kroplowego rozcieńczona solą fizjologicznej lub glukozy.

 Zastosowanie Witaminy C
 • Stany zapalne
 • Choroby pasożytnicze
 • Awitaminozy i hipowitaminozy
 • Gnilec i rozchwianie zębów
 • W okresach infekcji i okresach zdrowienia
 • W zespołach złego wchłaniania
 • W leczeniu zatruć substancjami powodującymi methemoglobinę
 • W utrudnionym gojeniu się ran i złamań
 • W skłonności do krwawień
 • Przy wzmożonym wysiłku fizycznym
 • Jako antyoksydant
Zagrożenia związane z terapią praktycznie nie istnieją. Nie jest prawdą jakoby witamina C w giga dawkach wywoływała kamienie nerkowe, nie jest prawdą jakoby jej odstawienie po dłuższym okresie używania wywoływało szkorbut. Jedyne zagrożenia to rozpuszczanie szkliwa, podrażnienia żołądka i rozwolnienia. Aby uniknąć tego wszystkiego stosujemy wlewy bezpośrodnio do żyły.
Celem dożylnych wlewów jest:

1. Ogólna poprawa stanu zdrowia. Osoby, które zażywały 1gram witaminy C dziennie przez kilkanaście lat, miały o 40% niższe ryzyko śmierci niż osoby które zażywały 0.06-0.2 grama. Innymi słowy, zwykła, witamina C zmniejsza niemal DWUKROTNIE ryzyko zgonu w okresie kilkunastu lat. 

2. Cofanie miażdżycy. To nie pomyłka, wg dużej grupy badaczy witamina C w dużych dawkach powoduje cofanie się niektórych procesów miażdżycowych. Odkrył to pewien okulista, który podawał swoim pacjentom duże dawki witaminy C na likwidację objawów alergii powodującej zapalenie spojówek, a potem przypadkiem porównał zdjęcia siatkówki po roku stosowania - znikła miażdżyca zatykająca naczynia krwionośne. 

3. Choroby zakaźne i wirusowe. Tutaj witamina C potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Znikają infekcje bakteryjne, z którymi antybiotyki nie mogły sobie poradzić przez całe lata, choroby wirusowe które powinny ciągnąć się miesiącami, a nawet latami całkowicie cofają się po 2-3 dniach, ostre wirusowe zapalenia wątroby zamiast kończyć się w szpitalu po prostu znikają potygodniu. 

4. Wspomaganie regeneracji po chorobach - dla przykładu,bardzo duże dawki witaminy C (najlepiej podawanej dożylnie) regenerują naczynia krwionośnie zniszczone cukrzycą. 

5. Wspomaganie w przypadku nowotworów - jest bardzo dużo szumu wokół witaminy C jako terapii przeciwnowotworowej. Wszystko zaczęło się od tego, że pewien lekarz podał dożylnie bardzo duże dawki witaminy C pacjentom z rakiem prostaty, którym zostało kilka dni życia. Jak on śmiał to zrobić, podać tani, kosztujący kilka dolarów lek?! Takie świństwo zrobić koncernom farmaceutycznym, na dodatek, kanalia jedna, opublikował wyniki - pacjenci co prawda nie wyzdrowieli, ale zamiast spodziewanych kilku dni, żyli długie miesiące, ciesząc się w miarę stabilnym zdrowiem i znacznym obniżeniem dolegliwości bólowych. Oczywiście żaden instytut nie chciał przebadać witaminy C jako potencjalnego leku na raka, tak tanich środkół się nie bada, bo jeszcze okaże się że są skuteczne i spadną zyski. Ostatnio ukazało się dużo prac na temat pozytywnego wpływu witaminy C podawanej w dużych dawkach u pacjentów z nowotworem. Niemniej badania na myszach wykazały bardzo duże spowolnienie narastania guzów, a w wielu przypadkach - cofanie się nowotworów.

MEDYCYNA KOMÓRKOWA

Rewelacyjne odkrycia w dziedzinie medycyny komórkowej - drogą do wyeliminowania chorób serca i układu krążenia. Jak się uchronić przed zawałem serca, udarem mózgu, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą i jej powikłaniami, niewydolnością serca, arytmią i wieloma innymi problemami układu krążenia ? "Twoje odkrycia są tak ważne, ponieważ dotyczą milionów ludzi i zagrażają wielkim gałęziom przemysłu. Pewnego dnia mogą wybuchnąć wojny, których jedynym celem będzie zahamowanie dostępu do rozpowszechnienia twoich przełomowych odkryć. Wówczas nadejdzie czas próby, kiedy będziesz musiał stawić opór!" Dwukrotny laureat Nagrody Nobla Linus Pauling Krótko przed śmiercią w 1994 r. Słowa wypowiedziane do dra Matthiasa Ratha. Okazuje się, że przyjmowanie witaminy C przywraca do normy poziom cholesterolu osobom, u których jest on zbyt niski, utrzymuje go bez zmian tam, gdzie jest prawidłowy i obniża wszystkim tym, którzy poziom cholesterolu mają za wysoki.Witamina C podwyższa także poziom we krwi lipoproteiny dużej gęstości (HDL), czyli "korzystnego cholesterolu". Substancja ta ma pozytywny wpływ na stan naczyń wieńcowych, gdyż wychwytuje cząsteczki cholesterolu w naczyniachkrwionośnych i przenosi je do wątroby, gdzie ulegają zniszczeniu.Literatura fachowa na temat witaminy C i lipidów liczy obecnie już blisko 250 pozycji. W ponad 80 pracach omawia się jej relacje z cholesterolem. Wyniki tych studiów są szczególnie interesujące.

Przegląd uzębienia

W Europie są lekarze stosujący alternatywne leczenie raka, którzy nie podejmą się leczenia pacjentów z rakiem jeśli nie dokonają przeglądu uzębienia. To oznacza, że pacjenci muszą wszystkie plomby rtęciowe / srebrne zastąpić materiałami nietoksycznymi, i z ich jamy ustnej muszą być usunięte wszystkie inne struktury metalowe. Muszą być usunięte wszystkie korzenie kanałowe, bo one są stałym źródłem toksycznych odpadów z pozostałych infekcji bakteryjnych. Toksyny w korzeniach kanałowych stresują cały organizm. W wielu przypadkach rtęć, korzenie kanałowe i metale w jamie ustnej uniemożliwiaja skuteczność alternatywnych metod leczenia raka. Te obce substancje wspierają również istnienie raka, bo mogą ingerować w delikatne układy energii organizmu.
Bezpieczniejsze i zdrowsze alternatywy dla korzeni kanałowych i inne powszechne a szkodliwe techinki odbudowy zębów
Safer and Healthier Alternatives to Root Canals and Other Common, Yet Harmful, Tooth Restoration Techniques
Co powinieneś wiedzieć o różnych formach rtęci, nowej generacji badaniach rtęci, i jak przeprowadzić bezpieczną detoksykację
What You Need to Know About the Different Forms of Mercury, the Next Generation of Mercury Testing, and How to Detox Safely

Lecznicze cannabis

Cannabis to temat kontrowersyjny i naprawdę zasługuje na odrębny artykuł. Niewielu rozumie wszystkie kwestie polityczne i terapeutyczne wokół konopi. Wielu rozróżnia „lecznicze konopie” od „marihuany”. Leczniczy cannabis obejmuje badania szczególnych gatunków rośliny cannabis i jej właściwości leczniczych. Wiele jej odmian ma niższe THC, składnik który daje ludziom „haja”, zaś odmiany rekreacyjne marihuany uprawiano w celu zmaksymalizowania ilości THC dla celów rekreacyjnych. Więcej info:
Leczniczy cannabis: PRAWDZIWY powód dlaczego rząd chce jego zakazu
Medical Cannabis: The REAL Reason the Government Wants to Keep it Banned
Stosowanie cannabis w leczeniu raka osławiło popularne video Ricka Simpsona na YouTube zatytułowane Uciekaj przed leczeniem [Run From the Cure]. Imponujący przegląd badań konopi w leczeniu raka tutaj:
Lecznicza marihuana: nielegalne zioło zwalczające raka
Medical Marijuana: The Illegal Herb that Fights Cancer

Srebro koloidalne

Od dawna stosowano je jako naturalny antybiotyk, ale nie zyskało poparcia ze strony FDA. Badania wykazują również jego zdolność zwalczania raka.
Srebro koloidalne jest najdłużej znanym antybiotykiem na świecie, wykazuje potencjał w terapii przeciwrakowej
Colloidal Silver is the World’s Oldest Known Antibiotic, and Shows Promise for Anti-cancer Therapy
Kroki do podjęcia by zapobiec nawrotowi raka

Zdrowienie po chemotherapii

Najlepiej jest unikać szkód pochodzących z konwencjonalnego leczenia raka, ale wielu ludzi już narażono na rakotwórcze skutki chemo i naświetlania. Linki opisujące odwrócenie szkód i odbudowę systemu odpornościowego:
Badanie: Post regeneruje nowy system odpornościowy po chemoterapii
Study: Fasting Regenerates New Immune System after Chemotherapy

Olej kokosowy i aromoterapia imbirowa z masażem poprawiają system odpornościowy u pacjentów z rakiem
Coconut Oil and Ginger Aromatherapy with Massage Improves Immune System in Cancer Patients
Cholesterol.

 Wytresowano nas byśmy wierzyli, że cholesterol jest „zły” i należy go unikać. Ale gdybyśmy usunęli z organizmu cały cholesterol, przestalibyśmy żyć. Szczególnie wytresowano nas byśmy wierzyli, że jest „dobry” i „zły” (LDL) cholesterol.

Ale jest teraz badanie wykazujące, że zbyt niski poziom cholesterolu LDL prowadzi do zwiększonego ryzyka raka. Przemysł farmaceutyczny to rynek wart $100 mld w sztucznie obniżających cholesterol lekach.
Cholesterol LDL może nas chronić przed rakiem
LDL Cholesterol May Protect Us against Cancer

Magnez

W ostatnich latach przeprowadzono wiele badań wiążących nowoczesną żywność z niskim poziomem magnezu w naszej diecie, podejrzewanym jako przyczyna wielu problemów zdrowotnych. Pionierem w tych badaniach jest dr Carolyn Dean (zob. Magnez – brakujące ogniwo dla lepszego stanu zdrowia – Magnesium—The Missing Link to Better Health.)
Są także dowody na to, że niski poziom magnezu również wiąże się z rakiem.
Magnez pomaga zmniejszyć ryzyko raka
Magnesium Helps Reduce Your Risk of Cancer

Produkty spożywcze w profilaktyce raka

Jest wiele produktów które można używać jako element programu leczenia raka. Poniżej godne zainteresowania linki. Uważam iż trzeba pamietać o tym, że rak jest chorobą systemową, która wymaga systematycznego podejścia w leczeniu. Mój przyjaciel miał nieuleczalnego raka, i usłyszał, że grejpfrut był dobry w leczeniu raka, więc poprosił żonę by kupiła mu dwa grejpfruty. Dwa grejpfruty lub cały brokuł nie wyleczą raka w IV stadium. Rak jest poważną chorobą i wymaga poważnego podejścia do jego leczenia. Takie podejście wymaga całkowitej zmiany stylu życia, bo trzeba skorygować sytuację która doprowadziła do powstania raka.

Składniki leków stosowanych w leczeniu raka znajdują się naturalnie w ponad 30 produktach

Compounds Used In Drugs To Treat Cancer Are Found Naturally In Over 30 Foods
Badania: Olej z czarnuszki leczy różne nowotwory
Black Seed Oil Cures Many Cancers According to Numerous Studies
Czosnek zabija komórki rakowe mózgu bez skutków ubocznych
Garlic Kills Brain Cancer Cells Without Side Effects
Awokado zawiera przeciwutleniacz i tłuszcze przeciwrakowe
Avocados Found to Contain Antioxidant, Anticancer Fats
Wzmocnij swój poziom przeciwutleniaczy i zwalcz raka jedząc Bok Choy [kapusta chińska]
Boost Your Antioxidant Levels and Fight Cancer by Eating Bok Choy
Kapusta kiszona: produkt przeciwrakowy przywracający florę bakteryjną
Sauerkraut: Anti-cancer Fermented Food that Restores Gut Flora
Sfermentowane kiełki pszenicy leczą rózne nowotwory
Fermented Wheat Germ Treats Multiple Cancers
Produkty o największej zawartości wit. E zapobiegają rakowi, a nie suplementy
Foods Highest In Vitamin E Prevent Cancer, Not Supplements
Badanie: Imbir selektywnie zabija komórki raka piersi
Research: Ginger Selectively Kills Breast Cancer Cells

Czego unikać by zmniejszyć ryzyko raka

Żyjemy w świecie produktów wywołujących raka. Znajdują się one w konwencjonalnej żywności, w wodzie, w powietrzu, w odzieży, naszych autach, naszych domach, używanym przez nas sprzęcie biurowym, i w telefonach używanych do komunikowania się. Jest wielka mądrość w podejmowaniu rozsądnej ostrożności wobec czynników przyczyniających się do powstawania raka. Czasem pojedynczy czynnik może nie stanowić poważnego ryzyka, ale połączonych jest wiele czynników, i to one mogą wywołać poważny stres na organizm i otworzyć drzwi rozrostowi raka. Jest wiele innych czynników, które mogły mieć wpływ na rozrost raka, ale rzeczy wymienione poniżej stanowią dobry początek.
Nowe badanie: Jak środek chwastobójczy Roundup może promować raka
How Roundup Weedkiller Can Promote Cancer, New Study Reveals
30 lat badania piersi: 1.3 mln źle leczone – mammografia STWORZYŁA 1.3 mln przypadków raka piersi
30 Years of Breast Screening: 1.3 Million Wrongly Treated – Mammography has CREATED 1.3 Million Cases of Breast Cancer
Noszenie ciasnego stanika przez długi czas codziennie przyczynia się do raka piersi
Wearing Constrictive Bras for Long Periods of Time Daily Contributes to Breast Cancer
Splendra®Sucra-Highs i Sucralose: cudowny słodzik czy przyczyna białaczki?
Splenda® Sucra-Highs and Sucralose: Miracle Sweetener or Cause of Leukemia?
Ile wywołującego raka 4-Mei może być w twojej sodzie?
How Much Cancer-Causing 4-MeI May Be in Your Soda?
Badanie: Pepsi poza Kalifornią nadal zawiera substancję chemiczną wiązaną z rakiem
Pepsi Outside California Still Has Chemical Linked to Cancer: Report
Żarówki energo-oszczędne: nowe ryzyko raka w twoim domu
Compact Fluorescent Light Bulbs: A New Cancer Risk in Your Home
Dlaczego stosowanie filtrów słonecznych faktycznie ZWIĘKSZA ryzyko raka skóry
Why Using Sunscreen Will Actually INCREASE Your Risk of Skin Cancer
Czy brak kontaktu z ziemią może być czynnikiem w najbardziej przewlekłej chorobie?
Could Lack of Grounding Be an Underlying Factor in Most Chronic Disease?
Czy sygnały telefonów komórkowych wywołuja guzy mózgu?
Do Cell Phone Signals Cause Brain Tumors?
TSA próbuje ukryć zagrożenie raka ze strony aparatów Rentgena na lotniskach
TSA Attempts to Cover Up Cancer Threat From Its Airport X-ray Machines

Podsumowanie:  nie stań się kolejną statystyką nowotworową.

Przemysł nowotworowy zbyt dobrze zarabia by zezwolił na wyleczenie raka, podzieliłem się doświadczeniami kiedy towarzyszyłem małżonce i przyjacielowi w śmiertelnym stadium raka jelita grubego. W tym artykule chcę podzielić się dodatkowym doświadczeniem, które według mnie pomoże tym, którzy rozważają zastosowanie alternatywnych metod leczenia raka.
Czekaliśmy z żoną w jednym z pomieszczeń lekarskich używanych przez wydział onkologii. Mieściło się w bardzo starej części uniwersyteckiego kompleksu medycznego i ściany między tymi pomieszczeniami nie były dźwiękoszczelne. Słyszeliśmy cichą rozmowę z następnego pomieszczenia. Następnie nagle rozmowa stała się głośna, kiedy pacjent zaczął wrzeszczeć do lekarza. Mija 18 lat od kiedy usłyszałem opinię tego pacjenta, i wątpię czy kiedykolwiek ją zapomnę.
W strasznym bólu i strachu wywrzeszczał lekarzowi następujący komentarz: „Pan nie rozumie! Ja umieram! Musi pan coś zrobić!”
Spojrzeliśmy z żoną na siebie i nic nie powiedzieliśmy. Była dokładnie w takiej samej sytuacji jak ten mężczyzna. Wiedziała że umiera. Jak się okazało, zmarła 2 miesiące później.
Powodem dlaczego o tym mówię jest to, że nie możemy od lekarzy zatrudnionych przez amerykański system leczenia raka oczekiwać by ratowali nas przed rakiem, kiedy doszliśmy do punktu śmierci. Uważam że większość lekarzy chciałaby ratować pacjentów, ale nie mają narzędzi by to umożliwić.
Kiedy masz raka i dochodzisz do punktu kiedy jesteś gotowy wrzeszczeć na swojego lekarza bo umierasz i oczekujesz iż on cię uratuje, to się rozczarujesz. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o wyleczenie raka, nie możesz być biernym obserwatorem. Nawet zaawansowanego raka przerzutowego można wyleczyć, ale musisz podjąć poważną decyzję zrobienia każdego kroku by doprowadzić do wyleczenia. Rzadko to wyleczenie znajdzie się w naświetlaniach, chemoterpaii czy chirurgii. Znajdzie się je w tych rodzajach terapii, które przedstawiłem w tym artykule.
Moja małżonka nigdy nie wyszła z pozycji biernego obserwatora w systemie opieki zdrowotnej. Odmówiła chemo i jej niepożądanych skutków ubocznych, ale nie chciała agresywnie szukać alternatywnych metod leczenia. Zaakceptowała te terapie alternatywne, które mogłem aplikować w domu. Ale nie chciała skorzystać z programów wymagających intensywnej interwencji. Po części spodziewała się zachęty ze strony lekarzy do szukania alternatywnego leczenia, i oczywiście takiej zachęty nigdy nie było.
Mam nadzieję, ze nigdy nie znajdziecie się w gabinecie lekarza i nie będziecie wrzeszczeć: „Ja umieram! Musi pan coś zrobić!” Proszę, korzystajcie z dostępnych alternatywnych metod. Powiedzcie innym o alternatywach. Nawet jeśli nie słuchają, to zaproponowaliście to co mogło ich uratować przed staniem się kolejną statystyką nowotworową.
Źródło: http://healthimpactnews.com/2014/unapproved-but-effective-cancer-cures/
John P Thomas – Health Impact News, tłum. Ola Gordon.

Zapamiętaj: tylko naturalne metody leczenia, pamiętaj chemia zabija, leczy i przywraca zdrowie, konopia, metoda alternatywna, metody alternatywne, rak, soda oczyszczona, srebro koloidalne, terapia gersona, witamina D

 

Komentarze

*****

20/04/2019, 21:24

"http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/clomifeno-25-mg-comprar-en-una-farmacia-en-linea-con-env-o-gratis http://www.facecool.com/profiles/blogs/sur-quel-site-acheter-du-metformine-commander-metformine http://social.leembe.com/blogs/post/46964 http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/para-comprar-tizanidina-de-calidad-chile http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/flomax-tamsulosin-0-4-mg-como-comprar-de-forma-segura-online http://whazzup-u.com/profiles/blogs/calcium-acetate-comprar-en-farmacia-online-sin-gastos-de-envio http://bricolocal.com/profiles/blogs/vigorite-sildenafil-citrate-200mg-au-rabais-et-sans-ordonnance http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-nifedipine-sin-receta-y-pagar-con http://stoopball.ning.com/profiles/blogs/buy-anagastra-20mg-buy-anagastra-online-2019-uk http://playit4ward-sanantonio.ning.com/profiles/blogs/xalaprost-latanoprost-en-ligne-bas-prix-achat-latanoprost-sans http://newmediavault.ning.com/profiles/blogs/helpin-sildenafil-citrate-120-mg-como-comprar-entrega-r-pida-rep http://www.facecool.com/profiles/blogs/sildenafil-et-duloxetine-o-en-commander-commander-du-malegra-dxt http://digitalguerillas.ning.com/profiles/blogs/acyclovir-400-mg-pas-cher-livraison-rapide-acyclovir-en-ligne http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/triptagram-100mg-buy-online-triptagram-buying-no-prescription http://millionairex3.ning.com/profiles/blogs/kann-ich-cefpodoxim-ohne-rezept-online-kaufen http://libertyattendancecenter1969.ning.com/profiles/blogs/achat-rapide-baclofene-25-mg-pas-cher-paiement-visa-baclofene http://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/cialis-20mg-buy-no-prescription-how-can-i-order-tadalafil-no http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/doxepin-75mg-en-ligne-pas-cher-commander-sinequan-pas-cher http://recampus.ning.com/profiles/blogs/como-puedo-comprar-zenegra-sildenafil-citrate-100mg-mas-barato http://augasthya-plus.ning.com/profiles/blogs/aceon-perindopril-comprar-sin-receta-con-seguridad-usa-comprar http://flutes.ning.com/profiles/blogs/online-apotheke-wo-sie-furacin-zum-besten-preis-ohne-rezept "

*****

20/04/2019, 19:51

"http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/o-acheter-du-duroval-sildenafil-citrate-duroval-suisse-en-ligne http://whazzup-u.com/profiles/blogs/fluvoxamine-en-ligne-commander-fluvoxamine-moins-cher-pharmacie http://weebattledotcom.ning.com/profiles/blogs/achat-rapide-avanafil-100-mg-bon-marche-2019-acheter-avanafil-100 http://weebattledotcom.ning.com/profiles/blogs/dramamine-50-mg-donde-comprar-sin-receta-en-farmacia-online-espa http://newsmediaimages.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-caverta-100-mg-sin-receta-barato http://shamrockballerz.ning.com/profiles/blogs/order-procops-100mg-safely-can-i-purchase-sildenafil-citrate-in http://foodtube.net/profiles/blogs/ethionamid-generika-online-kaufen-ohne-rezept-schweiz http://conniesdance.ning.com/profiles/blogs/commander-pilule-en-ligne-aciclovir-200mg-bon-marche-sans http://smssaff.sagada.org/profiles/blogs/comprar-gen-rico-oxibutinina-oxytrol-5-mg-mais-barato-on-line http://dmoney.ru/57983/para-comprar-tagra-tadalafil-10-mg-entrega-r%C3%A1pida-panam%C3%A1 http://foodtube.net/profiles/blogs/urso-ursodiol-comprar-gen-rico-barato-rep-blica-federativa-do http://weebattledotcom.ning.com/profiles/blogs/omeprazol-comprar-r-pido-estados-unidos http://conniesdance.ning.com/profiles/blogs/como-puedo-comprar-generico-dapoxetina-sin-receta-barato-chile http://www.godry.co.uk/profiles/blogs/ziprasidona-comprar-en-una-farmacia-en-linea-r-pido-puerto-rico http://whazzup-u.com/profiles/blogs/cefadroxilo-500-mg-como-puedo-comprar-sin-receta-entrega-r-pida http://laugarnecaravans.ning.com/profiles/blogs/veega-achat-commander-sildenafil-citrate-original http://borrowmyburrito.ning.com/profiles/blogs/flutamid-kaufen-bitcoin-zahlung http://flutes.ning.com/profiles/blogs/comprar-rosuvastatina-sin-receta-en-internet-andorra http://neolatino.ning.com/profiles/blogs/proscar-finasteride-comprar-sin-receta-fiable-finasteride-con-o http://neolatino.ning.com/profiles/blogs/zismirt-mirtazapine-en-ligne-bon-marche-commander-avec-visa-peut http://borrowmyburrito.ning.com/profiles/blogs/enalapril-10-mg-livraison-rapide-bon-prix-achat-de-enalapril-pas http://facebookhitlist.com/profiles/blogs/cyproheptadina-como-comprar-sin-receta-de-calidad-uruguay http://www.facecool.com/profiles/blogs/sitios-de-confianza-para-comprar-generico-raloxifeno-60mg-sin http://dctechnology.ning.com/profiles/blogs/cefdinir-300-mg-baisse-prix-omnicef-300-moins-cher-en-france http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/cefdinir-300mg-comprar-en-una-farmacia-online-sin-gastos-de-envio http://playit4ward-sanantonio.ning.com/profiles/blogs/furazolidona-100mg-comprar-sin-receta-barato-puerto-rico-comprar http://network-marketing.ning.com/profiles/blogs/comprar-terbane-terbinafine-250-mg-de-calidad http://higgs-tours.ning.com/profiles/blogs/loratadina-donde-comprar-en-internet-rep-blica-oriental-del http://crossroadshob.ning.com/profiles/blogs/commander-pilule-bigfun-36-tadalafil-tadalafil-achat-pas-cher "

*****

20/04/2019, 01:14

"http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxil Used kdl.xrsv.abc-fohow.com.tde.mz http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/"

*****

20/04/2019, 00:46

"http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxil Buy Generic plg.ofzn.abc-fohow.com.dsa.cz http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/"

*****

19/04/2019, 10:43

"http://whazzup-u.com/profiles/blogs/comprar-o-gen-rico-de-dapsone-pre-o-no-brasil http://higgs-tours.ning.com/profiles/blogs/wo-k-nnen-sie-felodipin-versandkostenfrei-kaufen http://isladepascua.ning.com/profiles/blogs/bon-plan-achat-prochlorperazine-5mg-achat-prochlorperazine-fiable http://property.ning.com/profiles/blogs/acheter-vrai-levothyroxine-0-050-mg-en-ligne-prix-du-levothroid http://whazzup-u.com/profiles/blogs/o-commander-du-talefil-10mg-sur-le-net-bon-prix-rapide-tadalafil http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/salbutamol-2-mg-pas-cher-achat-g-n-rique-du-ventolin-sans http://conniesdance.ning.com/profiles/blogs/clarinex-desloratadine-como-puedo-comprar-env-o-r-pido-comprar http://whozwholive.ning.com/profiles/blogs/heliclar-500mg-o-achat-achat-clarithromycin-livraison-express http://ggwadvice.com//index.php?qa=70108&qa_1=biperidys-10-mg-puedo-comprar-al-mejor-precio-estados-unidos http://whazzup-u.com/profiles/blogs/cianeo-20mg-achat-sans-ordonnance-tadalafil-france-prix http://isladepascua.ning.com/profiles/blogs/acarbose-wie-kann-ich-einen-guten-preis-kaufen-acarbose-mit http://bygda.traktor.no/profiles/blogs/topp-up-sildenafil-citrate-pas-cher-et-securise-acheter http://writeskills.ning.com/profiles/blogs/dutasterida-0-5mg-comprar-en-farmacia-en-linea-con-seguridad-usa http://borrowmyburrito.ning.com/profiles/blogs/daclatasvir-comprar-en-una-farmacia-en-linea-certificada-per http://sallieanncooks.ning.com/profiles/blogs/donde-a-la-orden-clorambucilo-2mg-al-mejor-precio-estados-unidos "

*****

19/04/2019, 08:25

"http://property.ning.com/profiles/blogs/biascor-labetalol-en-ligne-bon-prix-acheter-biascor-en-ligne-pas http://recampus.ning.com/profiles/blogs/d-nde-comprar-fluconazol-r-pido-panam-farmacia-online-fluconazol http://ssbsavannah.ning.com/profiles/blogs/zydafil-tadalafil-20-mg-livraison-gratuit-bon-marche-achat http://writeskills.ning.com/profiles/blogs/meclizina-puedo-comprar-env-o-gratis-colombia-comprar-antivert http://property.ning.com/profiles/blogs/acheter-en-ligne-dimenhydrinate-achat-dramamine-grande-bretagne http://vc.capitaltrustbanking.com/blogs/70/15916/farmacia-online-donde-comprar-generico-combipres-clonidine-fiab http://ggwadvice.com//index.php?qa=64293&qa_1=cefadroxila-duricef-gen%C3%A9rico-confianza-cefadroxila-generico http://wu-world.com/profiles/blogs/bromocriptine-2-5-mg-livraison-48h-parlodel-tarif http://writeskills.ning.com/profiles/blogs/kaufen-sie-lansoprazol-prevacid-sicher-ohne-rezept http://wu-world.com/profiles/blogs/generique-furazolidone-commander-achat-furazolidone-100-en-ligne http://www.prds66.fr/profiles/blogs/oxybutynin-comprar-sin-receta-de-forma-segura-reino-de-espa-a http://sallieanncooks.ning.com/profiles/blogs/hydroxyzine-pharmacie-acheter-sur-internet-paiement-visa-ou http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-generico-sumycin-250-mg-buen-precio http://libertyattendancecenter1969.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-furosemida-100-mg-con http://lorealprofessionnelbest.ning.com/profiles/blogs/vigorex-100mg-order-online-buy-vigorex-100-mg-tablets http://recampus.ning.com/profiles/blogs/order-cheap-ohay-60-mg-online-how-to-buy-tadalafil-fast-delivery http://luvisart.ning.com/profiles/blogs/acheter-du-capecitabine-en-ligne-acheter-capecitabine-500-en http://higgs-tours.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-drospirenona-etinilestradiol-3-0 http://laugarnecaravans.ning.com/profiles/blogs/olanzapina-15-mg-comprar-urgente-guatemala http://wu-world.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-generico-escitan-sin-receta-de http://dmoney.ru/56823/albendazol-como-comprar-sin-receta-entrega-r%C3%A1pida-us http://facebookhitlist.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-avanafil-100mg-r-pido http://stoopball.ning.com/profiles/blogs/c-mo-realizar-un-pedido-galantamine-de-confianza-puerto-rico http://dctechnology.ning.com/profiles/blogs/prochlorperazin-compazine-5mg-bei-einer-zuverl-ssigen-online http://newyorkundergroundradio.ning.com/profiles/blogs/achat-express-ketoconazole-bon-prix-site-francais-tarif http://thehiphophub.ning.com/profiles/blogs/pantoprazole-au-rabais-en-ligne-rapide-o-acheter-pantoprazole http://newsmediaimages.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-leflunomida-env-o-gratis "

*****

19/04/2019, 03:57

"http://millionairex3.ning.com/profiles/blogs/order-cheap-viagra-100-mg-online-buy-generic-viagra-online-no http://www.libertyxchange.com/blogs/post/128823 http://divasunlimited.ning.com/profiles/blogs/tazzle-tadalafil-como-posso-comprar-entrega-r-pida-on-line-brasil http://bygda.traktor.no/profiles/blogs/ondansetron-zofran-8-mg-wo-kann-ich-g-nstiger-einkaufen-zofran http://divasunlimited.ning.com/profiles/blogs/como-fa-o-pra-comprar-gen-rico-trinordiol-entrega-r-pida-brasil http://newsmediaimages.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-xalacom-ahora-usa http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/perindopril-2-mg-en-ligne-achat-sans-ordonnance-perindopril-pas http://vocal-buzz.ning.com/profiles/blogs/galantamina-donde-comprar-sin-receta-urgente-ecuador http://bigtombolo.ning.com/profiles/blogs/donde-para-ordenar-omnicef-300mg-barato-comprar-omnicef-en http://wu-world.com/profiles/blogs/nitrofurantoin-50mg-como-comprar-sin-receta-online-uruguay http://shamrockballerz.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-cloroquina-sin-receta-1 https://www.nettingchat.com/blogs/post/70665 http://www.cavers.club/blogs/post/20150 http://sallieanncooks.ning.com/profiles/blogs/gemfibrozil-300-mg-pharmacie-achat-paiement-mastercard-achat http://vivafengshui.ning.com/profiles/blogs/puis-je-acheter-du-dexamethason-0-5-mg-acheter-decadron-pharmacie http://whozwholive.ning.com/profiles/blogs/comprar-generico-desogestrel-etinilestradiol-ahora-costa-rica http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/comprar-simvastatina-sin-receta-fiable-zocor-5mg-sin-receta-2019 http://www.facecool.com/profiles/blogs/sur-quel-site-commander-du-meloxicam-15-mg-meloxicam-suisse-prix http://bioimagingcore.be/q2a/70282/comprar-arava-20-mg-online-no-brasil http://hageriderma.com/qtoa/index.php?qa=279441&qa_1=leflunomida-10mg-comprar-en-l%C3%ADnea-chile http://isladepascua.ning.com/profiles/blogs/latanoprost-2-5-mg-comprar-en-una-farmacia-en-linea-fiable-chile http://fotoathena.ning.com/profiles/blogs/order-getgo-40-mg-on-sale-where-to-buy-tadalafil-no-prescription http://newsmediaimages.ning.com/profiles/blogs/tolterodina-donde-comprar-sin-receta-por-internet-ecuador http://brooklynne.net/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-danazol-buen-precio-ecuador http://answers.codelair.com/38949/farmacia-linea-donde-comprar-glipizida-sin-receta-pagar-visa http://neolatino.ning.com/profiles/blogs/orlistat-120mg-o-commander-orlistat-homme-prix http://augasthya-plus.ning.com/profiles/blogs/glumida-acarbose-sur-internet-bas-prix-commander-avec-mastercard "

*****

19/04/2019, 02:56

"http://bigtombolo.ning.com/profiles/blogs/roxithromycine-150mg-vrai-pas-cher-achat-sans-ordonnance-rulide http://www.facecool.com/profiles/blogs/amlodipino-5mg-comprar-sin-receta-de-confianza-us http://whozwholive.ning.com/profiles/blogs/como-puedo-comprar-generico-meclizine-25mg-entrega-r-pida-puerto http://stoopball.ning.com/profiles/blogs/d-nde-comprar-hydrea-hydroxyurea-sin-receta-en-l-nea-espa-a http://movsam.ning.com/profiles/blogs/comprar-singulair-5mg-gen-rico-mais-barato-brasil http://recampus.ning.com/profiles/blogs/olansek-7-5mg-como-comprar-online-argentina-comprar-pastillas http://facebookhitlist.com/profiles/blogs/c-mo-realizar-un-pedido-novosil-sildenafil-citrate-50mg-fiable http://writeskills.ning.com/profiles/blogs/kaufen-sie-nevirapin-viramune-200mg-sicher http://www.facecool.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-cordarone-amiodarone-buen-precio http://dctechnology.ning.com/profiles/blogs/site-pour-commander-procid-probenecid-achat-probenecid-en-ligne http://stoopball.ning.com/profiles/blogs/wo-kann-ich-compazine-prochlorperazin-5-mg-zum-besten-preis-ohne http://fotoathena.ning.com/profiles/blogs/raloxifene-o-achat-bon-marche-acheter-raloxifene-en-europe "

*****

18/04/2019, 15:13

"http://newmediavault.ning.com/profiles/blogs/peut-on-acheter-du-bonmax-raloxifene-raloxifene-60-ou-acheter
http://sfchsjournalism.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-generico-sildehexal-sildenafil
http://europe-ecologie-aube.ning.com/profiles/blogs/zydalis-livraison-rapide-baisse-prix-acheter-zydalis-generique
http://ssbsavannah.ning.com/profiles/blogs/purinase-buy-online-where-to-buy-allopurinol-safely
http://millionairex3.ning.com/profiles/blogs/donde-para-ordenar-shafil-60-mg-en-l-nea-usa
http://lydlabs.ning.com/profiles/blogs/trouver-du-enalapril-5-mg-securise-commande-de-enalapril-pas-cher
http://bricolocal.com/profiles/blogs/donde-a-la-orden-bimatoprost-de-forma-segura-nicaragua-comprar
http://whazzup-u.com/profiles/blogs/c-mo-realizar-un-pedido-geodon-80mg-sin-receta-en-internet-usa
http://thecorner.ning.com/profiles/blogs/venla-q-75mg-order-cheap-order-venla-q-online-canada-no-script
http://newyorkundergroundradio.ning.com/profiles/blogs/c-mo-realizar-un-pedido-tinidazole-en-farmacia-online
http://explicitty.com/blogs/2227/46408/donde-para-ordenar-oxyspas-2-5mg-sin-receta-urgente-chile
http://lorealprofessionnelbest.ning.com/profiles/blogs/site-seguro-para-comprar-calan-verapamil-240-mg-gen-rico-r-pido
http://sfchsjournalism.ning.com/profiles/blogs/cipro-ciprofloxacin-500mg-comprar-al-mejor-precio-argentina
http://digitalguerillas.ning.com/profiles/blogs/falsigra-sildenafil-citrate-como-comprar-en-l-nea-falsigra-precio
http://www.facecool.com/profiles/blogs/vimax-25-mg-como-comprar-urgente-chile-comprar-vimax-opiniones
http://stoopball.ning.com/profiles/blogs/loperamide-en-ligne-bon-marche-acheter-livraison-24h-commander
http://vivafengshui.ning.com/profiles/blogs/triadapin-doxepin-10-mg-en-ligne-pas-cher-achat-mastercard
http://foodtube.net/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-clomifeno-buen-precio
http://fotoathena.ning.com/profiles/blogs/purchase-discount-trimethoprim-400-mg-online-can-i-purchase
http://whazzup-u.com/profiles/blogs/acheter-citalopram-20mg-moins-cher-forum-ou-commander-du
http://summerschooldns.ning.com/profiles/blogs/acheter-du-alendronate-alendronate-en-ligne-au-rabais-avec-visa
http://korsika.ning.com/profiles/blogs/spironolactone-donde-comprar-sin-receta-r-pido-uruguay-comprar
http://fotoathena.ning.com/profiles/blogs/ledipasvir-y-sofosbuvir-comprar-en-farmacia-online-certificada
"

*****

18/04/2019, 12:19

"http://fotoathena.ning.com/profiles/blogs/naltrexone-en-ligne-moins-cher-rapide-acheter-revia-en-belgique
http://clan.hupshup.com/blogs/post/24404
http://flutes.ning.com/profiles/blogs/diltiazem-180-mg-comprar-en-una-farmacia-en-linea-fiable-comprar
http://millionairex3.ning.com/profiles/blogs/lincomycine-500mg-sur-internet-moins-cher-acheter-paiement-visa
http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/qa/index.php?qa=78073&qa_1=ddavp-0-01mg-buy-safely-bulk-ddavp-buy
http://movsam.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-dapoxetina-sin-receta-buen-precio
http://millionairex3.ning.com/profiles/blogs/donde-a-la-orden-metilcobalamina-1500mg-y-pagar-con-mastercard
http://shamrockballerz.ning.com/profiles/blogs/bon-plan-achat-amoksicilin-acheter-amoxicillin-en-ligne-forum
http://europe-ecologie-aube.ning.com/profiles/blogs/vilas-tadalafil-40mg-como-comprar-sin-receta-con-mastercard
http://flutes.ning.com/profiles/blogs/comprar-generico-naltrexona-sin-receta-de-calidad-chile
http://whozwholive.ning.com/profiles/blogs/wie-kaufe-ich-ein-epril-enalapril-5-mg-zahlungsvisa
http://higgs-tours.ning.com/profiles/blogs/donde-a-la-orden-isosorbide-mononitrate-y-pagar-con-bitcoin
http://193.95.84.6/qa/index.php?qa=621&qa_1=ciclosporina-como-puedo-comprar-receta-env%C3%ADo-gratis-chile
http://flutes.ning.com/profiles/blogs/farmacia-en-linea-donde-comprar-generico-bisacodilo-5-mg-r-pido
http://showmeanswer.com/index.php?qa=53178&qa_1=albendazol-g%C3%BCnstig-kaufen-rezept-online-apotheke-schweiz
http://www.prds66.fr/profiles/blogs/aciphex-20mg-generique-sur-le-net-bon-prix-visa-site-achat
https://23bestcity.de/blogs/post/124618
http://foodtube.net/profiles/blogs/clindamycine-en-ligne-commander-paiement-mastercard-cleocin
http://borrowmyburrito.ning.com/profiles/blogs/comprar-piridostigmina-60-mg-frete-gr-tis-brasil
https://lesko.com/q2a/index.php?qa=54211&qa_1=desmopressin-donde-puedo-comprar-urgente
http://vivafengshui.ning.com/profiles/blogs/lamivudina-comprar-en-farmacia-en-linea-con-seguridad-comprar
http://vocal-buzz.ning.com/profiles/blogs/comprar-cyproheptadina-sin-receta-env-o-r-pido-dominicana
http://lorealprofessionnelbest.ning.com/profiles/blogs/site-seguro-para-comprar-servamox-sem-receita-via-internet-brasil
http://www.nostre.com/blogs/post/52086
"

Nowa wiadomość

Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.