Ładuję...
Kannactiv ™ Daily Regimen

Zestaw Kannactiv ™ Daily Regimen


Cena: PLN595.00

W magazynie

Kannactiv ™ Daily Regimen dla kłopotliwej skóry składa się z naturalnych, wysokiej jakości wzorów zapewniających głęboki odżywianie i przynoszących równowagę dla skóry. Kannactiv ™ działa, aby detoksykują pory, oczyszczając nadmiar oleju, brudu i substancji drażniących, które prowadzą do skazy i niezdrowej cerze. Kannactiv ™ Activate, Balance i Clarify są napełniane antyoksydantami znajdującymi się w Zrównoważonym Oleju konopnym i wzbogacone o własne, ziołowe receptury Azji Wschodniej. Te udowodnione preparaty Bi-Bong ™ i tradycyjne ekstrakty roślinne znalezione w Kannactiv ™ zostały przekazane przez szanowanych lekarzy wschodniej Azji jako skuteczne naturalne zabiegi dla zmartwionej skóry.

Linia Kannactiv ™ zbudowana jest na trzech podstawowych etapach:

 • Aktywuj - delikatny peeling, aby wyczyścić brud, nadmiar oleju i suche, martwe komórki skóry
 • Balans - bogaty w odżywkę, bezalkoholowy toner o naturalnych właściwościach ściągających i równoważących pH, ​​które głęboko oczyszcza pory bez nadmiernego wysuszania skóry
 • Clarifying - lekki balsam nawilżający, który nawilża i chroni komórki skóry, działając w optymalnym poziomie, dając zdrowy, promienny wygląd skóry
 • Korzyści płynące ze stosowania preparatu Kannactiv ™ są przejrzyste, wyraźnie czyste, a nawet stonowane dla zdrowia.

 1. Stosowanie:
  nałożyć czwartą wielkości DAB na mokro twarzy i szyi i delikatnie masażu kolistymi ruchami. Dokładnie spłukać letnią wodą. Ta moc Cleanser oczyszcza i głęboko oczyszcza skórę, spłukiwania osadzony brud i nadmiar oleju. Ociera bakterie i wnika głęboko do usunięcia wypryski i zapobiec nowych wyprysków. Cząstki bambusowe micro-fine zapewniają łagodne złuszczanie sprzątać martwe komórki skóry, podczas gdy potężne składniki ziołowe oraz Green Tea & Schisandrae, zapewniają naturalne właściwości ściągające, że pomoc w dokręcając skórę i pory bez zakłócania naturalną barierę ochronną skóry.
 2. Doświadcz jednego z najlepiej zachowanych tajemnic dla zmartwionej skóry. Ta wysoce aktywna, bezalkoholowa formuła ziołowa składa się z własnej mieszanki ziołowej najwyższej jakości składników ziołowych, która zapewnia głębokie odżywianie skóry, zapewniając jednocześnie silne właściwości antybakteryjne, co eliminuje niedomagania. Zioła Azji Wschodniej, w tym wiciokrzew i łopian Burdock, penetrują głęboko w warstwy skórne, aby detoksykują i głęboko oczyszczają skórę. Użyj przez cały dzień, aby odsłonić promienną i zdrową skórę. 
 3. Wskazówki:
 4. Użyj Daily am & pm lub w dowolnym momencie przez cały dzień w celu leczenia i odświeżenia skóry. Spritz bezpośrednio na twarz lub spray na bawełnianą podkładkę i nakładać na skórę. Delikatnie dotknij preparatu do skóry. Idealny do użycia jako po goleniu.
 5. Ta bardzo aktywna, lekka formuła pomaga sprężyć pory, zmniejszając odcień skóry, odżywia skórę i rozjaśnia cerę. Mocne zioła w tej sprawdzonej przez Ciebie mieszaninie ziołowej, w tym Goji Berry, Mulberry Leaf, Peony Bark i oczyszczają skórę poprzez usunięcie zanieczyszczeń, toksyn i martwych komórek skóry, nie zakłócając naturalnego równowagi pH w ciągu dnia i nocy. Efektem jest jasna, świecąca i pozbawiona połysku cera. 
  Sposób
  użycia : delikatnie wygładzić całą twarz i szyję. Nie wypłukaj. delikatnie dotknij preparatu do skóry. Jeśli potrzebujesz, ponownie w ciągu dnia. Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj każdego dnia rano & wieczorem.