Ładuję...

Regulamin

Sklep-sklep internetowy działający pod adresem internetowym: http://www.abc-fohow.com prowadzi usługi pośrednictwa przy przyjmowaniu zamówień na produkty Firmy FOHOW CORPORATION (FOHOW Technologia Grupa Inwestycyjna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) znajdujące się w jego ofercie za pośrednictwem Internetu. Nasze usługi pośrednictwa są wliczone w cenę produktów. Opisy suplementów diety oraz ich właściwości i zastosowanie są własnością INTERNIATIONAL CORP FOHOW

Materiały zawarte na stronach www.abc-fohow.com a w szczególności katalog, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny.
Pomimo dołożenia wszelkich starań, nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do reklamacji.
Materiał przeznaczony jest dla osób posiadających kwalifikacje w zakresie medycyny, farmacji lub żywienia.
Zestawienia produktów zawarte w tym katalogu są wyłącznie propozycjami i mogą być modyfikowane zgodnie z zaleceniami lekarza czy własnymi doświadczeniami.
Opisy produktów zawarte na stronach www.abc-fohow.com stanowią uzupełnienie treści etykiety każdego z preparatów.

Kontakt sklepu pod adresem mail: abcfohow54@gmail.com

 

Oficjana strona internetowa korporacji www.fohow.com Dni robocze - wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;

Czas realizacji zamówienia - czas, w jakim Sklep skompletuje zamówienie i przekaże do wysłania wybraną przez Klienta formą dostawy;

Klient - osoba fizyczna lub prawna dokonująca zakupów w Sklepie, posiadająca konto klienta;

Konto Klienta - baza zawierająca dane Klienta służące do realizacji składanych zamówień, historię zamówień, dane dotyczące wpłat i nadpłat z tytułu zamówień;

Przelew bankowy - płatność wykonywana przez Klienta w banku poprzez konto internetowe lub stacjonarne lub na poczcie;


I. Przyjmowanie i realizacja zamówień.

Sklep prowadzi zamówienia na towary za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklepu zamieszcza na stronie: www.abc-fohow.com

Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez strony internetowe www.abc-fohow.com. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient dostaje emailem wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.

Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem.

W zamówieniu Klient dokonuje: wyboru zamawianych towarów, oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy), wyboru sposobu płatności: gotówką lub przelewem na konto (przedpłata ).

W przypadku zamówień składanych po raz pierwszy lub z nowo utworzonego Konta Klienta, Sklep może potwierdzić zamówienie telefonicznie lub emailem.

Sklep rozpoczyna realizację zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od Klienta.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).

W przypadku, gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie lub u dostawców Sklepu) i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy w terminie 7 (siedmiu) dni, licząc od daty jej zawarcia.

Jeżeli przewidywany termin realizacji zamówienia jest dłuższy niż 7(siedmiu) dni, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie przewidzianym do realizacji danego zamówienia.

Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar – Sklep w ciągu 7 (siedmiu) dni kalendarzowych od anulowania zamówienia, Klient może podjąć decyzję o wykorzystaniu środków pieniężnych zgodnie z procedurą opisaną w dziale V Formy płatności i nadpłaty.

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód zakupu.

 

II. Zmiany w zamówieniach.

Zmiany w zamówieniu Klient może dokonywać do momentu jego zrealizowania (czyli do momentu przekazania do wysłania). Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.

Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta emailem pod adresem www.abc-fohow.com, lub telefonicznie pod numerem +48690999389. Zmiany w zamówieniu zlecane telefonicznie będą wprowadzane wyłącznie po zweryfikowaniu Klienta jako właściciela konta.

Modyfikacje w zamówieniach przekazywane emailem dotyczące zmiany: adresu Klienta, adresu dostawy oraz zawierające polecenia zwrotu nadpłaty będą przyjmowane do realizacji tylko w przypadku, gdy dyspozycja zostanie przekazana z adresu email zarejestrowanego na Koncie Klienta.

 

III. Ceny towarów.

Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Ceny w złotych polskich są aktualizowane w stosunku do wartości euro w danym dniu.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływanie akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

IV. Czas realizacji zamówienia

Przy każdym towarze podany jest przewidywany czas przygotowania zamówienia do wysyłki. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do wysłania paczki ze Sklepu wybraną przez Klienta formą dostawy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest skompletowania całego zamówienia termin wysyłki określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.

Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres wskazany przez Klienta dokonanego przy składaniu zamówienia.

Sposoby i czas dostawy w Polsce:

Poczta Polska, przewidywany czas dostawy:

 • przesyłka priorytetowa 2 dni robocze,
 • przesyłka ekonomiczna 3-5 dni roboczych

Usługa wykonywana jest przez Pocztę Polską na podstawie "Regulaminu świadczenia usług pocztowych o charakterze powszechnym" oraz ustawy "Prawo pocztowe", odpowiednich rozporządzeń i aktów wykonawczych.

Odbiór osobisty w Punkt Odbioru w Zielonej Górze lub w Łodzi - przewidywany czas dostawy 1 (jeden) dzień roboczy.

 

Sposób i deklarowany przez przewoźnika termin dostawy na terenie Unii Europejskiej:

 • Poczta Polska: przesyłka ekonomiczna, przewidywany czas dostawy 10 dni roboczych,
 • firma kurierska: przewidywany czas dostawy 2-5 dni roboczych

Podane wyżej terminy są terminami deklarowanymi przez pocztę lub firmę kurierską.

 

Sposoby i deklarowany przez przewoźnika czas dostawy poza Unię Europejską:

Poczta Polska:

 • przesyłka ekonomiczna, przewidywany czas dostawy 2-6 tygodni,
 • przesyłka priorytetowa, przewidywany czas dostawy 1-2 tygodnie,
 • przesyłka kurierska POCZTEX, przewidywany czas dostawy 2-4 dni robocze.

Koszt przesyłki zgodny z taryfikatorem Poczty Polskiej.

Podane wyżej terminy są terminami deklarowanymi przez pocztę.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

 

V. Formy płatności i nadpłaty.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

 • płatność przy odbiorze gotówką w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procedury składania zamówienia przez Klienta.
 • Przelew elektroniczny, bankowy. Przy tych formach płatności realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji.
 • Płatność przy odbiorze gotówką.. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po zakończeniu procedury składania zamówienia przez Klienta.

Towary z dostawą poza terytorium Polski mogą być opłacane wyłącznie przez dokonanie przedpłaty na konto bankowe sklepu. Inne formy płatności można uzgodnić telefonicznie pod numerem +48. 534200011.

 

Konto w złotówkach PLN : Deutche Bank 16 1910 1048 2944 0327 9063 0001 SWIFT: DEUTPLPK. Konto w euro PL93 1910 1048 2408 0327 9063 0001 . W przypadku wybranych produktów Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostarczenia zamówień lub form dokonania zapłaty za zamówienie.

Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia formy dokonania zapłaty za zamówienie: "płatność przy odbiorze" wobec Klienta, który nie odbierze wysłanych zamówień płatnych przy odbiorze dostarczanych przez pocztę. Po wyłączeniu tej formy dokonania zapłaty Klient może korzystać z następujących form zapłaty:

 • przelew elektroniczny, bankowy. Przywrócenie formy dokonania zapłaty "płatność przy odbiorze" dla danego Klienta następuje po złożeniu i odebraniu kolejnego zamówienia z formą dokonania zapłaty przelew elektroniczny, bankowy.

W przypadku powstania nadpłat na koncie Klienta w związku z płatnościami za zamówione towary obowiązują następujące zasady zwrotu nadpłat:

 • jeżeli nadpłata przekracza kwotę 5,00 (słownie: pięć) złotych Klient może podjąć decyzję o wykorzystaniu nadpłaty na zakupy w Sklepie lub o dokonaniu zwrotu nadpłaty. Zwrot nadpłaty następuje przelewem na konto bankowe wskazane przez Klienta. Ze względu na bezpieczeństwo środków pieniężnych Klienta polecenie zwrotu nadpłaty może nastąpić po otrzymaniu decyzji od Klienta drogą mailową wysłanego z konta email zarejestrowanego w Sklepie jako nazwa konta Klienta ( tzw. login). Sklep zastrzega sobie prawo do zweryfikowania tożsamości Klienta składającego polecenie zwrotu.

 • Jeżeli nadpłata wynosi więcej niż 1 (jeden) zł i jest mniejsza lub równa 5 (pięć) zł kwoty te mogą być wykorzystane przez Klienta na zakupy w Sklepie.
 • Jeżeli nadpłata wynosi mniej lub równa jest 1 (jeden) zł może być wykorzystana na zakupy w Sklepie w ciągu 6 (sześciu) miesięcy od powstania nadpłaty.

W każdym przypadku powstania nadpłaty Klient może otrzymać zwrot gotówki w kasie Sklepu po uprzednim umówieniu terminu z Biurem Obsługi Klienta. Sklep nie dokonuje zwrotu nadpłat za pośrednictwem poczty.


VI. Reklamacje

Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio w Sklepie.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: